004.cz

S holkou romantiku, s klukem sex?

Když vidím, nebo mluvím s děvčetem, co mě přitahuje, představuji si jak se mazlíme, vodíme se za ruce a jiné romantické záležitosti. Když vidím pěkného kluka představuji si jak s ním souložím. Představa, že s klukem dělám všechny ty romantické mazlivé předehry mě nijak nevzrušuje. Též se mi velmi líbí anální sex. Jak je to se mnou?

TomZ tvého mailu není možné říci, jaká je tvá orientace. K tomu, abychom mohli pomoci někomu s přijetím orientace je potřeba velká spousta informací, sexuologická terapie a někdy i fyziologických měření vzrušivosti na různé podněty tzv. penilní pletyzmografie.

Dále je rozhodující i věk, neboť např. v 15ti letech nemusí být mladý člověk dostatečně sexuálně vyvinut a experimenty s chlapci i dívkami mu mohou připadat stejně vzrušující.

Anální sex není výsadou homosexuálů. Vzrušivost anální oblasti je individuální, ale stejná jak u homosexuálů tak heterosexuálů. Rozdíl je jen v tom, že homosexuálové si tuto skutečnost uvědomují díky tomu, že není jiná možnost jak simulovat vaginální soulož.

Důležité k vlastnímu sebepoznání je to, co si představuješ ve svých erotických fantaziích nejen na ulici, ale i v soukromí, o čem sníš, co si přeješ, po čem toužíš, do koho se na první pohled zamilováváš.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

S holkou romantiku, s klukem sex? - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |