004.cz

Jsem asi na holky

Jsem 19 letá holka. S klukem sem spala už mnohokrát, ale nikdy mě to nenadchlo. Když si někoho při sexu představuji, tak jsou to na 90 % holky - a nejvíc jedna spolužačka. Náš vztah je z její strany kamarádský, ale já si vážně nemůžu pomoct. Když se jí můžu dotknout ...no je to fajn.
No myslím, že v mým věku to nemá ještě cenu moc řešit. Beru to jak to je a nevylučuji, že se někdy objeví ňákej chlap, ze kterýho budu hotová. Nakonec to stejně dopadne tak jak má. Ale stejně, můžete mi k tomu něco říct?

Hanča


Ahoj Hančo,
 
četl jsem tvůj příspěvek na stránce. Myslím, že tvůj přístup k věci je vcelku správný. V 19 letech je však lidská sexualita obvykle dostatečně dozrálá a očekávat zvraty ve svých pocitech v tomto věku, je tedy něco jiného, než je očekávat v období pubertálního hledání sebe sama. Pokud vedou fantazie s dívčí tématikou, neměla by ses jim bránit a jejich význam bagatelizovat. Podle toho, co jsi napsala, vše nasvědčuje tomu, že můžeš být opravdu lesbička. Být lesbičkou však není žádná tragédie, důvod ke znepokojení či strachu z odmítnutí všemi ve tvém okolí a důvodem být smutná. Přestože se tyto pocity mohou objevit, neměl by to být důvod, proč by ses měla snažit být taková, jak se očekává – dělat heterosexuálku a snažit se své přirozené potřeby zamést někam do kouta.

Doporučuji ti projekt http://comingout.004.cz , kde nalezneš spoustu odpovědí na to, čím se zabýváš den co den, když kolem sebe vidíš hezká děvčata.

Hodně štěstí.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Jsem asi na holky - komentáře

Komentář ze dne: 13. 04. 2014 21:12:49     Reagovat
Autor: Lia - neregistrovaný
Titulek: Jsi lesba?
Rozhovor s dívkou, které se líbí holky o jejich začátcích atak.. :)
http://vrbaweb.blog.cz/1404/kdyz-divka-s-divkou

Komentář ze dne: 07. 04. 2013 16:50:53     Reagovat
Autor: AnnieMyASun (email) - neregistrovaný
Titulek:
Je fajn že si to dokážeš připustit, ale v 19 letech ještě nemusíš mít jasno. Mám taky 19 a stále ještě hledám, chodím s klukem ale holky mě stejně lákají a zdaleka to nemám dořešené. Někteří lidi to vědí hned, jiní to řeší roky, než dokáží říct jestli jsou heterosexuální, homosexuální nebo bisexuální - já osobně udávám bisexualitu ale vím, že jednoho dne se to u mě prostě zvrtne, jen nevím kam.
Přeji, aby se ti to povedlo uspokojivě vyřešit, nelam si hlavu, tohle nebude za den.
A pro život je úplně jedno, jestli miluješ holku nebo kluka. Hlavní je že se máte rádi/ rády.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |