004.cz

Můj přítel je možná gay. Dokáže milovat ženu?

Dobrý den,

mám problém a doufám že mi pomůžete ho vyřešit. Můj přítel (19) se kterým chodím už rok, je asi nejspíš homosexuál, ale nechce si to přiznat, jelikož jeho rodina zavrhuje homosexualitu. On sám o gayích mluví v negativním a vulgárním směru. Našla jsem ale už 2 seznamky kde hledá muže, ale na druhou stranu měl seznamky kde hledal ženy. Když jsem se ho na to zeptala, jednou mi řekl, že je to překlik a po druhé že to byla legrace. Pak jsem u něj našla odkaz na gay stránku. To řekl že to byl omyl. Říká že mě miluje a že chce mít se mnou do budoucna rodinu.

Dokáže gay milovat ženu? Nebo je bisexuál? Já už si fakt nevím rady. Miluji ho jako nikoho a představa ztratit ho je pro mě noční můra. Prosím vás poraďte mi jsem zoufalá... Děkuji mockrát....

Jana 


Milá Jano,

děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátila. Indicie, které jsi nalezla, bych v žádném případě nebral na lehkou váhu. Mohou signalizovat, že tvůj přítel se nachází v období hledání sebe samého a snaží se rozhodnout a přijmout svou skutečnou sexuální orientaci. Mnoho homosexuálních chlapců zkouší nejprve vytvořit vztah s dívkou a až nenajdou to, co hledali, pokouší se o vztah s chlapcem.

Gay nedokáže milovat ženu v erotickém slova smyslu. Dokáže tě mít hodně rád, můžeš být gayovi hodně blízká, ale taková ta erotická zamilovanost s neustálou touhou se dotýkat toho druhého takřka či úplně chybí. Je možné, že se velice brání odmítnutí rodinou či přáteli, pokud by se zjistilo, že je opravdu homosexuální. Také nesmím opomenout, že erotická přitažlivost mužem nemusí u tvého přítele převažovat a pak by se dalo hovořit, že buď zkouší experimentovat, nebo není naprosto heterosexuálně vyhraněný.

V případě přetrvávající nejistoty bys přítele mohla přemluvit k návštěvě sexuologa.

Petr, Poradna 004

Můj přítel je možná gay. Dokáže milovat ženu? - komentáře

Komentář ze dne: 03. 11. 2008 23:30:43     Reagovat
Autor: Ahoj (email) - neregistrovaný
Titulek: Neřeš to a on na to zapomene. Naopak mu dokaž že ho miluješ
Já jsem zas prošel přesným opakem. Jako náctiletýho mě lákalo koukat se na gay erotiku. Ve svích 20letech jsem ale zjistil že to bylo právě to hledání sebe samotného. Po prvním setkání s gayem jsem zjistil že mě to nejenom neláká ale naopak odpuzuje a hnusí se mi to. Je to jen otázka pubertální nadrženosti a chuť to zkusit. Zkusit něco co jste se jako malý zvědavý kluk dozvěděl a viděl. Vím že zakázané ovoce chutná nejvíce (i proto je tolik zlodějů a vrahů) a je to pro ně jen takovým adrenalinem. Nyní mám krásnou dívku a dvě nádherné dcery a jsem nesmírně rád že i když o tom věděla tak to neřešila ale naopak mě milovala takového jaký jsem. Proto dívkám radím neřešte to a buďte něžné stejně jako bývá většina gayů (proto jsem se chtěl stát gayem ale nyní vím že dívky jsou něžnější) buďte něžný a milujte ho homosexualita nebývá vrozená ale získaná a vy dokážete být silnější něž to co má v srdci a jako stratíš zájem o osobu opačného pohlaví on může ztratit zájem být homosexuálem. Potřebuje tvou pomoc a tak mu dokaž že ho miluješ a miluj ho za to jaký je ne za to čím je.

Komentář ze dne: 04. 11. 2008 15:56:11     Reagovat
Autor: Rendiiik (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Neřeš to a on na to zapomene. Naopak mu dokaž že ho miluješ
Na tvůj komentář musím reagovat.To,že jsi se jako náctiletý koukal na gay porna a docela se ti to líbilo ještě nic neznamená,takovými experimentátory už kluci jsou,ale bylo to zřejmě opravdu jen experimentování,nejspíš tě nepřitahovali ostatní kluci,že?A to s tou "získanou" homosexualitou - je vrozená,přečti si o tom něco v tématech na této stránce,jestli chceš :) ...toť vše....

Komentář ze dne: 25. 01. 2008 11:59:25     Reagovat
Autor: nicewoman (email) - neregistrovaný
Titulek: podobný problém
Dobrý den,
po přečtení článku jsem nejprve nemohla věřit ani vlastním očím,že i někdo jiný má podobné zkušenosti jako já.Jsem již 4 roky vdaná a svého muže jsem před 2 roky "nachytala" ne nejprve při psaní s gayem a poté i inkognito.Nejdříve jsem nevěděla co dělat,co říct........tak jsem raději odešla.Druhý den jsem se manžela zeptala co to mělo být on mi tvrdil,že se jedná pouze o formu pokusu...lákalo ho prý si to zkusit s mužem,ale prý poznal,že to není pro něj to pravé ořechové a pokračovat v tom nebude.Opak byl pravdou,stále si spolu psali ,ale mne to popíral.Chtěla jsem mu dát volnost,ale odmítal odemne odejít s tím,že nme miluje.Co se týká sex. života se mnou spíše není než je...pokud se mu chce milovat tak to není častěji než 2x za měsíc.Vymlouvá se na různé potíže a únavu,ale před 2 měsíci jsem zjistila že si se svým dřívějším "přítelem" opět píše.Ačkoliv jsme se o našem problému pokoušeli mluvit,tak mi stále do očí tvrdí že mě miluje a má rád,a odejít nechce.Homosexualitu nebo bisex. popírá.K žádnému sexuologovi či jinému odborníkovi jít nechce.Nevím co mám dělat.Prosím poraďte mi.Děkuji Pavla

Komentář ze dne: 04. 10. 2006 00:21:45     Reagovat
Autor: Jitka
Titulek:
Ani nevíš,jak moc je mi tě líto...prožívám něco podobného,jen s tím rozdílem,že ten muž není mým partnerem.Zpočátku mezi námi probíhalo cosi,co jsem považovala za flirtování,ale s tím,že je velmi ostýchavý a neprůbojný.Podle různých indicií jsem časem pojala podezření(žádná holka několik let zpátky,žije jen s mámou,jemná vizáž,chování,slovník),psal i jsme si nádherné něžné smsky,ale v reále už to bylo horší.NAkonec se přiznal,že je gey,ale že mě nechce ztratit,že mě má rád,ale sex nic.Už tisíckrát jsem to chtěla ukončit,ale tvrdí,že mě má rád a potřebuje mě i kdyby si někoho našel.Občas se držíme za ruce,objímáme,ale když vezmu v úvahu vyjádření odborníků v této poradně,tak je to jen a jen potřeba něhy jako s dítětem.Já ho moc miluju,ale hrozně mě tohle ubíjí,že se někde líbá s mužem apod a rozhodně vím,že s ním nemůžu ani kamarádit,musí mi jedině zmizet ze života,abych zapomněla.Přeju ti hodně štěstí,aby to v tvém případě dopadlo pro tebe pozitivněji!!!!!!!!

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |