004.cz

Rovnání křívého pyje

Ahoj poradno, je mi 15 let a mám docela dost zakřivený penis-doleva,všiml jsem si také, že je i doleva nakloněn. Při onanii držím penis přesně v těchto výše uvedených křivkách - nemohu si tím uškodit? Strašně rád bych ml zcela rovný penis co proto mohu udělat?

Marek


Ahoj Marku, jak jsme již psali, zcela rovný penis je spíše otázka kuriózní.

Víceméně každý muž má penis nějak zakřivený. Penis se chirurgicky nenarovnává pokud stojí mírně doleva či doprava. Doporučovali bychom se s tímto tvarem penisu psychicky vyrovnat a brát to jako normální součást sebe samého. Nemyslím si, že by to byl v budoucnu někdy důvod, proč budeš partnerem odmítnut.

Násilné ohýbání penisu proti jeho původnímu tvaru při ztopoření může být nebezpečné! Pokud držíš penis tak jak se ztopořil, není důvod k obavám. Pouze kdyby ses jej snažil bolestivě překroutit na druhou stranu, může nastat stav někdy označovaný jako zlomení(fraktura) penisu. Nic se ve skutečnosti neláme, ale dojde k poškození kavernózních těles, což může být velmi bolestivé a může to i ovlivnit schopnost pozdější erekce.

Frakturou penisu se tedy rozumí vzácná traumatická léze penisu, někdy spojená s poškozením uretry, charakterizovaná rupturou tunicae albuginea a velkého hematomu.

Pokud stojí penis směrem dolů a láme se v jednom bodě a tento stav se průběžně mění, jedná se o něco jiného tzv. plastickou induraci penisu.

Rovnání křívého pyje - komentáře

Komentář ze dne: 02. 02. 2015 17:27:27     Reagovat
Autor: Karim Ansouri (email)
Titulek: zakřiveni penisu
Jeste by me zajimala takova vec jesly se penis neposkodi kdys je zahnuty na nejakou stranu a ohybal bych ho na druhou vlastne pro vyrovnani,na tenhle zpusob vlastne funguje i samotny - PHALLOSAN® forte,cetl sem na nej komentare a prej to opravdu zabira.

Komentář ze dne: 02. 02. 2015 17:00:21     Reagovat
Autor: Karim Ansouri (email)
Titulek: - PHALLOSAN® forte
Zdravim vas zajimalo by me jestly nahodou nekdo nevi neco o preparatu - PHALLOSAN® forte udajne ma vyrovnat zakriveny penis,tak by me zajimalo jestly je to efektivni produkt a zdravotne nezavadny.odpoveste prosim.Dekuji

Komentář ze dne: 01. 04. 2006 20:17:58     Reagovat
Autor: Petr(15) (email) - neregistrovaný
Titulek: zakřivený penis
Dobrý den, obracím se na vás s problémem týkajícím se mého penisu. Všiml jsem si, že můj penis se při stopoření normálně zvedá, ale asi od poloviny se zahýbá nahoru. Napohled to vypadá plynule. Ale znepokojuje mně jeden fakt a to ten, že když si silně zatlačím na část, od které je penis zahnutý,tak nahmatám jako kdyby nějakou žílu, ale na pohled nejde nic vidět. Nevím, jestli tato žíla nebo co to je má vliv na zakřivení. Od rovné části až po úplně horní část jsem naměřil úhel asi něco kolem 30-35 stupňů. Také jsem si všiml, že můj penis je trochu zakřivený i v klidovém stavu. Toto zakřivení v klidovém stavu jde nejvíce vidět, když si stáhnu předkožku.
A ještě bych chtěl zmínit, že toto zakřivení pozoruji už asi od útlého věku a že při stopoření jsem nepociťoval ani nepociťuji žádnou bolest a myslím, že zakřivení je stabilní.Prosím vás poraďte mi o co se jedná. Jestli je toto zakřivení normální a nebo jestli se jedná o něco závažného.

Děkuji.

Komentář ze dne: 22. 10. 2005 12:08:57     Reagovat
Autor: Saciar (email) - neregistrovaný
Titulek: Fakt sa niet coho bat
Vobec ale vobec sa nemas coho bat, ja sam ho mam mierne dolava a pripada mi to velmi sexy... Vlastne som v zivote videl len jedineho chalana s uplne rovnym takmer sumernym penisom....Co som zatial mal moznost na vlastne oci vidiet, su vacsinou vzdy mierne na jednu stranu....Mimochodom by ma zaujimalo..na ktoru stranu castejsie...ale na to sa asi odpoved tak lahko nedozviem :-) Nic cago..

Komentář ze dne: 19. 03. 2017 12:41:54     Reagovat
Autor: jaro (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Fakt sa niet coho bat
bojoval sem tím problémem sám.uklidním té;normálně se stim dá soulozizttt ještě líp než rovnym s ženský šou spokojený

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |