Nebuď smutný Petře. Je sice pravda, že hezký kluk, nebo dobře oblečený kluk má velkou šanci někoho sbalit na první diskotéce, ale nikdy to není záruka toho pravého vztahu. Vím proč to říkám. Nevím, jak vypadáš Ty, ale já jsem nepobral zrovna všechnu krásu. Přesto vím, že jsou lidé, kluci, kterým se líbím a měl jsem už i nádherný vztah, který trval dva roky. A taky jsem ho nenašel na diskotéce. Proto nezoufej. Držím palce.
Saša 18.04. 2003 - 08:29 << RE

Hezký večer, Péťo! Ano, často to tak bývá... Kupříkladu, stala se mi nedávno taková příhoda. Šel jsem večer městskou ulicí a proti mě kráčeli dva kluci. Drželi se za ruce, sotva však se přiblížili ke mě na krátkou vzdálenost, křečovitě se pustili a jeden druhému říkal: "Ať nás někdo nevidí." Nevím jaká byla či je skutečnost, ale mrzelo mě to. Snad to nebylo kvůli mě. Rád bych si s Tebou o tom všem popovídal. Zdravím Tě.
Martin 19.04. 2003 - 21:15 << RE

Hezký večer, Péťo! Ano, často to tak bývá... Kupříkladu, stala se mi nedávno taková příhoda. Šel jsem večer městskou ulicí a proti mě kráčeli dva kluci. Drželi se za ruce, sotva však se přiblížili ke mě na krátkou vzdálenost, křečovitě se pustili a jeden druhému říkal: "Ať nás někdo nevidí." Nevím jaká byla či je skutečnost, ale mrzelo mě to. Snad to nebylo kvůli mě. Rád bych si s Tebou o tom všem popovídal. Zdravím Tě.
Martin 19.04. 2003 - 21:16 << RE

Hlavně nevěš hlavu, Péťo! Ve dvaceti teprve do života vstupuješ, máš před sebou spoustu možností i času se s někým seznámit. Šaty sice dělají člověka, ale myslím, že to není to hlavní. Podle mne je dobrý nápad zúčastnit se nějaké gay akce (výlety, skupinová setkání, diskuse apod.) - uskupení, která něco takového organizují, je celá řada. Stačí mrknout na jejich seznam s odkazy - třeba na http://gay.komunita[tečka]cz
Tam třeba poznáš nové přátele a možná i partnera. Uspěchat to nemá smysl - a už vůbec ne proto, že ostatní kolem tebe už partnera mají nebo měli. Co se týče gay podniků, osobně jsem toho názoru, že se tam určitě můžeš dobře pobavit, ale na hledání partnera na perspektivní vztah to zrovna není to nejlepší prostředí. Hodně štěstí, budu ti držet palce :-)
Quattro 19.04. 2003 - 21:38 << RE

Zdravím tě poradno,

mám na tě prosbu o radu a třeba i pomoc. „Táhne“ mi na jednadvacet a na svou gay orientaci jsem přišel v ... od začátku mě přitahují kluci. Doposud to o mě nikdo neví! Asi jsem začal problémy s tím spojené řešit poměrně pozdě (asi tak před dvěmi lety), ale dříve jsem neměl čas (škola, práce doma –na našem statečku- a rodinné problémy; taky bydlím na vesnici relativně daleko od většího města). Naučil jsem se tak svoji touhu na krátko potlačit-čas utíká dost rychle!
Všechny vztahy vždy byly jen na úrovni kamarádství. A mými kamarády byly a jsou prakticky jen holky. S nimi jsi dost rozumím, holce bych snad byl i schopen mnohem snadněji říct svoji orientaci než klukovy (o kterým bych nevěděl že je gay či alespoň bi-sex.). S kluky mám problém navazovat byť jen kamarádství, neboť jsem na základce zažil od kluků „pěknou“ šikanu, takže s nimi mám i problém se začít jen tak bavit (natož něco víc-i když po tom strašně toužím). Ke kamarádství s holkami bych chtěl ještě dodat, že se jedná opravdu jen o kamarádství, neboť moje sex. orientace je zcela vyhraněná na kluky.
Aby toho nebylo málo, tak jsem dost nesmělý a trochu i stydlivý, takže bych se nikdy sám neodvážil vydat do gay podniku nebo na nějakou veřejnou propagovanou akci. Rovněž problém mi činí i moje výška (159cm), z čehož pramení strašně malá sebedůvěra (i když jsem se svoji výškou smířený).
Už jsem zkoušel někoho najít pomocí inzerátů přes internet. Problémem bylo to, že přístup na internet mám teprve necelý měsíc - do té doby jsem byl odkázán na školu a internetové kavárny. I když jsem sice obdržel několik odpovědí, ke schůzce většinou nedocházelo, neboť při podrobnějším (písemném) seznámení protějšek již zpravidla neodepsal. Došlo-li výjimečně i na osobní kontakt („1. rande“), tak to bylo vždy vše-protějšek se neozval nebo se nějakou dobu vymlouval, až jsem od dalšího snažení upustil… Do této doby jsem tedy měl blízký kontakt pouze se dvěma kluky stejného „ražení“ (resp. o kterých jsem to věděl).
Moc vás prosím, poraďte mi, začínám být pomalu zoufalí, neboť v tomhle věku je moje touha najít si „spřízněnou duši“ již přirozeně obrovská a těžko ovladatelná… S rodiči jsme sice měli vždy nějaké rozpory, ale poslední dobou se začínají přiostřovat a já si uvědomuji, že moje chování je podmíněné silnými depresemi a pocity beznaděje, které se poslední dobou také hojně objevují.

Mockrát děkuji za odpověď!!!

Přeji krásné (blížící se) vánoce a děkuji za případnou odpověď

Jacob
Jacob 26.11. 2004 - 21:44 << RE

GAY HERCI, GAY SPOLOČNÍCI, GAY MODELOVIA A PRIAZNIVCI SA STRETÁVAJÚ ZA ÚČELOM ZDRUŽOVANIA A VÝMENY SVOJICH OSOBNÝCH I PROFESIONÁLNYCH SKÚSENOSTÍ. LEN OD 18 ROKOV. OZVITE SA PRIATELIA lakey@stonline.sk
lakey 08.02. 2005 - 15:41 << RE

Reakce na Jacob 26.11. 2004 - 21:44
jacobe zaujal si ma ak chces ozvi sa mi musiš byt velmi dobrý chalan, chcem ta velmi lakey@stonline.sk
lakey 08.02. 2005 - 15:44 << RE