004.cz

Co se děje se spermatem v těle?

Ahoj!
Je zdravé polykat partnerovo semeno nebo je to škodlivé? Co se dál stane se semene, když se spolkne a zůstane v žaludku a nějak se rozloží nebo co? A co se stane když se partner ve mě udělá, je to nějak škodlivé nebo ne??

Dave


Ahoj Dave,

pokud je partner zdravý, není polykání škodlivé. Několik málo procent mužů má však v močové trubici streptokoky, které jim samotným nevadí, ale u partnera mohou být příčinou častých zánětů v krční oblasti. Orální sex by se nikdy neměl provozovat při uretritidách.

Sperma je jinak velmi výživné. Obsahuje významné aminokyseliny, dále cukry a jiné látky, které strávíme stejně jako třeba chléb.

Pokud jsou oba partneři prokazatelně HIV negativní – byli na testu HIV a dodržují hygienická pravidla, není důvod proč by museli nutně souložit s kondomem. Pokud partner ejakuluje do tvých střev, je dobré si poté zajít na WC. Sperma by mohlo evokovat nepříjemné nutkání na stolici, či by mohlo připomínat nutkání na „prdík“ a  mohlo by se stát, že nečekaně skončí ve spodním prádle, či na prostěradle. Postupně absorbuje do stolice, u které sníží konzistenci a následuje mírný ranní průjem. Část (voda) spermatu se vstřebá stěnou střeva.

Co se děje se spermatem v těle? - komentáře

Komentář ze dne: 04. 09. 2013 17:02:08     Reagovat
Autor: LIKEABOSS - neregistrovaný
Titulek: PROSÍm
Ahoj když muž spolkne spermii otěhotní ?,

Komentář ze dne: 08. 08. 2011 17:13:13     Reagovat
Autor: Jan (email) - neregistrovaný
Titulek:
Chtěla bych se zeptat, když spolkne člověk sperma může otěhotnět.? Děkuji

Komentář ze dne: 19. 04. 2013 12:18:05     Reagovat
Autor: fero (email) - neregistrovaný
Titulek: Re:
To víš, že můžeš otěhotnět !

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |