004.cz

Poradna tématu intimnosti úvod

Poradna 004 magazínové rubriky intimnosti shrnuje a zodpovídá všechny dotazy, které již přišly nebo docházejí do redakce.

Zajímavé dotazy zveřejňujeme v následujícím výpisu. Každé téma je zvláštní stránka a může obsahovat i více podobných dotazů k dané otázce, pokud spolu úzce souvisí.

Dotazy týkající se problematiky intimních problémů, které vás trápí, ale svým charakterem třeba nejsou zdravotní povahy, tudíž ptát se lékaře by vám přišlo trapné nebo byste se styděli zeptat kohokoliv ve vašem okolí, se pokoušíme zodpovědět na této stránce.

Vaše intimní dotazy k sexu a o sexu můžete směřovat na email , nebo využijte formuláře na konci stránky.

Pravidla poradny

Vaše dotazy odpovídá tým odborníků Poradny 004, který je složen ze sociálních pracovníků CODE 004 o.s., psychologů a lékařů. Všichni pracovníci a smluvní partneří mají odpovídající odbornou způsobilost a univerzitní vzdělání. Vaše dotazy jsou zpracovány sociálními pracovníky Poradny 004 a přeposílány dle svého charakteru jednotlivým odborníkům. Pokud chcete poradit s otázkou, na kterou jste nenašli odpověď v některém z témat 004.cz, napište jej do odesílacího formuláře na této stránce a odešlete ke zpracování. Na dotazy odpovídáme pouze veřejně, přičemž kopie odpovědi je zároveň odeslána tazateli. Soukromé odpovídání výhradně přes email není možné. Vaše jméno a emailová adresa zůstávají v tajnosti a jsou neveřejné. Všechna jména pod dotazy jsou záměrně změněna a neodpovídají skutečnosti.

Pokud máte zdravotní problémy, navštivte neprodleně lékaře! Poradna 004 si vyhrazuje právo zodpovídat jen na vybrané dotazy. Z kapacitních důvodů nezodpovídáme dotazy zejména z oblastí ženských gynekologických problémů a dalších běžných problémů heterosexuální většiny. V takovém případě doporučujeme využít poradny Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Poradna tématu intimnosti úvod - komentáře

Komentář ze dne: 19. 09. 2023 19:31:09     Reagovat
Autor: Matyáš H. (email) - Lukas045
Titulek: Mazlení s holkou v 15
Ahoj je mi 15 a mám holku 16, známe se už 7 let a chodíme spolu už docela dlouho, oba jsme rozumní a rozhodnutí že pohlavní styk nebudeme uspěchávat a počkáme do 18-19. Chodíme spolu ven občas přijde ke mě atd. Líbáme se a mazlíme se, no a když byla u mě tak jsme si oba spontáně sundaly trička a mazlili jsme se bez triček (holka s podprsenkou) no a rodiče si toho všimli a strašně jim to vadí ale já jsem se jim snažil vysvětlit že to neznamená nic sexuálního ale oni ne a ne. Je to v pořádku, a nebo jsme to přepískly a měli bysme ještě počkat až budeme starší?

Komentář ze dne: 22. 11. 2023 06:29:24     Reagovat
Autor: Tom - neregistrovaný
Titulek: Re: Mazlení s holkou v 15
Já si myslím, že jste v pohodě, rodiče mají zbytečně obavy, ale asi to bude tím, že jsou to rodiče. :-)

Komentář ze dne: 18. 12. 2021 14:42:50     Reagovat
Autor: Lev - neregistrovaný
Titulek: Délka penisu
Proboha, to tady fakt každý řeší jen to, jak má velký péro?

Komentář ze dne: 05. 09. 2020 00:36:19     Reagovat
Autor: Ina - neregistrovaný
Titulek:
Myslíte si, že je přitel gay? Mne tvrdil že je umělec a že to potřebuje na kreslení před roky sem mu našla v telefonu jeho fotografie na zádech zadkem k telefonu a stoporeny. Nebo zadkem opřený o okno. Takový počet fotek v různých pózách měl plno. Prý když kreslí ženy potřebuje pózy. Uvěřila sem mu. Nyní žijeme spoluame miminko. Máme malý byt tak chodí spát vedle kvůli tomu aby mne nevyrusoval. Po porodu nespíme spolu minimálně 3 měsíce.většinou srem to inicializovala ja. Ale nyní sem nějak delší dobu- jak nad ním přemýšlím zhnusena abych s ním něco měla. Nedávno jsem za posteli ráno našla gumový penis. Lekla sem sem a on hravě z práce přišel prý jestli jsem to viděl a a já že mne bylo zle a on prý pro tebe a že má i masku kočičí žena. Ještě celkem nedávno se stalo ráno brečel a já z něj vytáhla že poslal zprávu mamce moji. Byla tam jeho roztažené póza na zádech a napsaný o víkendu mne dojed osukat. Brečel že to byla sranda že by s nikým nespal. Že není gay. A matka ho teď nenávidí a já už asi taky. Snažím se to týden v sobě potlačit a pochopit ho. Víc než kdy jindy si všímám jeho opatrně ho našla povánoční jak baletka a prohlížení si sám sebe a hodnocení jeho stari má 42.gay by přece nechtěl bydlet s ženou a dítětem i když mu vlastně nevadí že spolu nespíme dělá si to vedle sám určitě. Přede mnou hodnotí každou ženskou a já mu stokrát říkám že mi to vadí a on tvrdí že to dělám taky což není pravda. Protože nestojím o tyhle jeho řeči. Tak když kreslí ženské a u toho mužské ptáky jak střídají -Tak já nevím co si mam myslet. Zapírat mbe že je teplé ale v tangach chodí na balkon se opalovat prý jen. Jeho rodiče chodili má nuda koupaliště. Fakt nevím kohomam vedle sebe

Komentář ze dne: 17. 07. 2017 21:03:23     Reagovat
Autor: Jindra K. (email) - neregistrovaný
Titulek: Anální sex
S přítelem Vláďou se známe nějakou dobu jako kamarádi, on má ženu, já jsem rozvedený. Před časem se nám trochu změnil život, z přátelství jsme tak nějak přešli do intimního soužití. Problém je v tom, že mi stále vadí anální sex. Partnerovi vůbec, naopak ho vyžaduje, ale mě to prostě bolí. Bojím se mu s tím svěřit. Máte nějakou radu na nějakou přípravu, konkrétní gel nebo tak něco? Děkuji, Jindra

Komentář ze dne: 25. 07. 2017 18:24:01     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Re: Anální sex
Taky jsem měl takový pocit, když jsem začínal s přítelem, ale pokud je šikovný a trpělivý, hezky tě připraví, napřed jazýčkem, prstem, tak je to krásný. A nemusí být ani lubrikant, stačí sliny. A když tě vystříká, tak je to úžasné, citit jeho semeno v zadku. Je to nejkrásnější spojení mezi chlapy. Jinak se mu neboj říct, že je ti to nepříjemné, vždyť jste kámoši

Komentář ze dne: 22. 04. 2017 20:10:07     Reagovat
Autor: Kamil - neregistrovaný
Titulek: Šlapání na koule
Zdravím,
nedávno jsme se s nejlepším kámošem bavili kdo na co je v sexu, jen tak ze zajímavosti, řekl jsem mu, že se mi líbí některé SM hrátky. Od té doby mi začal v metru šlapat do rozkroku (když jsme seděli proti sobě) nevím co to do něj vjelo, ale ten pocit se mi líbil. Ani ne to, že to je od něj jako to šlapání. Poslední dobou se mi začali zdát sny s touto tématikou a někdy i s ním. Může to něco znamenat? Děkuji moc, Kamil (16)

Komentář ze dne: 28. 12. 2016 15:19:38     Reagovat
Autor: Teddybeer (email) - neregistrovaný
Titulek: Infekce ?
Dobrý den,
Vyskytl se u mě takový problém a potřebovala bych poradit . Je to asi týden co jsme spolu s přítelem poprvé spali a jen se teď objevila nějaká infekce ,nějaký výtok . My byt problém u mě ale já žádné problémy ani nějaké takový příznaky nemám a nikdy jsem neměla, ani jeden z mých minulých partnerů žádné problémy neměl . Přesto ale pro svůj vlastní klid bych s ktela nechat vyšetřit abych věděla na 100% na cem jsem . Nevím ale ,kde bych s měla nechat vyšetřit ,jestli bude stačit prohlídka u gynekologa ? Nebo mám jít na nějaké specializované oddělení? Co jsem četla,tak je to vyšetření celkem drahé . Můžete mi prosím poradit ? Děkuji.

Komentář ze dne: 27. 11. 2016 08:01:15     Reagovat
Autor: Michael (email) - neregistrovaný
Titulek: Apetit
Dobrý den,potřebuji diagnózu.
Miluji sex a různé sexuální hrátky a praktiky.Zkusil jsem obrovské množství sexuálních odvětví.Od klasického sexu s dívkou,fetišismu ,transvetismu ,homosexuality atd.Zkoušel jsem i po dobu 6 měsíců onanovat i třikrát denně a nepomohlo.Už nevím co mám vyzkoušet nebo co dělat.Problém je tedy v tom,že po každé ejakulaci mám absolutní odpor k sexu a čemukoliv podobnému.Ve vzrušení jako bych byl v transu do té doby dokud se neudělám.Pak se jakoby probudím a mám odpor k sexu.Dříve to trvalo jen pár hodin.Teď se doba prodloužila i na několik dní...co se to se mnou děje.Myslel jsem ,že to může být stres,ale bohužel nemám žádný problémy a jsem v pohodě tak že stres jsem vyloučil.Trvá to už několik let ,ale teď se dob čím dál víc prodlužuje.Je mi 33 let.Nemyslím ,že to bude věkem.Mám to už tak od dvaceti let.Dřív jsem mohl sexovat třeba i třikrát po sobě teda pokud okolnosti dovolily.Ale chuť byla stále.Změna životosprávy jsem už taky zkoušel.Je možný,že jsem toho už vyzkoušel tolik ,že už mě nic nevzrušuje?Existuje něco na apetit?Nedoporučujte mi prosím žádné španělské mušky a podobně,ale budu rád za každou radu děkuji

Komentář ze dne: 26. 10. 2016 08:23:43     Reagovat
Autor: (email) - neregistrovaný
Titulek: Výměna
Ahoj, je mi 15 let a můj penis měří 15 cm.
Rád bych vyměnil fotky pavel3801@seznam.cz

Komentář ze dne: 23. 10. 2016 19:15:39     Reagovat
Autor: Tom - neregistrovaný
Titulek: Masturbace
Čau, je mi 13 a masturbuju 3x denně je to v pořádku(slyšel jsem něco o zakrněnim penisu nebo nemco podobenho)

Komentář ze dne: 23. 10. 2016 19:15:34     Reagovat
Autor: Tom - neregistrovaný
Titulek: Masturbace
Čau, je mi 13 a masturbuju 3x denně je to v pořádku(slyšel jsem něco o zakrněnim penisu nebo nemco podobenho)

Komentář ze dne: 23. 10. 2016 19:15:25     Reagovat
Autor: Tom - neregistrovaný
Titulek: Masturbace
Čau, je mi 13 a masturbuju 3x denně je to v pořádku(slyšel jsem něco o zakrněnim penisu nebo nemco podobenho)

Komentář ze dne: 14. 09. 2016 10:38:07     Reagovat
Autor: jindra - neregistrovaný
Titulek: bolest
Je mi 15 a masturbuji denně akorát ted mě vždy po ejakulaci strasne boli pod varlaty
a strasne je to i kdyz pote mocim co mam delat?

Komentář ze dne: 15. 09. 2016 20:35:21     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Re: bolest
Doporučuji s tou bolestí se svěřit lékaři, aby byla jistota, že nejde o závažné onemocnění.

Komentář ze dne: 17. 07. 2016 14:38:37     Reagovat
Autor: josef (email) - neregistrovaný
Titulek: mastrubace
dobrý den chci se zeptat zda mužů mít jaké komplikace pokud nebudu mít dlouhodobě sex a ani mastrubovat v současné době jsem neměl sex 5 měsíců a stejnou dobu i nemastruboval za odpověď předem děkuji odeste ji prosím na meil děkuji josef

Komentář ze dne: 10. 07. 2016 20:10:06     Reagovat
Autor: Tomas - neregistrovaný
Titulek: Ejakulace
Dobrý den vždy když masturbuji a dojde k ejakulaci tak mi sperma ,,nestříká" ale zůstavá na žaludu. Je to problém? Věk:12

Komentář ze dne: 06. 07. 2016 12:51:54     Reagovat
Autor: Petr (email) - neregistrovaný
Titulek: velikost penisu
Dobrý den, je mi 20 let a mám malý penis, V klidu měří 3-4 cm a při erekci 11 cm, myslím, že už mám věk, kdy bych měl být dostatečně vyvinutý. Tělo mám chlupaté, a ejalukace je taky v pořádku. Chtěl bych se zeptat, co bych s tím mohl dělat? Myslíte, že je vhodné s touto věcí jít k endokrinologovi?

Komentář ze dne: 18. 05. 2016 19:45:03     Reagovat
Autor: Cuki (email)
Titulek: Délka Penisu
Ahoj, je mi 12 let a mám penis dlouhý 12 cm
Ve ztopořeném stavu je dlouhý 15 cm.
Je to v pohodě?

Komentář ze dne: 01. 05. 2016 21:22:05     Reagovat
Autor: metak - neregistrovaný
Titulek: překdožka
Dobrý den. Chci se zeptat při ztopoření penisu mi celý žalud překrývá předkožka a vůbec se nestáhne, je to normální? jde s tím něco dělat ? Předem děkuji za odpověď.

Komentář ze dne: 01. 05. 2016 21:24:31     Reagovat
Autor: metak - neregistrovaný
Titulek: Re: překdožka
Je mi 14. let

Komentář ze dne: 06. 05. 2016 00:29:22     Reagovat
Autor: - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: překdožka
navštívit urologa

Komentář ze dne: 19. 02. 2016 21:45:08     Reagovat
Autor: Lukáš Krotký (email)
Titulek: Jsem gay? Prosím o pomoc
Dobrý den,
Jmenuji se Lukáš je mi 13let potřebuji pomoc od odborníků.
Jak se zminil je mi 13let a neměl sem ještě žádnou holku,a i přesto že me chtěli nic sem k nim necítil.
Když mi bylo 12 začal sem se trochu více zajímat o kluky,a já sem si myslel že to nic není a že to časem přejde.
Když už mi je 13 začal sem víc koukat po klukách a masturbovat při gay pornu protože když sem se koukal na normálni tak sem spíš pozoroval toho kluka jaký ma vzhled a délku je ho přirození představoval sem si že sem sním a "děláme to" ted když projde nějaký kluk tak se koukám na něj.
Ve škole v 8třídě je jeden žák který se mi líbí a často když masturbuji přemýšlím nad ním a nebo že sem on a masturbuji.
Jinak holky ty beru jako dobré kamarádky.
Prosím o radu protože stále nevím jestli sem nebo nejsem na kluky. A ještě něco když přemýšlím nad tím jaké by to bylo z holkou myslím spíše na romantiky npř:chození za ruce atd když ale přemýšlím nad tím že by sme měli mít sex tak mě to vůbec nezvrušuje zatím co s klukem ano.A kdybych byl prosím o radu v kolika letech bych to mel zdělit rodičům.

Komentář ze dne: 23. 02. 2016 14:57:43     Reagovat
Autor: Lev - neregistrovaný
Titulek: Re: Jsem gay? Prosím o pomoc
Milý Lukáši,
podle toho, co píšeš, můžeš být gay, ale nemusíš, dej si čas a časem to poznáš. Ve 13 letech to někdo vědět může, ale někomu to trvá mnohem déle, než na to přijde. A třeba si to špatně vykládáš a budeš hetero.Spousta lidí nemá přirozenou potřebu se sexuálně projevovat v tak nízkém věku a jsou k tomu spíš tlačeni společností. Myslím si proto, že bys měl počkat a nějak se třeba smířit s tím, že to třeba o sobě ještě nevíš. Ono to tak úplně zas tak zásadní není, jsi prostě tím, kým jsi, a jsi takový, jaký jsi, nemusíš se jednoznačně chápat jako hetero nebo jako homo. Sám jsem si s definitivní odpovědí na tuhle otázku musel hodně dlouho počkat, a nemyslím si, že bych o něco přicházel.

Martin

P. S. Neměl bys k takovým příspěvkům psát svoje jméno, nevíš, kdo to tady může číst. Může to být i někdo známý.

Komentář ze dne: 19. 02. 2016 21:44:52     Reagovat
Autor: Lukáš Krotký (email)
Titulek: Jsem gay? Prosím o pomoc
Dobrý den,
Jmenuji se Lukáš je mi 13let potřebuji pomoc od odborníků.
Jak se zminil je mi 13let a neměl sem ještě žádnou holku,a i přesto že me chtěli nic sem k nim necítil.
Když mi bylo 12 začal sem se trochu více zajímat o kluky,a já sem si myslel že to nic není a že to časem přejde.
Když už mi je 13 začal sem víc koukat po klukách a masturbovat při gay pornu protože když sem se koukal na normálni tak sem spíš pozoroval toho kluka jaký ma vzhled a délku je ho přirození představoval sem si že sem sním a "děláme to" ted když projde nějaký kluk tak se koukám na něj.
Ve škole v 8třídě je jeden žák který se mi líbí a často když masturbuji přemýšlím nad ním a nebo že sem on a masturbuji.
Jinak holky ty beru jako dobré kamarádky.
Prosím o radu protože stále nevím jestli sem nebo nejsem na kluky. A ještě něco když přemýšlím nad tím jaké by to bylo z holkou myslím spíše na romantiky npř:chození za ruce atd když ale přemýšlím nad tím že by sme měli mít sex tak mě to vůbec nezvrušuje zatím co s klukem ano.A kdybych byl prosím o radu v kolika letech bych to mel zdělit rodičům.

Komentář ze dne: 21. 02. 2016 14:05:58     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Re: Jsem gay? Prosím o pomoc
Jsi gay, protože při onanii máš představu, že jsi s klukem. Rodičům to můžeš sdělit hned. Doufám, že u nich nalezneš pochopení.

Komentář ze dne: 15. 01. 2016 22:20:17     Reagovat
Autor: anonym (email) - neregistrovaný
Titulek: gej z okoli uh
Je tu nejaky gej z okoli uherskeho hradiste (nejlepe z kunovic). P.S. Mam 12 let

Komentář ze dne: 27. 10. 2015 21:17:07     Reagovat
Autor: Bikrosar (email) - neregistrovaný
Titulek: Delka penisu
Dobry den mam 12 let a muj penis ma v normalnim stavu 7cm.Myslite si ze je to v poradku.Dekuji za odpoved

Komentář ze dne: 22. 10. 2015 19:57:35     Reagovat
Autor: Myero - neregistrovaný
Titulek: Anální sex jako pasiv
Zdravím,

mám zdánlivý problém s pasivním análním sexem - nemám s toho prakticky žádné přijemné pocity. Není to tak, že by mě příliš trápila nějaká bolest či nepohodlí - věřím, že se na to se dá zvyknout, ale když se pokouším (i sám...) nějakým způsobem dráždit svou prostatu tak ze mě vyprachá jakékoli sexuální vzrušení. Známí mi říkali, že ten "pocit blaha" má být silnější než ta nepříjemnost. Žádné blaho s toho ale nemám. Navíc je anální sex propagován jako něco úžasného, co si lidé nedopřávají jen kvuli vlastním zábranám...
Chci se tedy zeptat, zda je to otázka zvyku a potřebuju prostě praxi nebo to prostě není a asi nikdy nebude něco pro mě, popř. zda se dá dělat s touto necitlivostí něco jiného....

Děkuji

Komentář ze dne: 05. 10. 2015 22:21:38     Reagovat
Autor: James (email)
Titulek: Délka penisu
Ahoj, chci se zeptat jestli je normální mít ve 14-ti letech ztopořelý penis 12 cm dlouhý, nevím.. zda jsem připraven na svůj první pohlavní styk, jelikož za chvilku mi bude 15 let. Děkuji za odpovědi.

Komentář ze dne: 27. 07. 2015 11:34:34     Reagovat
Autor: Iva Svobodová (email) - neregistrovaný
Titulek: dotaz
Jsem matka dvou synů z toho jeden je již dospělí je gay má přítele, druhý syn má 16 let mám pocit , že zkouší obě pohlaví mám obavy , že z něj bude také gay jaká je pravděpodobnost , že oba syny budu mít gaye? Děkuji Svobodová

Komentář ze dne: 25. 09. 2015 09:03:16     Reagovat
Autor: Rado - neregistrovaný
Titulek: Re: dotaz
Mas manzela, priatela alebo vyrastaju chlapci bez otca?

Komentář ze dne: 25. 06. 2015 13:55:36     Reagovat
Autor: Shake - neregistrovaný
Titulek: kůže překrývá žalud
Dobrý den prosím váš chtěl bych se zeptat je mi 14 let a kůže mi pořád překrývá žalud. Není to v mém věku neobviklé ?

Komentář ze dne: 29. 06. 2015 19:17:13     Reagovat
Autor: Anonym (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: kůže překrývá žalud
Je to naprosto v poradku.

Komentář ze dne: 29. 05. 2015 20:03:15     Reagovat
Autor: Anonym (email) - neregistrovaný
Titulek: Mam problem s predkozkou
Ahoj, je mi 13 let a nejde mi předkožka stahnout az ke korenu penisu. Co mam delat? K doktorovi se bojim jit. Nejde to spravit doma?

Komentář ze dne: 05. 10. 2015 22:25:12     Reagovat
Autor: James (email)
Titulek: Re: Mam problem s predkozkou
Pokud ji stáhneš pod žalud, tak je to v pořádku. :)

Komentář ze dne: 09. 04. 2015 10:07:13     Reagovat
Autor: marketkasb (email) - neregistrovaný
Titulek: problém
Dobrý den, možná to sem nepatří, ale přesto se chci zeptat.
Syn 10let se štítí svého penisu. Ani při močení si ho nechytne aby usměrnil proud. Jinak se nestydí chodit nahý. Jen prostě na penis nesáhne.
Nijak se nechce o tomto bavit.
Nerada bych cokoli zanedbala.
Děkuji

Komentář ze dne: 22. 01. 2015 17:04:51     Reagovat
Autor: Glen - neregistrovaný
Titulek: Anální sex bez výplachu
Ahoj, jsem heterák, no... asi ne zrovna stoprocentní. S jiným mužem jsem nikdy nespal, ale chci to zkusit. Mám jednu otázku, všude čtu, že je nutnej nějakej výplach, dojít si na záchod a podobně. Copak to gayové normálně dělají? To si každej sex plánujou hodiny dopředu, řeší jídlo, vyplachujou se atd.? Není to blbost? Neříkejte mi, že neprovozujete žádné rychlovky...

Komentář ze dne: 09. 01. 2015 21:02:32     Reagovat
Autor: jana (email) - neregistrovaný
Titulek: co s tim
Mam necele dva roky pritele a on mi ted rekl, ze pocelou tu dobu co jsme meli spolu sex ze me co si citil a ze mu smrdim. A pritom jsem po gynekologicke strance v poradku. Tak se chci zeptat jestli to nemuze byt nejakou sexualni chemii? Dekuji

Komentář ze dne: 03. 01. 2015 18:32:40     Reagovat
Autor: david - neregistrovaný
Titulek: velikost penisu a věk
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli,když ho mám ve ztopořeném stavu 10,3 cm jestli ještě vyroste.Je mi 14 let a jsem ještě panic.Doufám že mi někdo poradíte.

Komentář ze dne: 03. 01. 2015 19:48:49     Reagovat
Autor: Tm - neregistrovaný
Titulek: Re: velikost penisu a věk
jasně, že ještě poroste :-)

Komentář ze dne: 19. 09. 2014 08:53:03     Reagovat
Autor: mascom - neregistrovaný
Titulek: vzájemna masturbace
Dobrý den, rád bych se zeptal, při vzájemné masturbaci, kdy žena měla prsty ve vagíně, mě poté stejnou rukou přibližně po minutě začala masturbovat, je zde riziko přenosu pohlavní nemoci? HIV?K pohlavnímu styku nedošlo.
Děkuji za odpověď

Komentář ze dne: 04. 08. 2014 11:23:04     Reagovat
Autor: Dája - neregistrovaný
Titulek: Můžu polykat sperma?
Můj kluk a já se chceme poprvé vyspat o už to má poprvé zasebou ale já ne ..
Řekla jsem mu že bych chtěla přerušovanou soulož a on si se zbláznila ne ? Nebudu stříkat někam do kapesnníku to si pak vůbec neužiju,budu s tebou spát jen pokud ti to můžu stříkat do pusi a ta to bueš polykat..
Nevím co mám dělat :( Já sperma polykat nechci připadá mi to nechutné

Komentář ze dne: 25. 06. 2014 14:09:04     Reagovat
Autor: anamor37 - neregistrovaný
Titulek: je můj manžel gay?
Ahojky, mám podezření, že je můj manžel gay. On by to nikdy nepřiznal, určitě ani sám sobě. Nějaké narážky jsem už slýchala. Ale to si člověk nepřipustí, pokud je vše v pořádku. Jenže. Přestal si mě pozvolna jako ženy všímat, přestal se mě dotýkat. Na můj dotaz proč tomu tak je, reagoval hádkou, kdy mi vyčetl,že jsem pro něj nepřitažlivá, že přivézt mě k orgasmu je pro něj "práce". Ted už mi ho tedy asi rok nedopřál vůbec. A že ženy se nikdy nedotýkal a dělat to ani nebude. Že už si v mládí užil dost. Přehnaně o sebe dbá, stále se voní, má vyšší hlas. Mé dvě kamaráky lesbičky to o něm řekly jasně. Prý to poznají. Nepíši to proto, že bych ho chtěla opustit, jen bych chtěla mít jasno. Máme hypotéku, domácnost. Ale numusí mě proto urážet, ponižovat. Nevím, jsem bezradná, a nebaví mě před lidmi hrát komedie o dokonalém manželství. I když bych jí klidně hrála dál a čas od času si dopřála heterosex, jen kdyby se to vyjasnilo. Děkuji.

Komentář ze dne: 19. 03. 2014 00:38:55     Reagovat
Autor: jojohar (email) - neregistrovaný
Titulek: krev
Dobrý den, mám menší problém. Při análním sexu který provozuji sám, se mi už poněkolikáté když zajedu hloubějí do konečníku oběvila trocha krve na špičce dilda. Žádné jiné problémy nemam, bolest, krev ve stolici nic.

Předem děkuji za odpověd

Komentář ze dne: 27. 11. 2013 19:15:55     Reagovat
Autor: Provsechno (email) - neregistrovaný
Titulek: Co to?
Pardon, mam novy e-mail proto se zeptam znova. Mam pritelkyni mame krasny vztah a krasny vasnivy sex, pri pohledu jen na jeji holy zadek ci prsa mam erekci a chut se s ni milovat. Ale vzdy jednou za 3 mesice mam sex se starsim muzem bez mazleni libani a citu obcas mam proste chut na muzky penis v zadku je to normalni?

Komentář ze dne: 21. 03. 2014 14:39:24     Reagovat
Autor: lita - neregistrovaný
Titulek: Re: Co to?
Co je normální? Co za normální vyhlásí papež? Nebo koncilium sexuologů lékařské fakulty Karlovy univerzity? Když to nikomu neubližuje, je v sexu normální cokoli.

Komentář ze dne: 10. 01. 2015 22:54:13     Reagovat
Autor: Renn - neregistrovaný
Titulek: Re: Co to?
Ty řešíš, jestli je normální mít penis v zadku? Hele, hlavním problémem tu ale je to, jestli ti přijde normální tohle dělat za zády přítelkyně... Protože předpokládám, že o tomhle neví ;) Kašli na to, jestli je normální, že tě vzrušuje anální sex, pokud se ti to líbí, tak si ot užívej :) Spíš se ale sakra zamysli nad tím, co by řekla tvoje přítelkyně na to, že jí podvádíš. Jak by se líbilo tobě, kdyby jednou za tři měsíce ona ojížděla nějakou holku? Promluv si s ní a klidně se můžete domluvit na tom, že ti tu anální stimulaci bude poskytovat ona ;) Rozhodně mi to přijde lepší, než šukat s nějakým cizím chlapem za jejími zády...
A k tomu dotazu, zda jsi gay, najdi si rozdíl mezi homosexuální orientací a chováním ;)

Komentář ze dne: 26. 11. 2013 23:43:38     Reagovat
Autor: Provsechno (email) - neregistrovaný
Titulek: Co to?
Mam krasny vztah s pritelkyni, sex je naprosto dokonaly staci mi videt jeji holy zadek a mam hned erekci. Maximalne me vzrusuje ale obcas mam sex se starsim muzem bez libani hlazeni mazleni. Vzdy se sejdem nastavim se dokoncime to a jedeme zase domu je to vzdy tak jednou za 3 mesice libi se mi jen ciste pocit penisu v zadku jsem gay?

Komentář ze dne: 26. 11. 2013 11:24:19     Reagovat
Autor: Tomáš (email)
Titulek: Mám do toho jít nebo ne?
Dobrý den.Jsem kluk, je mi 27 let ale zkušenosti s dívkami mám mizerné. Nějak to s nimi neumím a žádná mě nechce, zkušenosti se sexem mám taky pramalé. Co mě ale trápí je to že mě dost vzrušuje představa že se mazlím s jiným klukem, oba na sobě máme jen slipy a já je mám zařízlé jako tanga. Představuju si že se líbáme a on mě ošahává, a líbá po celém těle a i na bradavkách, jazykem a ústy mi dráždí a saje penis, ovšem pouze přes spodní prádlo a jenom on mě, já jemu ne a já si pak lehnu na záda, roztáhnu nohy a on si lehne na mě a tře se v misionářské poloze svým penisem o ten můj dokud se neudělám. A nebo si na něm já zajezdím na koníčka. Ještě víc mě to vzrušuje když si pouštím lesbické porno a chtěl bych se s klukem na něj dívat, dělat to podle těch lesbiček a představovat si že jsme ony. Ale pořád jen ve spodním prádle, bez něho by se mi to hnusilo, stejně jako se mi hnusí cizí obnažený penis i sperma a v životě bych nikdy nemohl mít anální sex a ani aktivní orál naostro. Kluci se mi líbí tak od pasu nahoru, když mají vypracovanou hruď a tak ale líbí se mi jen nahoře bez, s úplně nahým klukem bych to dělat nemohl. A gay porno mi přijde taky odporné a vůbec mě nevzrušuje, pouze ty lesbičky. Když masturbuju tak si představuju buď že to dělám s klukem tak jak sem to popsal nebo že jsem já holka a dělám to s klukem a nebo holka s holkou. Že já jsem kluk a dělám to s holkou si představuju jen výjimečně. Dost mě vzrušuje i představa když se oblékám do dámského prádla a oblečení a představuju si že jsem žena. Myslíte že mohu být gay a nebo třeba transexuál? Co podle vás sem? Zamilovat se dokážu jenom do holky a byl sem zamilovaný už do hodně holek, do kluka nikdy a ani bych s klukem vztah nechtěl.Kluci mě vzrušují jen po fyzické stránce když sem nadržený, jinak k nim nic necítím. Mám jednoho kamaráda se kterým bych ty moje představy u lesbického porna klidně mohl realizovat ale problém je v tom že ten kamarád je takový jednodušší a dřív chodil do gay clubu a taky žil 6 měsíců ve Španělsku jako bezdomovec. Mám proto strach abych od něj něco nechytil. Už je to ale víc jak dva roky co se vrátil zpět do Česka. Napadlo mě že bych ho vzal někam na testy ale nevím na jaké všechny nemoci by se podle vás měl nechat otestovat? A čím bych se vlastně od něj mohl nakazit když bysme se o sebe penisy třely jen přes slipy a on by mi ho jen přes slipy sál pusou a jazykem? Měl bych mít i přes to kondom? A co potom s tím prádlem které bude od jeho slin? Mám ho vyhodit a nebo sliny na látce prádla dlouho nepřežijí? Na druhou stranu kdybych do toho měl jít s nějakým cizím gayem tak tam bych měl ještě daleko větší strach protože tam už člověk opravdu neví co ten muž kdy s kým měl a gay by taky určitě nechtěl zůstat jen u mazlení přes slipy a chtěl by víc...tohohle kaamráda přece jen znám a co se týče těch praktik tak vím že s ním se domluvím. Co myslíte, mám do toho s ním jít pokud mu testy dopadnou dobře a nebo si mám raději dál hledat holku? Předem díky za zodpovězení mého vyčerpávajícího dotazu, s pozdravem Tom.

Komentář ze dne: 07. 10. 2013 18:18:49     Reagovat
Autor: Martin (email)
Titulek: Já a přítelkyně
Ahoj ani nevím jestli to patří do intimní poradny , ale já nevím kam to jinam napsat no prostě to navazuje na minulý dotaz.No ta takhle moje přítelkyně je trošku zvláštní ,protože nikdy moc s klukama nechodila a ted je se mnou sice spolu moc dlouho nechodíme , ale i tak ona se drží trochu stranou a trochu se stydí a nemá ve vztahu tolik zkušeností , ale já bych se sní rád sblížil o něco víc hlavně intimně , ale trochu se bojím že ona chtít nebude a ja nevím ja to s ní řešit nemůžete mi poradit??No a ještě jedna otázka , jak už jsem zmínil a tak nemám moc velký penis a kdyby s tou její pochvou problém nebyl tak se bojím že ji nějakým způsobem nedokážu uspokojit hlavně kvůli toho že je malý a navíc je nějaký způsob na prodloužení výdrže ???? mám 15 let

Komentář ze dne: 07. 10. 2013 18:02:50     Reagovat
Autor: Martin (email)
Titulek: Velikost pochvy a penisu
Dobrý den , rád bych se zeptal jestli by mohl být nějaký problém , když je můj penis při stopoření 17cm dlouhý na 15 let to není moc , ale jde o to že moje holka je malá ma asi jen nějakých 155cm vysoká a má 16let jestli pak nemá menší no jak to říct ani nwm prostě asi ponor jestli by jí to pak nějak nebolelo???nebo jestli s tím můžou být nějaké problém???A jo ,když mam penis v klidu tak má jen 10cm mohl by povyrůst třeba ještě tak o 2-3cm ???

Komentář ze dne: 02. 10. 2013 00:02:49     Reagovat
Autor: Pavlínka (email) - neregistrovaný
Titulek: Ve špatném těle
Ahojky!
Jmenuji se Pavla a je mi 21let a narodila jsem se ve špatném těle. Vím to už od malička jsem byla jiná než ostatní kluci. Hrávala jsem si s panenkama,nehrála jsem fotbal,nebavila se s kluky,nepila pivo jako správnej chlap. Potřebuji poradit jak dále.Každý den v mužském těle mmě ubíjí víc a víc. Potřebuji poradit jak mám postupovat dále. Na jednom webu jsem četla, že nejlepší je jít rovnou k psychologovi. Prosím poraďte mi! Jsem zoufalá ze svého těla. Pavla

Komentář ze dne: 30. 05. 2013 19:53:49     Reagovat
Autor: ivana (email) - neregistrovaný
Titulek:
kamaradka to delala po prvi a kluk ji propichl blanu je mozny ze ji tekla krev az druhy den odpoledne ??

Komentář ze dne: 05. 04. 2013 19:42:11     Reagovat
Autor: katerina - neregistrovaný
Titulek: syfilis
dobry den mam dotaz asi 14 dní a udelala jse mi na trislech jako by nad postevakem(nevím jak to napsa) na tom cervenem no vypadalo to jako dve male kulicky bili ale jakoby spojene a ted tam je jedna malinka nebolí to,nejde vymackat nic. nebylo to jako cervene nic nejde o syfilis??

Komentář ze dne: 14. 02. 2013 15:12:47     Reagovat
Autor: dave - neregistrovaný
Titulek: kapavka
Ahoj. Mám takový dotaz. Prodělal jsem kapavku a již jsem vyléčen. Jde mi o to jak jsem k ní přišel. Můj pes při venčení olizuje moč a bohužel mi při masturbaci olízl žalud. Domnívám se že ji na mě přenesl on. Chci se zeptat zda je to možné a co si o tom myslíte.

Komentář ze dne: 12. 02. 2013 11:07:45     Reagovat
Autor: vb (email) - neregistrovaný
Titulek: nezkušený
Zdravím,
Je mi 23, před nějakou doubou jsem si přiznal že se mi líbí i kluci. Našel jsem si přítele jsme spolu zatím krátce, ale ještě jsem s ním neměl sex. On preferuje aktivní roli. Chci se zeptat jak a čím mám provést hygienu? Bude to pro mě poprvé a nechtěl bych aby se stal nějaký trapas ...

Komentář ze dne: 01. 06. 2013 20:59:47     Reagovat
Autor: AnnieMyASun - neregistrovaný
Titulek: Re: nezkušený
V lékárně je možno zakoupit irigátor a pomocí něj udělat klyzma,

Komentář ze dne: 24. 12. 2012 19:10:18     Reagovat
Autor: lolik - neregistrovaný
Titulek: pomoc
Dobrý den, mám zvětšené uzliny v tříslech které mě na dotek bolí a asi před týdnem se mi na penisu vytvořil asi 1cm beďar který mi teď začal hnisat mám strach jestli nemůže jít o nějakou pohlavní nemoc, ale styk mám jenom se svou stálou přítelkyní... moc prosím o radu...

Komentář ze dne: 08. 11. 2012 15:13:28     Reagovat
Autor: sobik (email) - neregistrovaný
Titulek: rychlý orgasmus
Zdravým chtěl bych se zeptat při pohlavním styku s partnerkou se rychle uspokojím a penis zvadne. Nechá se to nějak zlepšit aby byl pohlavní styk delší. Děkuji za odpověd.

Komentář ze dne: 03. 10. 2012 15:54:14     Reagovat
Autor: Daniel - neregistrovaný
Titulek: Problém s penisem
Dobrý den mám takový problém ohledně penisu a to že když mám erekci tak mi stojí asi 45° od těla. je to normální? děkuji za odpověď.

Komentář ze dne: 05. 10. 2012 14:18:36     Reagovat
Autor: kzt - neregistrovaný
Titulek: Re: Problém s penisem
Jestliže směrem nahoru, je to naprosto obvyklé, zvlášť v mladším věku.

Komentář ze dne: 24. 09. 2012 00:15:22     Reagovat
Autor: shell (email) - neregistrovaný
Titulek: Bolesti při análním styku
Zdravím,
mám s přítelem velmi vážný dlouhodobý vztah. Mou podmínkou však je anální sex. Jelikož jsem versatilní, tak po něm vyžaduji jak aktivní, tak pasivní roli. Tu aktivní zvládá dobře, nicméně pasivní mu dělá problém... Říká, že by to taky rád provozoval, ale nedovolují mu to bolesti, které ho při tom trápí. Vždy když do něj začnu pronikat prstem nebo penisem, ukončí to s tím, že ho to bolí. Nikdy jsem na to nešel rychle a vždy se maximálně snažil, aby se partner co nejvíc uvolnil (klidné prostředí, dlouhá předehra, vhodná technika, lubrikant atd.), ale zatím mé snahy nebyly dostatečné. Prozraďte prosím nějaké další finty, které by dokázaly bolest svěrače při análním styku potlačit (možná nějaký speciální lubrikant?). Přinejhorším jsem ochoten se toho vzdát, neboť láska k partnerovi je silnější než tahle potřeba. Nicméně velmi nerád bych se této oblasti v sexu vzdal. Předem díky za rady!

Komentář ze dne: 24. 09. 2012 23:47:48     Reagovat
Autor: ShelbyGT500 - neregistrovaný
Titulek: Re: Bolesti při análním styku
Podle tvýho popisu bych spíš řekl, že simuluje a nechce to do zadku :)

Komentář ze dne: 25. 09. 2012 11:39:10     Reagovat
Autor: shell - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: Bolesti při análním styku
To spíš ne.. Ten speciální lubrikant byl jeho nápad - proč by to říkal, kdyby to nechtěl. ;)

Komentář ze dne: 25. 08. 2012 12:17:50     Reagovat
Autor: Ronaldo (email) - neregistrovaný
Titulek: Kapavka
Dobry den chci se zeptat včera jsem zistil že mam kapavku napsaly mi antibotika 2 tablety zebral jsem si je a palení pří močení už neni takže jsem Zdravy ?? a mužu pít alkohol , jen včera jsem měl antibotika dnes už ne díky za odpověd a za pomoc .. Marcel

Komentář ze dne: 14. 02. 2012 14:32:39     Reagovat
Autor: (email) - neregistrovaný
Titulek:
Ahoj me je 14 let a taky nemužu přetáhnout předkožku přes žalud a když se mi to povede za chvili se mi stahne zpatky a taky když onanuji nemužu vystříknout co s tím dělat ??? Roman

Komentář ze dne: 14. 02. 2012 14:32:16     Reagovat
Autor: (email) - neregistrovaný
Titulek:
Ahoj me je 14 let a taky nemužu přetáhnout předkožku přes žalud a když se mi to povede za chvili se mi stahne zpatky a taky když onanuji nemužu vystříknout co s tím dělat ??? Roman

Komentář ze dne: 12. 02. 2012 16:05:06     Reagovat
Autor: Tomáš (email) - neregistrovaný
Titulek:
Dobrý den je mi 16 let jsem zdravý a denně posiluji, chtěl bych chtěl bych se zeptat na to že mám 13cm penis v erekci a chtěl bych se zeptat jestli je to dostačující k uspokojení partnerky a jestli mi ještě poroste a do kolikaa jestli byste odhadl o kolik centimetrů děkuji předem a Prosím pokud to bude možno odpovězte mi prosím na víše uvedený email děkuji předem.

Komentář ze dne: 07. 02. 2012 16:41:28     Reagovat
Autor: Annasttázia - neregistrovaný
Titulek:
Chtěla bych se zeptat... mám přítelkyni a chceme se spolu vyspat,ale je mi strašně trapné,když vzvlhnu a ona to bude mít třeba na prstech, nendá se tomu nějak předejít ? ... předem děkuji ...

Komentář ze dne: 05. 02. 2012 15:09:16     Reagovat
Autor: honza (email) - neregistrovaný
Titulek: intimni problem
Dodrý den.Skoro již řeším problém,na mém penisu,přesněji na žaludu,na vyústění močové trubice mám bílé okraje,jako ztvrdlá kůže a na samotném žaludu mám místo,kde je kůže neustále mírně zarudlá a citlivá.Co to prosím, je?Doktora jsem samozřejmně nenavštívil.Děkuji

Komentář ze dne: 04. 02. 2012 21:22:16     Reagovat
Autor: host (email)
Titulek: virazka na penisu
dobrý den, vyrážka se mi objevila po nechraněném pohlavním styku v srpnu. Navštívil jsem proto venerologii v Apolinéřské ulici. Doktor diagnosikoval nejprve plíseň a nasledně podráždění. Ani jededna lečba nezabrala. Prodělal jsem testy z moči, které byly negativní. Vyzkoušel jsme kdejaké rady z různých eporaden, ale nic nezabralo. Virážka bolí palčivou řezavou bolestí.

Komentář ze dne: 24. 01. 2012 18:51:04     Reagovat
Autor: anonym - neregistrovaný
Titulek:
Nazdar, mam problém s přetahováním předkožky když mi stojí, když je v klidu tk problém nemám ale aj tk, je to v pořádku ?? Prosím poraďte

Komentář ze dne: 07. 01. 2012 15:26:09     Reagovat
Autor: mike (email) - neregistrovaný
Titulek:
Dobrý den chtěl bych se zeptat,je mi 13 let a mám velikost penisu 15,7 myslíte že mi muže ještě vyrust děkuji

Komentář ze dne: 07. 01. 2012 20:23:27     Reagovat
Autor: KarlooS - neregistrovaný
Titulek: Re:
Jistě,že ještě poroste,ale..říkáš.. 15,7 :D já to mít.. :D to úplně stačí :D taky je mi 13 :D ale jsem na tom podstatně hůř :D

Komentář ze dne: 04. 12. 2011 22:20:08     Reagovat
Autor: Flanagan - neregistrovaný
Titulek: Mám moc velký penis
Ahoj, potřebuju poradit. Mám asi moc velký penis a partner se mnou nechce provozovat anální sex. Nechci ho nijak nutit, ale obávám se, že v dlouhodobém vztahu se bez toho neobejdu. Takže jsem se chtěl zeptat, jak na to :-)

Komentář ze dne: 05. 12. 2011 18:06:51     Reagovat
Autor: KarlooS - neregistrovaný
Titulek: Re: Mám moc velký penis
Ty máš problém s velkým penisem,já zase s malým =)

Komentář ze dne: 28. 11. 2011 15:32:39     Reagovat
Autor: KarlooS (email) - neregistrovaný
Titulek: Ejakulace a délka
Dobrý den,je mi 13 let. Chtěl bych se zeptat,jestli je v mém věku hodně podprůmětná délka penisu přibižně 9,5cm..... A ještě něco,spolužáci mají normální ejakulaci,vystříknou,ale já,když masturbuju,jen to tak lehce vyteče,je to normální ? Děkuju....

Komentář ze dne: 03. 11. 2012 21:28:19     Reagovat
Autor: Helpik °° - neregistrovaný
Titulek: Re: Ejakulace a délka
Keď pozerám pred rokom si mal 13 a ja mam teraz 14 takže aj ty, penis mám trochu vetší ale to není zátež ... nektorí si tu vymíšlí aby byly nejak víc mužnejší alebo nejako tak ale klamú len sami seba ... a s tou ejakulaciou ... napriklad nemasturbuj každy den ale počke napr. 3 dni a pak nechoď prímo na vec za pár sekund ... masturbácia "robí dobre" a preto sa neponáhľaj a potom pri nejake scénke ktorá ťa najviac vzrušuje to pusť... predtým to skus trošku zadržovať a po čase sa vystiekneš .... keď som pomohol tak som rad

Komentář ze dne: 15. 08. 2011 15:51:05     Reagovat
Autor: Dobinka1973 (email) - neregistrovaný
Titulek:
Zajímalo by mne, když je homosexuální transsexuál (s nepřeoperovaným přirozením - tedy pánské) a žije s mužem, co je tedy ten muž? Homosexuál??? Ale má partnera s vyzáží ženy(sukně, lodičky, punčochy atd atd) - nějaký zvláštní druh homosexuála???

Komentář ze dne: 15. 04. 2011 23:39:21     Reagovat
Autor: Alena2 - neregistrovaný
Titulek: Prečo nič necítim??
Pri sexe nič necítim. Priťahujú a vzrušujú ma muži, a to veľmi, alé ak dojde k tomu najlepšiemu, všetko náhla opadne. A len čakám kedy už "ho" konečne vytiahne. Skúste mi prosím niekto pomôcť.. nikdy by som si nemyslela, že budem hľadať pomoc na internete a dávať komentár k tekejto téme, ale som z toho naozaj zúfalá...a v depresii...
......naozaj vopred ďakujem..

Komentář ze dne: 23. 03. 2011 18:34:27     Reagovat
Autor: Ajo - neregistrovaný
Titulek:
zdravim Vas,
chcel by som sa spytat na poruchu erekce, pri styku hned po vyvrcholeni, erekce okamzite ustoupi a ani na zacatku neni 100percentna povedal by som ze tak 80-90percenta, pri druhom pokuse o nejaky cas neskor je este nizzsi, skusal som viagru a to vtedy to bolo prvy krat 100 percentne a ostatne tak na 95p. Bol som u doktora, a ten ma ani nevysetril iba mi po kratkom rozhovore predpisal antidepresiva, ktore som ani neuzival (skusil som tu viagru a prislo mi to zbytocne).
Chcem sa spytat ci je mozne ze je to sposobene nejakou chorobou, infekciou alebo niecim podobnym. V rodine mal jeden clen chlamidie a vraj sa to prenasa velmi lahko. je mozne ze je pricina v niecom podobnom?
Dakujem!

Komentář ze dne: 31. 05. 2012 13:37:50     Reagovat
Autor: marian - neregistrovaný
Titulek: Re:
Chlamydie nezpůsobují problém s erekcí. Záleží kolik je vám let. S přibývajícím věkem je to problém většiny mužů, není na tom nic neobvyklého. Ale pozor na viagru koupenou bez předpisu. Může to být i nebezpečné. Pokud vám ji lékař nenapsal má to asi nějaký důvod. Raději se obraťte na přípravky z lékárny, které nemají tolik vedlejších účinků a přitom dokážou taky spolehlivě pomoci. Osobně užívám clavin, můžete vyzkoušet.

Komentář ze dne: 17. 03. 2011 16:59:12     Reagovat
Autor: jarda (email) - neregistrovaný
Titulek:
ahoj Menuju se Jaroslav a mam problém stí že mám čimdál vice suchý žalud a diž si ohrnuju předkožku bolí to jelikož sem ještě panic tak se bojím s prvního styku prosím poradte

Komentář ze dne: 09. 03. 2011 20:54:43     Reagovat
Autor: klea - neregistrovaný
Titulek: zastlá stehnaro
dobrý den, na tříslech se mi rozrostlo ochlupení. Mám ale strach si ho holit, protože, když jsem to začala dělat, chloupky na stehnech mi začaly rust vetší a tmavší. ted už mám velmi dlouhé a tmavší chlupy do půlky stehen.jak se holit,aby se chlupy nerozrustali dál do vnější str. stehen? KDy se ochlupení "ustalí"? je mi 22 let.je vubec mozne, aby mel človek ochlupeni do pulky stehen? děkuji za odpoved

Komentář ze dne: 02. 03. 2011 16:32:51     Reagovat
Autor: - neregistrovaný
Titulek:
chtela bych se zeptat proc nemuze zena dosahnout orgasmu?

Komentář ze dne: 21. 02. 2011 12:49:06     Reagovat
Autor: xxx - neregistrovaný
Titulek: Anální sex
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Je to sice nepříjemné, ale mám problém s přítelem co se týče análního sexu. Vždy když spolu souložíme, tak anální sex není prostě čistý... Přítel má veliký penis a já už prostě nevím jak se připravit, aby byl sex naprosto čistý a nemusel se pořád bát, že se stane nějaká nehoda. Vždy před sexem dělám klistýr, ale nevím proč to prostě nikdy neni uplně 100% čisté. Poraďte mi prosím. Děkuji za odpoověď.

Komentář ze dne: 13. 02. 2011 19:42:48     Reagovat
Autor: 1.smoula (email) - neregistrovaný
Titulek: otazka
Dobrý den chi se zeptat mam partnera a nechi se ho ptat jestli je hiv nebo neni da se to nejak na nem poznat nebo neda jestlli jo tak jak prosim ??? dekuji vam za odpoved Pepa

Komentář ze dne: 26. 02. 2011 15:20:26     Reagovat
Autor: Michal - neregistrovaný
Titulek: Re: otazka
Skus pouzit kondom Durex Extra Safe. a bude to dobre...

Komentář ze dne: 01. 02. 2011 11:57:56     Reagovat
Autor: Jarda - neregistrovaný
Titulek:
Dobrý den.
Je mi 20 let a mám problém s pachem mého penisu. Je mi to velice nepříjemné vůči mé přítelkyni. Hygienu si myslím vůbec nezanedbávám, ale i když penis umyji pečlivě i několikrát denně mýdlem, tak se toho pachu nezbavím. Nevím jestli to nemůže být příznak nějaké nemoci či něčeho podobného? Potom, když už sem píšu, tak mám problém ještě jeden a to s velice hustým spermatem. Nevím jestli to nemůže mít společnou příčinu.
Děkuji za odpovědi.

Komentář ze dne: 12. 01. 2011 08:10:36     Reagovat
Autor: Anonym - neregistrovaný
Titulek: předkožka
mam takovy problem a stydím se zeptat se na něj ostatnich nebo třeba doktora je mi 13 a když se mi stopoří tak my nejde předkožka stahnout přes žalud tak doufam že mi muj problem někdo pomuže vyřešit předem děkuji za odpověd

Komentář ze dne: 06. 01. 2011 08:08:52     Reagovat
Autor: Lukaš Pecha (email) - neregistrovaný
Titulek: Jsem gay a jeste jsem se nevystrikal
DobrY den... jmenuji se Lukas mam jeden takovy dotaz.. je mi 19 let a strasne me pritahuji pánské anály.. znamena to že jsem gay ? a jeste jeden takovy maly problem... jeste jsem se nikdy neudel..snazim se o to se svym partnerem ale nejak to nejde.. dokaze me nekdo pomoct ?.. dekuji :)

Komentář ze dne: 06. 01. 2011 23:55:47     Reagovat
Autor: Jenda - neregistrovaný
Titulek: Re: Jsem gay a jeste jsem se nevystrikal
Podle me je to vcelku prirozena vec kazdeho vzrusuje neco jineho, nekoho spodni pradlo, nekoho sado maso a podobne kazdy mame nejakou tu uchylku ale neznamena to ze musime byt jini! ja v tomto opravdu problem nevidim. a to ze jsi se v 19 letech jeste neudelal s tim ti pomoct nedokazu zkus zajit za svim doktorem a treba ti dokaze pomoci

Komentář ze dne: 06. 07. 2012 22:40:11     Reagovat
Autor: Bubak (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: Jsem gay a jeste jsem se nevystrikal
Na co potřebuješ stříkat sorry ale stejně nebudeš mít z toho děti, takže stříkaš na hovno: ono vlastně i doslova:)

Komentář ze dne: 24. 12. 2010 09:45:49     Reagovat
Autor: irachio - neregistrovaný
Titulek: Nemoc
Dobry den,na prostrednicku se mi objevila vyrazka ktera se rozsirila po celem prste dokola,je to takova tvrda kuze a sloupava se,ma takovou cerveno ruzovou barvu.Na krku se mi udelal cerveno ruzove kolecko a ani jedno nevypada hezky...chtel sem se zeptat jestly by to mohl byt syfilis i kdyz sem s nikim nespal,ale oralni styk byl.Pred diky za odpoved

Komentář ze dne: 02. 12. 2010 16:23:48     Reagovat
Autor: Michal
Titulek:
Ahoj chci se zeptat kam je nejlepsi si dojit v Pardubich na zjisteni pohlavnich nemoci mam podezreni ze jsem chytil kapavku, diky za odpoved.

Komentář ze dne: 05. 10. 2010 22:14:42     Reagovat
Autor: Travianiker (email) - neregistrovaný
Titulek: Penis
Zdravicko,mam mensi dotaz,uz je to nejakej patek co jsem si toho vsiml ... na mem penisu(na oblasti zaludu) mam menci flicek o velikosti 1 koruny(tmave hnede barvy...Pohlavni nemoc to byt nemuze protoze jsem pohlavni styk nemel.Dekuji mnohokrat za Vase odpovedi a rady.Muzete zaslat na muj E-Mail Travianiker@seznam.cz
Dekuji mnohokrat.

Komentář ze dne: 12. 09. 2010 16:06:17     Reagovat
Autor: Jan Docházek (email)
Titulek: Fimoza
Dobrý deň, mám 19 rokov a mám úplnú fimózu. Chcel by som sa opýtať, či by mi mohli pomôcť maste ako napríklad triamcinolon, ako dlho by sa to asi liečilo a či je možné, že sa to potom vráti. Obriezke by som sa chcel vyvarovať.
Ďakujem za odpoveď.

Komentář ze dne: 15. 04. 2010 18:14:28     Reagovat
Autor: Petr (email)
Titulek: Problém s předkožkou
Mám takový dotaz.Je mi 18 let a mám problém s předkožkou.V normálním neztopořeném stavu penisu mi jde předkožka úplně v pohodě stáhnout,ale když je penis ztopořený tak jde velice těžko a když už je předkožka stáhlá,tak to velice bolí.Takže nemohu normálně onanovat s přetáhlou předkožkou.Chci se zeptat,co bych měl pro zlepšení udělat?Nevím jestli mám tolik odvahy abych jentak zašel někam k urologovi.Mám si nejdřív promluvit s někým z rodiny?Opravdu budu velice štastný za radu,jelikož se cítím,jako nepoužitelný člověk..Díky

Komentář ze dne: 14. 02. 2011 19:47:20     Reagovat
Autor: jajda (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Problém s předkožkou
Určitě jdi k doktorovi, stačí obvoďák, jen mu řekni o problému a on ti dá doporučení k chirurgovi. Jinak se tento problém řešit nedá!! Udělají ti v lokální anestezi tzv. odloupnutí předkožky,pár dní budeš koupat a mazat penis a budeš mít pokoj.Jinak si koleduješ o záněty ( špatná hygiena) a sex taky nic:) Neváhej a jdi, budeš o.k. má to hodně kluků.

Komentář ze dne: 03. 12. 2009 12:37:27     Reagovat
Autor: 666 (email) - neregistrovaný
Titulek:
Dobry den chtel bych ze zeptat jestli pujdu na obrizku kdyz moje predkozka je do pulky penisu p on neni ztoporeny.děkuji za odpověd.

Komentář ze dne: 19. 04. 2009 14:34:04     Reagovat
Autor: dfhg (email) - neregistrovaný
Titulek: fdg
co

Komentář ze dne: 15. 02. 2009 00:46:59     Reagovat
Autor: Thomas - neregistrovaný
Titulek: sperma
Je mi blbe ze se na to ptam,ale muze nejak dojit sperma?ja totiz nejakou dobu casto honim a nejakou dobu zase vubec.

Komentář ze dne: 22. 02. 2009 05:22:25     Reagovat
Autor: ja - neregistrovaný
Titulek: Re: sperma
nie nemoze, pretoze sa tvori kontinualne, jedine ak sa vystriekas v kratkom case po sebe povedzme dvakrat tak treti krat uz jej moze byt o hodne menej ako pri prvom vystreku a tiez ta pravdepodobne budu fajne bolet koule

Komentář ze dne: 04. 11. 2008 15:33:48     Reagovat
Autor: irca - neregistrovaný
Titulek: fisting
aaaaaaaa

Komentář ze dne: 07. 10. 2008 08:50:23     Reagovat
Autor: espo - neregistrovaný
Titulek: Obava z análního styku
Zatím nejsem sexuálně aktivní, ale zkoušel jsem si doma pasivní anální styk s vibrátorem. Nijak se mi to nelíbilo, ale jak je tu někde psáno, když chceš přijímat tak musíš dávat. Ale pro fungující vztah co by člověk neudělal. No a můj závažný problém - po ,,aktu´´ ihned dostanu akutní pocit velké potřeby a ihned dostanu příšerný průjem (jen to nucení, ale téměř nic ze mě nevychází), ale je to dlouhotrvající a takhle musím s malými přestávkami stále na mísu a mám šílené pohyby střev, musím to zaspat a až ráno mi je lépe. Vibrátor byl vždy čistý, zkoušel jsem různé kondomy i bez kondomu, alergie na nějakou látku je tedy vyloučena. Navíc i při dráždění řitního otvoru mám také nutkání na velkou a to jsem zkoušel i vypláchnutí balónkem s vodou, ale ani to nepomáhá. Nejsem pasivní pozice análního sexu schopen - co s tím, nevíte? Díky za čas a radu.

Komentář ze dne: 07. 10. 2008 18:15:32     Reagovat
Autor: oTTos - neregistrovaný
Titulek: Re: Obava z análního styku
v první řadě bych se nestresoval tím, že kdo přijímá ten také dává... spousta gayů je výhradně aktivních stejně tak jako spousta výhradně pasivních. s někým kdo není ochoten respektovat to že nejsi pasivní nemá cenu zůstávat... konec konců sex neni jen o penetraci... a orální sex jae taky velmi zábavný ;-) . pokud bys však přece jen chtěl zkusit být pasivním, neb jak se říká kdo jednou zkusí, nechce jinak, přečti si pár odborných článků na internetu... třeba něco děláš špatně...

Komentář ze dne: 31. 08. 2008 22:18:26     Reagovat
Autor: pomoc - neregistrovaný
Titulek: sperma
od kolika vzníká sperma je mi skoro 14 a nemám ho

Komentář ze dne: 07. 10. 2008 14:37:43     Reagovat
Autor: DrVoštěp - neregistrovaný
Titulek: Re: sperma
Ale máš ho, zkus nějakou techniku onanie a nevzdávej to předčasně!

Komentář ze dne: 24. 08. 2008 10:23:04     Reagovat
Autor: Marie4
Titulek: manžel-hebefil
Dobrý den, ráda bych se poradila, jak se vyrovnat s manželovou sexuální orientací. Zjistila jsem, že preferuje dívky ve věku od tak 11 let. Shání si pornoobrázky a pod. Vždy mi sice bylo divné, že je velmi tolerantní k pedofilii, obhajoval ji a pod., když jsem se ale ptala v návaznosti na to, jestli ho sex.stimulují velmi mladé dívky, odmítal to. Za období našeho vztahu do mě ale stále hustil, jak je třeba být k pedofilii tolerantní. Já sama nejsem xenofobní, vím, že pedofilie je orientace, že se nejedná o deviaci a pod., ale nedokáži se smířit s tím, že mi manžel lhal. Nedokáži se smířit s tím, jak se ke mně choval, že měl neustálé připomínky k mé postavě - že mám velká prsa, přitom objëktivně na dospělou ženu jsou malá. Začala sjem chápat, proč si vybral mě, jsem dost štíhlá, malá ňadra, ve svých 25 letech mi ještě většina lidí typovala 18 a méně...připadám si podvedená a cítím, že mě manžel vlastně nemiluje. Chystám se odejít, i když si nejsem jistá jestli je to vůči manželovi správné, necítím k němu už žádné závazky, protože ani on se nechoval ke mě čestně. Máme malou dceru, o to je to horší. Manžela miluji. Setkali jste se s podobnou situací, kde si mohu nechat pomoct se s celou situací vyrovnat?

Komentář ze dne: 07. 10. 2008 11:28:16     Reagovat
Autor: DrVoštěp - neregistrovaný
Titulek: Re: manžel-hebefil
No především pedofilie je DEVIACE! Doporučuju si s manželem vážně promluvit a donutit jej jít k lékaři aby podstoupil terapii například u psychologa a podobně. Nezavírejte před tím oči. S odborným vedením a vaší podporou to zvládne. Pokud vše necháte raději spát, může se v budoucnu stát něco velmi velmi zlého! Máte malou dcerku, i pro ni by to mohlo být nebezpečné. Pokud manžela opustíte, stejně byste měla něco podniknou, aby nějaké dítě nepřišlo k újmě, ta vina by vás pak jistě provázela po dlouhou dobu.

Komentář ze dne: 03. 10. 2010 22:26:20     Reagovat
Autor: jsi divnej... - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: manžel-hebefil
Hele, voštěpe, jsi divnej i v názorech, koukám bys hned takového člověka věšal a odděloval... když půjde k lékaři, co se změní ? sexuální "orientace" se dnes nedá změnit.A věř, každej, kterej je na mladší a mladé, není hned kriminálník, prostě má jiné sexuální objekty. A že nějaké dítě by přišlo k újmě ? A do ted jako co? to byl ve vězení ? by bolo drvoštěpe potřeba něco si o tom nastudovat, je to na dlouho, ale utříbí to myšlenky i k toleranci, nebo netoleranci k jiným lidem.

Komentář ze dne: 11. 07. 2008 18:00:43     Reagovat
Autor: lucie (email) - neregistrovaný
Titulek: kapavka
ráda bych se zeptala,zda může mít muž kapavku rok až dva a nevědět o ní a přenést ji třeba na mě. DĚKUJI za odpověď

Komentář ze dne: 09. 07. 2008 20:19:20     Reagovat
Autor: Tom - neregistrovaný
Titulek: predkozka pres penis
muzu soulozit kdyz mi nejde pretahnout predkozka pres zalud?dekuji moc za vasi odpoved

Komentář ze dne: 07. 10. 2008 14:39:15     Reagovat
Autor: DrVoštěp - neregistrovaný
Titulek: Re: predkozka pres penis
Styk je možný, ale může být bolestivý, doporučuji konzultaci s lékařem.

Komentář ze dne: 23. 06. 2008 19:20:45     Reagovat
Autor: bang - neregistrovaný
Titulek: akné na penisu
mám takové uhříkyna spodu penisu v jedné lajně poraďte pls

Komentář ze dne: 07. 10. 2008 14:40:19     Reagovat
Autor: DrVoštěp - neregistrovaný
Titulek: Re: akné na penisu
To je naprosto normální, není to akné ale malinká tuková ložiska v pokožce.

Komentář ze dne: 29. 05. 2008 16:26:00     Reagovat
Autor: am - neregistrovaný
Titulek: trapný
Dobrý den.je mi strašně trapně když toto píšu ale mám velký problém:je mi 12,5 let a můj penis měří jenom 4,5cm prosím poradˇte mi co mám dělat.a taky prosím aby ste odpověd' zaslali na můj email: americanmartin@seznam.cz

Komentář ze dne: 07. 10. 2008 14:44:01     Reagovat
Autor: DrVoštěp - neregistrovaný
Titulek: Re: trapný
Vzhledem k věku stejně ještě dost dlouho souložit nebudeš, tak se vyhýbej sprchám a on časem doroste! To jsou běžný mindráky, který pak vyšumí!

Komentář ze dne: 29. 05. 2008 14:10:28     Reagovat
Autor: Mammiapenis - neregistrovaný
Titulek:
Je mi 13 a penis mi pri erekci meri 11 cm, asi vsichni ze tridy maji vic, co mam delat?

Komentář ze dne: 07. 10. 2008 14:42:00     Reagovat
Autor: DrVoštěp - neregistrovaný
Titulek: Re:
http://www.004.cz/view.php? cisloclanku=2005100201-veli kost-penisu-a-vek

Komentář ze dne: 29. 05. 2008 10:30:02     Reagovat
Autor: peter (email)
Titulek: problem s toporenim
je mi 25 a mam problem stoporenim penisu.postavi s ale je meky hlavne pri sulozy.poradite? D.

Komentář ze dne: 20. 05. 2008 13:39:36     Reagovat
Autor: inka7 - neregistrovaný
Titulek:
dobry den,mam problem po i pri sexu mi tece krev. pritel rika ze mam kapavku. jsem obednana na testy dohuzel až za dva tydnz. abych rekla pravdu mam strach. s prítelem sme spolu necely rok. před tim sem měla sice dost partneru,ale je delši dobu. myslite že by to mohla byt kapavka i kdyz ma osmy tydeni inkubačni dobu. dekuju moc za odpoved

Komentář ze dne: 18. 04. 2008 20:38:14     Reagovat
Autor: Smovie666 (email) - neregistrovaný
Titulek: Rychlá ejakulace
Ahoj je mi 12 let a stříkám jak ďábel a chtěl bych jsem se zeptat jak udělat abych jsem se co nejrychleji vystříkal díky za odpovědi.

Komentář ze dne: 18. 01. 2008 15:36:08     Reagovat
Autor: Marek (email) - neregistrovaný
Titulek: Zapach
Smrdi mi penis,co mam delat? Myju se casto ale zapacha furt....kdyz sem 3 dny nemasturboval tak mi penis nesmrdel...mozno o je tim...co mam delat??A este jeden problem : nedokazu hlasite mluvit ,protoze kdyz mluvim dele tak je muj hlas zastreny a nejde vubec zvysit hlas...co mam delat? je mi 17

Komentář ze dne: 18. 01. 2008 23:39:07     Reagovat
Autor: Hlas - neregistrovaný
Titulek: Re: Zapach
Rakovina hrtanu?

Komentář ze dne: 05. 01. 2008 12:57:13     Reagovat
Autor: Honza (email) - neregistrovaný
Titulek: Věkova hranice
Z pavniho hlediska : Od 15let je to povoleno, ale když tě ta osoba obžaluje tak tě mužou i zavřit. Věkova hranice, kdy je to 100% bez nasledku je 18let.

Komentář ze dne: 03. 01. 2008 03:05:38     Reagovat
Autor: Sedy (email) - neregistrovaný
Titulek: Délka penisu
Dobrý den, je mi 14 a mám penis dlouhý 16cm, bez erekce cca 6 když sme se o tom s kámošema tak nějak bavili tka šici říkali "že ho mají menší" mám opravdu větší penis než je na můj věk bežné nebo to je prostě náhoda a spíš oni ho mají " menší .

Komentář ze dne: 19. 04. 2009 14:10:12     Reagovat
Autor: Saphirre (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Délka penisu
hwku good pokus o ztrapnění :) ale fail mnašel sme to dřív než tys to post :) nevim jak se ti tohle povedlo ale gj ale ztrapnil ses :) sry ... imofailhwkpwnz najít mail a nick an mě bylo těžký viď?

Komentář ze dne: 28. 12. 2007 04:06:20     Reagovat
Autor: SkunkWomen (email) - neregistrovaný
Titulek: Mikropenis
Dobrý den, prosím poraďte. Mám přítele, 20 let s několika problémama. Jeho penis v normálním "stavu" měří tak 4cm a při stopoření 13 až 14cm. Myslíme si, že je to kvůli to, že má Mikropenis. Poraďte prosím, co máme dělat.Mně osobně to nevadí, ale znáte chlapy. A druhý problém, je takový, že když chce přetáhnout předkošku přes žaluda, tak to nejde. A z důvodu, že by ho to při pohlavním styku bolelo, jsme pohlavní styk zatím nezkoušeli (oba poprvý), ale při masturbaci ho to nebolí. Myslím, že určitě pomůže obřízka, ale tu podstoupit nechce, neboť má i citlivý pyj na dotek. Prosím moc, poraďte, co máme dělat. A pokud možno, bez lékařské pomoci a když už, tak jaké. Moc děkuji za odpověď

Komentář ze dne: 07. 10. 2008 14:32:32     Reagovat
Autor: DrVoštěp - neregistrovaný
Titulek: Re: Mikropenis
Já nevím, ale tento příspěvek mi přijde jako nejapný žert. Tady a všude okolo je spousta článků o velikosti přirození (http://www.004.cz/view.php ?cisloclanku=2005100201-vel ikost-penisu-a-vek), Tvůj přítel je ukázkou normy, to jste lidi už tak zblblý z porna a penisů veterinárních rozměrů?

Komentář ze dne: 26. 12. 2007 16:27:14     Reagovat
Autor: MAriian (email) - neregistrovaný
Titulek: Citlivy zalud
Ahoj,..neviete ako predist tomu aby som nemal citlivy zalud,??
Priatelka mi ho pri sexe dost casto chyta a je to dost neprijemne,...dik

Komentář ze dne: 18. 11. 2007 11:47:54     Reagovat
Autor: Petr - neregistrovaný
Titulek:
Ahoj, je mi 20 a mám docela ujetý hlas, mám hrozně holčičí a docela mě to štve, nevíte jak by se to dalo změnit?

Komentář ze dne: 08. 11. 2007 04:06:30     Reagovat
Autor: Martin (email) - neregistrovaný
Titulek: problem
Mam takovy problem.Kdyz mocim tak me pali na konci zaludu je to jen rano,protoze kdyz pres den hodne piju tak me nic neboli ani nic pri moceni necitim.Musim hodne pit aby me to nebolelo prosim odepiste.predem dekuji

Komentář ze dne: 09. 11. 2007 21:55:47     Reagovat
Autor: Filip (email) - neregistrovaný
Titulek: aj ja mam rovnaky problem
Nieco podobne mam aj.Tiez kled vela pijem ma to neboli, ale prve ranne mocenie ano. Bol som s tym na urologii a v stredu si mam prist po vysledky. Zevraj je to bud zapal mocoveho mechura alebo chlamidie. Najlepsie je ist s tym za urologom. Caves

Komentář ze dne: 11. 09. 2007 02:35:57     Reagovat
Autor: gregor - neregistrovaný
Titulek: Mutace hlasu
Dobry den. je mi 14 let a jeste nemam zmutovany hlas. Chodim do tridy s pul az rok starsima klukama a vsichni uz maj zmutovanej hlas. Jedninej ja nea semjou se mi ze luvim jak dite. nevite kdy by u me mohla nastat mutace??

Komentář ze dne: 11. 09. 2007 02:29:57     Reagovat
Autor: greg - neregistrovaný
Titulek: Mutace hlasu
Zdravim, je mi 14 a jeste mi nezmutoval hlas, chodim do tridy s o rok starsima klukama a oni se mi vysmivaj ze mluvim jako mali dite. Nevite kdy by mohla nastat mutace hlasu?

Komentář ze dne: 07. 11. 2008 12:28:04     Reagovat
Autor: Michal (email) - neregistrovaný
Titulek: Mutace hlasu
Jak dlouho probíhá mutace hlasu? PS: Je mi už 15 let. Děkuji

Komentář ze dne: 22. 05. 2007 08:39:24     Reagovat
Autor: Honza (email) - neregistrovaný
Titulek: Problem s erekci
Dobrý den,

Je mi 18 let.Posledni dobou mam problem s erekci.Drive když jsem si pustil nejake péčko s gay tematem
nebo jsem byl se svym přítelem a meli jsme intimni vztah tak bez problemu doslo k erekci a ke ztopoření penisu ale posledni dobou
si už musím pomoct sam masturbaci.Erekce ode me začala pomalu jakoby odeznivat... Prosím můžete mi poradit co s tím?
Není to tím že pořad na to myslím?Děkuji mnohokrat za odpověď.

Komentář ze dne: 05. 05. 2007 08:48:43     Reagovat
Autor: Michal (email) - neregistrovaný
Titulek: Tvar penisu při erekci
Mám takový problém, že když se vzruším tak se mi penis zvětší, ale nesměřuje nahoru, ale spíše tak vodorovně až směrem dolů. Prosím poraďte mi.

Komentář ze dne: 13. 04. 2007 22:40:02     Reagovat
Autor: Marin (email) - neregistrovaný
Titulek: predstavy
Dobry den,
chtel bych se zeptat na jdnu takovou vec. Pred par lety jsem nahodou zahledl foto, kde zena kadila jine zene do ust. Nejprve mi to prislo dosti nechutne, ale po nejake dobe, me tato predstava zacala vzrusovat. Rikal jsem si, ze to proste nejde, ze na to musim prestat myslet. Castecne se to podaril. Nedavno jsem videl jedno porno, kde zena jen lizala druhe zene anal a hned se mi predstavy vratily. A musim rici, ze jsou dosti silne.
Dalo by se to nejak lecit? A pokud bych to treba jednou zkusil, muzou byt nejaka zdravotni rizika?

Komentář ze dne: 14. 03. 2007 08:10:59     Reagovat
Autor: Narcius (email) - neregistrovaný
Titulek:
Ahoj je mi 15 let a jsem bi . A mam takovy problem pri ztoporeni penisu mi nejde pretahnout predkozka pres zalud jako v ochablem stavu.Muzete mi poradit?

Komentář ze dne: 14. 03. 2007 09:55:14     Reagovat
Autor: azarael - neregistrovaný
Titulek: Re:
to je znamy a tady uz stokrat omlety problem, reseni je jednoduche, zajdi si na urologii (nebo normalne k doktorovy, ten te uz nekam posle) tam vezmou nuzky udelaj smik a je po problemu:), neni to zadna zasadni operace, ale resi velky problem;)

Komentář ze dne: 14. 02. 2012 14:30:30     Reagovat
Autor: roman (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Re:
Ahoj me je 14 let a taky nemužu přetáhnout předkožku přes žalud a když se mi to povede za chvili se mi stahne zpatky a taky když onanuji nemužu vystříknout co s tím dělat ??? Roman

Komentář ze dne: 25. 02. 2007 15:10:00     Reagovat
Autor: ProchY (email) - neregistrovaný
Titulek: Paleni na konci moceni
Dobry den, mam takovy problem, ale prozatim se o tom nechci zminovat rodicum protoze doufam ze to casem prejde samo.jedno rano sem se probudil a jako vzdycky sem se na zachod, ale na konci moceni me zacal palit penis, spise jakoby v zaludu.Rekl sem si ze to nic neni. Ale od te doby me na konci kazdeho moceni pali vnitrek penisu.Je mi 15 a zatim sem panic, nevim cim by to mohlo byt? Taky mam veti potrebu mocit a nekdy se v moci objevi neco maleho cerveneho, ale neni to tekute jako moc nebo krev..A tak bych se chtel zeptat cim to je nebo spis o co jde? Predem dekuji za odpoved.

Komentář ze dne: 25. 02. 2007 20:23:16     Reagovat
Autor: Azarael - neregistrovaný
Titulek: Re: Paleni na konci moceni
typnul bych to na zanět mocovych cest, priznaky jako caste nuceni na moceni a paleni jsou pomerne jasne. Na to abys dostal podobnou infekci nemusis mit sex, da se to dostat z lecceho, bazen, sauna, nebo treba obycejny nastydnuti, v kazdym pripade bych s tim co nejdryv zasel k doktorovi, akutni potize se leci pomerne snadno, ale jestli budes dlouho otalet, tak je moznost ze se toho treba uz nikdy totalne nezbavis. takze sup sup k doktorovi;)

Komentář ze dne: 22. 02. 2007 15:06:43     Reagovat
Autor: Crazy (email) - neregistrovaný
Titulek: Pomoc
Jak se nejlip mastrubuje???Kdy je vyron semene a jak mam udelat,aby rodice nepoznali ze jsem strikal a kdy zacnu strikat???Od kolika let se mi to povede???Je to nebezpecne???Dik

Komentář ze dne: 03. 01. 2008 03:40:48     Reagovat
Autor: Sedy - neregistrovaný
Titulek: Re: Pomoc
WTF ???

Nebezpečný to neni, masturbuj tak aby to rodiče nepoznali - to přec neni až takovej problém, zamkni se na wc, v pokoji, onanuj kdyz njsou vasi doma, hlavne pozor na bíle skvrny presto pak hod treba delsi trick oa pak to v koupelne vem mejdlovou vodou ;)

Komentář ze dne: 19. 01. 2007 18:05:38     Reagovat
Autor: milan (email) - neregistrovaný
Titulek: akne na penisu ?
mam delsi dobu problem a bojim se s tim nekam zajit .. mam na penisu bile male pupinky [vypadajici jako akne] ktere se daji vymacknou, mam jich tam celkem hodne ale nemam je na okraji zaludu ale nevypada to jako Herpes simplex co je vsude na obrazkach .. to co mam ja sem jeste nikdy nenasel .. s pritelkyni sem s tim nejistej .. poradite prosim ?

Komentář ze dne: 11. 12. 2009 14:08:58     Reagovat
Autor: Airskill (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: akne na penisu ?
Omg..xD To má skoro každý chlap i já to mám ;P Buď v pohodě ;).

Komentář ze dne: 14. 01. 2007 19:49:23     Reagovat
Autor: Shade (email) - neregistrovaný
Titulek: Problém
Mam takový problém a mam šlený strach že bych musel jít k doktorovi......asi ped tremi mesici sem mel prvni pohlavni styk a pred mesicem se objevil problem...kdyz sem sel vykonat malou potrebu tak penis silene ,,palil´´ ale po peti minutach to pestalo ale jak kdy no nekdy to prestane az za pul hodky ale bejva to jen po ranu jakmie pres den dost pju tak to jeste jakz takz de....pali me mocova trubice ktera vede primo pod penisem a kdz si ji trosku zmacknu tak na nekterych mistech pali..prosim poradte mi :-(

Komentář ze dne: 16. 04. 2010 15:37:46     Reagovat
Autor: stanislav smutný (email)
Titulek: Re: Problém
jj-to se mi stává občas taky ale vždycky to tk asi do týdne zmizne-nwm jak ty...

Komentář ze dne: 18. 10. 2006 17:03:25     Reagovat
Autor: skater (email) - neregistrovaný
Titulek:
kdyz zacnu onanovat,po chvilce mi otece penis a nevim co delat.(byl sem na operaci s varlaty) diky za odpoved.

Komentář ze dne: 08. 10. 2008 13:27:26     Reagovat
Autor: ja-kub|a - neregistrovaný
Titulek: Re:
To je teda dotaz...

Komentář ze dne: 25. 08. 2006 02:48:09     Reagovat
Autor: (email)
Titulek: Problém s kondomem
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda existuje zdravotní riziko, pokud by kondom zůstal v končníku.

Případně, jak je odstranit, zda se ho tělo zbavi samo spolu s vyprazd'nováním (popřípadě s dopomoci např. projimadla) či jej musím nějak odstranit sam, nebo raději navštivit lékaře.

Děkuji

Komentář ze dne: 23. 07. 2006 17:48:22     Reagovat
Autor: slay - neregistrovaný
Titulek: jak se mří penis?
dobrý den,prosím vás, chětl bych se zeptat,jak se měří vlastně penis.Něco sem si přečetl,ale nerozumím některým výrazům.děkuji za odpověď

Komentář ze dne: 21. 07. 2006 09:59:35     Reagovat
Autor: SVK (email) - neregistrovaný
Titulek: biele bradavide
Dobry den!
Pred asi 3 rokmi som si nasiel na korune penisu male biele bradavice.Ich pocet sa stale zvacsoval.Teraz mam 15 a stale sa ich neviem zbavit.Poradte mi prosim, u lekara som s tym este nebol a ani sa mi tam moc nechce.Ako sa ich zbavim?Z internetu som zistil ze to moze byt toto: papile corone glandis, hirsuties papillaris penis, heterotopické mazové žlázy
Dakujem

Komentář ze dne: 13. 06. 2006 20:29:43     Reagovat
Autor: monika (email) - neregistrovaný
Titulek: Nevera?
Dobry den,
seznamila jsem se s klukem. Asi po dvou mesicich jsme se spolu vyspali bez ochrany (bohuzel) a asi po 15 dnech se u nej objevil zluty vytok. Za par dni to zmizelo. U me se bohuzel zhruba po 5 dnech od toho co on mel tento zluty vytok objevil silny zanet spojivek. Po dvou tydnech utrpeni mi zjistili chlamydie v oku. Nastesti jsem je nemela ve vagine. Jemu zjistili chlamydiovy zanet mocove trubice. Z toho vyplyva, ze me nakazil on a ne ja jeho. Vim, ze je chlam. infekce casto bezpriznakova a chlamydie mohou prezivat v organismu dost dlouho nez se projevi. Stejne je mi ale divne proc zrovna se u nej tyto priznaky projevily, kdyz jsme s polu zacali spat. Rikal, ze pred ti zadne problemy nemel. Vim, ze u priznakove chlamydiove inf. je inkubacni doba 10 az 20 dni. Mam to brat tak, ze se s nekym vyspal a po 15 dnech se u nej priznaky projevily? Nebo se priznaky projevily ciste nahodou se mnou anichz pred tim byl rok bez priznaku. Tvrdi, ze rok s nikym nespal. Dekuji velmi za odpoved Monika.

Komentář ze dne: 04. 05. 2006 14:15:30     Reagovat
Autor: kuko (email) - neregistrovaný
Titulek: Pohlavná choroba?
Ahoj mám taký problém. Na genitáliach a penise mám kožné výrastky niečo ako keď máte na tváry uhry(alebo Pubertu) a neviem čo to je.Nemám žiadné bolesti a ani ma to nesvrbí.Môhi by ste mi poradiť prosím vás? Ďakujem

Komentář ze dne: 29. 03. 2006 21:18:01     Reagovat
Autor: mirek (email) - neregistrovaný
Titulek: Sperma
Dobrý den je mi 12 let a zajímalo by mě, jak mám zjistit jestli uz mam sperma

Komentář ze dne: 19. 04. 2007 22:36:31     Reagovat
Autor: Thom - neregistrovaný
Titulek: Re: Sperma
No muzes to vyzkouset asi jedine tak ze bys "honil". Zkus se tu porozhlidnout na ruzne techniky a jak se vlastne dela :). Potom se ti to urcite bude libit. Zatim cuss. Tom

Komentář ze dne: 07. 03. 2008 13:46:19     Reagovat
Autor: dzejty14 - neregistrovaný
Titulek: Re: Sperma
vyhon si vocas debile

Komentář ze dne: 03. 03. 2006 06:57:49     Reagovat
Autor: Katerina (email) - neregistrovaný
Titulek: prosim pomoc
Dobry den, je mi 17 let a memu priteli 19 jsme spolu asi trei roky. v pevnim roce naseho vztahu jsme meli spoustu krizi a problemu po case se ale nas vztah zacal upevnovat a ted i prez mnoho rozchodu temer po kazde hadce si myslim ze je nam spolu dobre. mame se radi trofla bych si tvrdit ze se milujeme. S partnerem jsme spolu zacali fyzicky zit asi po trech mesicich vztahu a ani jeden jsme predtim nikoho jineho nemeli. Vzdy nam to klapalo, az vcera jsem z neho dostala, ze uz asi tri mesice neni stastny. Dokonce padla narazka na to ze by mohl byt gay. Vubec jsem tomu nerozumnela a asi ani nerozumim a tak doufam ze mi poradite vy. Neverim tomu ze je gay protoze sam rika ze ho kluci nepritahuji a nedovede si predstavit ze by s nimi mel nekdy neco mit, ovsem nepritahuji ho ani devcata. Po me pry vzdy touzi ale kdyz se milujeme lituje toho ze vubec zacal. Po milovani se u nej dostavi pocit prazdnoty a pripada si pry jako zruda a sam nevi proc. Je z toho zmateny a nestastny a ja bych mu rada

Komentář ze dne: 26. 02. 2006 19:13:44     Reagovat
Autor: Deniska (email) - neregistrovaný
Titulek: předčasné vyvrcholení
Chci se zeptat, jaký důvod může mít přítel k tomu, že se udělá už po pár vniknutí? (Mám namysli 4 vniknutí)

Komentář ze dne: 29. 01. 2006 21:05:30     Reagovat
Autor: Petrik - neregistrovaný
Titulek: Vřídky
Mám na penisu takové bílé vřídky. Chtěl bych se zeptat jestli se to dá nějak odstranit.

Komentář ze dne: 02. 05. 2006 18:01:47     Reagovat
Autor: Joony (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Vřídky
Zdar, to má snad každej. Koukni sem: http://www.004.cz/v iew.php?cisloclanku =2005070727-pz--por adna-zdravi-bile-pu pinky

Komentář ze dne: 19. 01. 2006 17:17:41     Reagovat
Autor: - neregistrovaný
Titulek:
Dobry den,
Chtela bych se zeptat na jednu otazku. Beru antikoncepcni pilulky minissistons a behem uzivani jsem dostala mensturaci.Prasky jsem vysadila.Mohl by jste mi poradit jak je znovu nasadit aby to bylo bezpecne? Děkuji Simona

Komentář ze dne: 09. 01. 2006 08:52:03     Reagovat
Autor: Lukáš
Titulek: Jaká je věková hranice?
Dobrý den,
mám přítele, kterýmu bude brzy 15 let. Chtěl jsem se zeptat, jaká je věková hranice pro sex s mladým klukem, slyšel jsem něco o tom, že je věková hranice v ČR na 14 let. Je to pravda nebo jen se o tom diskutovalo.
Zajímalo by mne také, jak je formulován sex s klukem. Spadá do toho jen anální sex nebo také orální. Patří mezi zakázané např. i vzájemná masturbace, popř. líbání....
Děkuji Vám za odpověď. Lukáš

Komentář ze dne: 25. 01. 2007 00:50:18     Reagovat
Autor: vašek - neregistrovaný
Titulek: Re: Jaká je věková hranice?
Je to 15 :)

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |