004.cz

Vakuová pumpa verzus vysavač

Slyšel jsem, že vakuová pumpa může poškodit penis – topořivá tělesa a už se mi nepostaví. Je to pravda?

TondaVakuové pumpy mohou pomoci při poruše ztopoření. Terapeutický smysl pumpy  je nenahraditelný. Vakuová pumpa vrací ztracenou sebedůvěru a umožňuje bezproblémové prožití milování. Pracuje na principu podtlaku, kdy je z duté trubice nasazené na penis vyčerpán vzduch, čímž dojde k nahrnutí krve do údu a tím i erekci. Pokud je nutné, erekce se fixuje specielním škrtícím kroužkem, je však nutné sledovat, zda-li nedochází ke cyanóze(modrání), neb nebude-li tkáň dostatečně okysličena po delší dobu, dojde k jejímu závažnému poškození. Maximální délka erekce je 4hodiny. O správném použití vakuové pumpy vás bude informovat váš urolog či sexuolog. Ty, co se normálně používají vnitřní strukturu topořivých těles nenaruší, poranění bylo však popsáno u podobných masturbačních experimentů s vysavačem vyššího výkonu (tak 1600-2000W). U normálních vakuových pump se může nejvýše objevit v některých případech nepříjemná bolestivost a drobné podkožní krevní výrony- tzv. petechie.

Alca – Poradna 004

Vakuová pumpa verzus vysavač - komentáře

Komentář ze dne: 16. 10. 2019 14:37:20     Reagovat
Autor: Makyavella (email) - neregistrovaný
Titulek: MUZE, ALE NEMUSI
CAU - ten, co se ptal na poskozeni toporivych teles s pumpou.. Vysvetlim:
- je to jako s fackou. nektera te "pohladi" a neuskodi, a nektera ti vyrazi zuby a zlomi celist. Zalezi na tom, jak je silna.
Stejne tak i vakuova pumpa - nektera te hezky vymasiruje a udela, zpevni erekci, ale jakmile ji nepouzijes spravne, budes ji mit dlouho na vysokem vykonu, tak ti muze uskodit.. Vzdy cti navody a mej ji na penisu max 15 minut.


Komentář ze dne: 16. 08. 2015 08:28:42     Reagovat
Autor: Petr (email) - neregistrovaný
Titulek: vysavač
Já občas používám na masturbaci vysavač. Je to velmi příjemné.

Komentář ze dne: 21. 10. 2011 09:59:02     Reagovat
Autor: 20risavka09 (email) - neregistrovaný
Titulek: ?
neviem co mam spravit aki postup lebo chcem skusit s priatelom analni sex co mam presne spravit poradte mi ako mam ist nato prosiim

Komentář ze dne: 23. 10. 2011 23:07:18     Reagovat
Autor: M (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: ?
ZDRAVIM, tak bat sa nemusis nicoho.
Hlavne treba Durex Safe (modre) + lubr. gel. A potom podla toho ci ty ako pasiv ci aktiv. Ak aktiv, tak hlavne pomaly a cakat na priatela ked zacnes vnikat. A ked to bude ok (prvy krat to vzdy boli, ale potom je to uz ok), tak pozvolna. Ak ako pasiv, tak jedine, aby si nejedol extra nejake jedla, pretoze potom to je neprijemne.

Komentář ze dne: 14. 07. 2007 21:55:56     Reagovat
Autor: neznsl (email) - neregistrovaný
Titulek: Vakuová pumpa a penis
dobrý den mám dotaz může vakuová pumpa přispět ke stálému zvěčení penisu

Komentář ze dne: 10. 04. 2013 18:32:38     Reagovat
Autor: Honza (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Vakuová pumpa a penis
Vůbec nedoporučuju vakuovou pumpu na zvětšení penisu tímto způsobem můžete dojít k potrhání penisu a poškození jsou trvalá. Na zvětšení penisu vyzkoušej tento produkt http://malypenis.eu/, který jsem vyzkoušel i já a po půl roce jsem naměřil zvětšení údu o 2,5 cm. Je z přírodních látek, je otestovaná a má certifikáty. Viděl jsem co vakuová pumpa udělal kamarádovi a musel by podstoupit plastiku za několik tisíc.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |