004.cz

Je mi dvacet a nikdo mě nechce

Ahoj poradno,

mám na vás prosbu. Prosbu o pomoc. Je mi dvacet a na svou orientaci jsem přišel v patnácti. Za celou tu dobu jsem nebyl schopen si někoho najít.  Všichni moji známí jsou už poněkolikáté "zadaní." Když si podám inzerát, tak se mi buď nikdo neozve nebo (když už se ozve)  a já mu odpovím, tak už o sobě nedá vědět. Přitom ale nemám pocit, že  bych působil nějak zakomplexovaně, i když, nevím, jak působím na  druhý, když se to od nich nedozvím...Když se vydám do gay podniku nebo někam do podobných končin, nikdo se se mnou nebaví; každý se radši otočí věnuje se někomu jinýmu...Taky jsem od pár lidí slyšel, že prý se neoblíkám příliš moderně, ale já nekradu a za výplatu jsem rád, že se můžu měsíc stravovat. Zároveň si nemyslím, že bych na tom byl nějak špatně...Nikdo mě nechce ani na sex ani na vztah, už jsem z toho moc moc smutnej a nevím co mám dělat. Mám pocity přebytečnosti a méněcennosti. Prosím, poraďte mi...

Přeju krásnej den děkuju za případnou odpověď

Petr


Ahoj Petře,
 
pocity přebytečnosti a méněcennosti nejsou těmi, které se lze zahodit jako obal od nanuku. Problematiku seznamování gayů jsme podrobně zpracovali do tématu Balírna http://balirna.004.cz. Název zní možná trochu žoviálně, ale nemusíš se toho bát. Přečti si ji celou od začátku a pěkně pomalu. Pokus se zamyslet nad tím, co jsi již zkusil a co ne a případně zkus i jiný způsob seznámení. Jako nejlepší variantu bych ti doporučil navštívit skupinu 3 -  Více info na http://skupina3.kluci.cz.

V tvém případě bych další návrhy a také doplňující otázky formuloval podle tvého vystupování, vzhledu, smělosti, případné nervozity atd. To z mailu neumím poznat.

Styl oblékání se dá změnit. Mezi mladými gayi a mládeží frčí něco jako Kenvelo. Volným oblečením sportovního charakteru nic nezkazíš. Možnosti, jak se levně obléknout a splynout s davem rozhodně existují. Zkus si najít nebo kontaktuj nějakou svou kamarádku či bývalou spolužačku a vyražte na nákup ve větším městě. Určitě ti dobře poradí. Osvědčil by se i inzerát pokud žádnou vhodnou nemáš. Na server 004 již přišlo mnoho nabídek od mladých slečen, které přímo touží po tom, aby jejich kamarádem byl gay v tvém věku. Kamarádka, které se můžeš se vším svěřit a poradit o intimnostech je k nezaplacení a při tom nic nestojí. Byl by to dobrý start.
 
Hodně štěstí.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Je mi dvacet a nikdo mě nechce - komentáře

Komentář ze dne: 24. 01. 2015 16:25:34     Reagovat
Autor: Marin - neregistrovaný
Titulek:
Taky to znám a povím ti, že je to beznadějná mise. Slovo, které se stalo symbolem mého života, je >>samota<<. Nikdy jsem neměl skutečný vztah, nevím jaké to je žít ve dvou a ani to nikdy nepoznám. Důvod je prostý-když nemáš dáno do vínku, že potkáš lásku a pravé štěstí, tak budeš do skonání sám. Navíc 99% z téhle komunity jsou kurevníci, feťáci a zloději, takže nemá cenu si dělat iluze. Ano, mám za den slabé chvíle, kdy vzlykám nad tím, že nemám přítele ani kamarády, ale je to zkrátka neměnný osud. Mimojiné jsem nikdy v mém okolí neviděl, že by nějaký gej měl vztah, takže to vypovídá o všem. Zkus si prostě najít nějaký koníček, plň si hmotný sen nebo buď v práci jak nejdéle můžeš, ať alespoň nevnímáš tento svět, ve kterém láska dávno zemřela. Já osobně například dělám pro zábavu umělecký překlad písní o nešťastné lásce. Držím ti pěsti, musíš mít v sobě obrovskou sílu, abys to všechno dokázal do vysokého stáří.

Komentář ze dne: 09. 12. 2023 15:02:08     Reagovat
Autor: Markýz John Zrudymyr Shereday deZollé - neregistrovaný
Titulek: Re:
V podstatě souhlasím. Jen připomínka: Mít koníčky a záliby je samozřejmě fajn, ale opravdovou lásku ani vztah nic nenahradí. Všechno časem omrzí, když člověk nemá s kým sdílet svoje záliby, radosti ani starosti a chybí ta základní motivace: Proč a pro koho vlastně? Nelze prožít celý život v náhradním režimu, ani auto nepojede na rezervu v nádrži věčně.

A dlouhý život v tomto stavu snad raději ani ne. To není život, pouze přežívání, nekonečná deprese a nesmyslná marná existence. Než zestárnout a stát se odpornou karikaturou člověka je lepší zemřít včas.

Stáří homosexuálů je obecně nešťastné a třeba pro někoho, kdo preferuje mladé kluky, přímo důvod k sebevraždě.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |