004.cz

Jak moc jsou důležité fantazie o klucích?

Nikdy jsem pomoc odborníka nevyhledal, možná proto, že jsem se o existenci Vaší poradny dozvěděl až teď. Také si většinou při masturbaci představuji soulož s mužem, ale zároveň intensivně prožívám i sex s dívkami. Zjistil jsem, že zamilovat se mohu jak do muže, tak do ženy. Připadám si sice jako kastovní odvrženec, protože mám pocit, že nejsem ani homosexuál, ani heterosexuál. Asi bych se označil za bisexuála. I když konečnou diagnózu svého problému bych asi přenechal odborníkům. Sex s mužem jsem ovšem doposud neokusil, stále mě v tom něco odrazuje. Když jsem s dívkou, jsem vždy ten, kdo musí mít navrch.A naopak při mých představách soulože s mužem má vždy dominantní postavení muž. Dnes už se svým problémem tolik nezabývám, zjistil jsem, že ač se snažím vždy najít nějaké řešení, stejně zůstávám na mrtvém bodě. Každý člověk je individualita a já jsem v tomto směru zřejmě hříčka přírody. Ale přeci jen by mě zajímalo, jak se na tento problém koukají odborníci.

Viktor


Ahoj Viktore,

Tvůj příspěvek bych shrnul do otázky: „Jak důležité jsou představy o styku s mužem?“ Odpovědět na tuto otázku je snadné. Jsou směrodatné. Člověk se může chovat jako heterosexuál, může souložit s ženami o sto šest, prožívá krásné orgasmy při vaginálním styku, může plodit děti, být otcem, mít rád svou ženu, ale pokud si při sexu představuje, že to dělá s mužem, pokud při masturbaci myslí na kluka, není to heterosexuál.

Nenech se mást tím, že jsi v představách o sexu s mužem submisivní, když si to vlastně nedovedeš vůbec představit… Až na to jednou přijde a ty skončíš se svým klukem pod jednou peřinou, poznáš, že tu žádná pravidla nejsou:-)
 
Doporučujeme projekt Mohu být gay? – http://sebepoznani.004.cz , který si pomalu pročti a zkus přehodnotit svůj postoj. Kdybys cítil, že to sám nezvládáš, kontaktuj osobně nějakého odborníka, nebo se znovu ozvi, doporučíme ti vhodného terapeuta ve tvém okolí.

Jak moc jsou důležité fantazie o klucích? - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |