004.cz

Mám to zkusit s holkou?

Není mi 15 ale skoro 18. s žádnou holkou jsem ještě nic neměl, ani jsem se snad pořádně nezamiloval. První lásku a vím že to je láska, si prožívám teď. Je to kluk a je mu 28. On miluje mě a já jeho, jenže už víme, že nemůžeme být spolu, tak on chodí s někým jiným, koho ale má jen "rád", lásku cítí pořád ke mně, my se vídáme přes týden, s ním se vídá o víkendech. Mám ho rád a jsem rád za každou chvilku, co můžeme být spolu, jenže přes víkend mi strašně chybí. Rád bych, aby se něco změnilo, jenže to nejde. Spolu být nemůžem, na mě je to moc zodpovědný a on chce záruky. Když s ním nebudu, tak bych to překousnul, ale občas  je vážně krásný se s někým obejmout, dát si pusu...je to pro mě únik od všeho okolního, od školy, rodiny a je mi s nim krásně...je to hrozně zvláštní. Chci se jen zeptat jestli je to už skoro jistý, že jsem gay, já si myslim že jo, ale nejsem si jistej!!! Chtěl bych to vyzkoušet s holkou, ale bojím se, že bych něco zkazil, že bych jí ublížil, navíc proč s holkou když už mám někoho koho miluju...
je to hrozně složitý a já chci štěstí a ne věčný trmácení mezi pocity štěstí a vzápětí totálního úpadku a smutku!
předem dík moc za odpověď

Pepa


Vztah je krásná věc, ale ne každý chce hned partnerství ve společném bytě po prvním týdnu po seznámení. Ze začátku leckdy stačí spolu roky nezávazně chodit, navštěvovat se a milovat. Takových nezávazných chození si heterosexuálové prožívají v pubertě a postpubertě mnoho. Mají se rádi, milují se, ale nebydlí spolu a nemají žádné závazky. Naučí se zákonitostem lásky, které pak zužitkují v manželství. Gayové začínají s prvními vztahy mnohem později. Je to doba, kdy jsou již vyspělí na to, aby měli pevný vztah, ale nemají zkušenosti z onoho období nezávazného chození a mileneckého bláznění. Dochází tak často ke konfliktům a vztah je často brán moc vážně, což ho svazuje natolik, že nemůže dýchat a skončí dřív než začal… Pokud by po tobě partner chtěl jistoty, které mu dát nechceš, nedoporučuji se o to pokoušet a je lépe hledat nového partnera.

 To, co cítíš - opravdová láska ke klukovi, je opravdu proto, že jsi gay. Zkoušet to s holkou pro pocit jistoty je běžné, ale nutné to není. Neříkám, že to nejde, ale proč lámat holce srdce nebo riskovat s prostitutkou. Sex s holkou nemusí být nepříjemný, může přinášet sexuální ukojení jako třeba masturbace, ale není to důkazem orientace. Orientace je citová a sexuální náklonnost. Pokud ani jedno k ženám necítíš, fyzický experiment o ničem nerozhodne.

Mám to zkusit s holkou? - komentáře

Komentář ze dne: 26. 04. 2022 10:30:49     Reagovat
Autor: Armani (email) - Hairymacho
Titulek: Mám to zkusit s holkou?
Ahoj, pokud jsi zamilovaný a miluješ tvého staršího kamaráda jsi jednoznačně gay a citově a sexuálně tě vzrušují a přitahují jenom muži. Vztah s ženou vůbec nenavazuj protože jako gay bys ji nikdy nemiloval tak jako chlapa a navíc by jednoznačně sex s ženou vůbec nefungovalo, neměl bys silnou erekcí a
sex s holkou by tě nepotěšil ani nevzrušil neuspokojil , byla by to zbytečná akce a pokud o něco co nefunguje. Najdi si krásného gay může a navaž plnohodnotný vztah s gay mužem. Vím o čem mluvím sám jsem gay a v 15 letech jsem vyzkoušel sex s kamarádkou a co ti budu říkat byla to katastrofa. Vůbec jsem nebyl vzrušený nadržený a kamarádka se marně snažila mi penis honit postavit pak zkusila mi ho kouřit a trochu se postavil tak jsem ji začal penetrovat a po pátém zásunu mi úplně penis povadnul a nepostavil se protože se mu vagína nelíbila. Zkrátka nevěděl jsem že jsem gay a když jsem zkusil sex s ženou tak k sexu ani nedošlo protože jsem nebyl vzrušený . Mě došlo že jsem gay a žena mě vůbec nevzrušuje ani nepřitahují . Po konzultaci s lékařem mi bylo doporučeno zhlédnout porno film s mužskou nahotou sólo kde gay muži masturbují a když mě to silně vzruší že budu mít tvrdou erekcí a začnu masturbovat jsem jednoznačně gay. Pak důležitou roli hraje to koho si představuješ při sexu v erotických snech,pokud sníš o sexu výhradně s chlapem jsi gay. Na rady odborníka jsem dal a film zhlédl a skutečně mě vzrušil jeden chlap natolik že jsem masturboval a líbilo se mi to. V noci se mi zdálo že s tím chlapem mám sex. Tohle mě ujistilo že jsem gay a jsem na to hrdý. Mám dlouholetý vztah s mojím partnerem a jsme spolu šťastní.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |