004.cz

Chci zbavit sexuálního pudu

Potřebuji poradit. Je mi 18 let a nechci provozovat sex jakéhokoliv druhu, je to pro mě nechutná představa a vůbec - v tom jsou i jiné problémy - nechci sex. Jsem však stále - nevím jak to lépe nazvat ,nadržený a nechci si od toho pomáhat ručně. Existuje nějaký lék pro potlačení těchto pudů??? Slyšel jsem o Bromu (na vojně) a kastraci předem vylučuji... Poraďte prosím.

Zdenda


Milý Zdendo,

Pokud se kdokoliv snaží o odstranění přirozeného sexuálního pudu v mladším věku, nabízí se několik vysvětlení této potřeby. Vedle možností jak sexuální potřebu ztlumit na úroveň udržitelnou silou vůle, by bylo též dobré zkusit s odborníkem probrat, co tě k tomu vede a proč je pro tebe sexualita nežádoucí břímě. Vedle lidí pohlavně zneužívaných v dětství se stává, že o utlumení sexuální potřeby žádají lidé, kteří nepřijali určitou sexuální odlišnost, ve smyslu různých společenských či i jiných odchylek. Především z oblasti sexuální orientace, odchylek v sexuálním objektu nebo sexuální aktivitě. Chtěl bych, abys věděl, že se všemi nepříjemnými pocity pramenícími z vlastní sexuality se dá pracovat a je mnoho odborníků, kterým bys mohl důvěřovat a nelézat s nimi řešení.
Samozřejmě existují farmaka, která po určitém období sníží sexuální potřebu, ale jejich užívání nepatří k nejpřínosnějším pro mladý organismus. Jedná se o antiandrogeny (např. Androcur), nebo estrogeny (např. Provera). Předepíše výhradně sexuolog. Pokud by ses ozval odkud jsi, mohu ti nějakého ve tvém okolí doporučit.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Chci zbavit sexuálního pudu - komentáře

Komentář ze dne: 14. 01. 2014 20:27:16     Reagovat
Autor: alundra (email) - neregistrovaný
Titulek: hmm
odpoved odbornika bola viac ako jemna :D. v podstate su len dva druhy ludi tuziacich po potlaceni vlastnej sexuality.
1 obete (sexualne zneuzivanie)
2 predatory (akakolvek spolocensky neprijatelna forma sexuality, casto pre silu pudu az nasilna)
kedze vacsina sexualnych deviacii je v dnesnej dobe prijatelna a je mozne ju riesit v roznych kluboch alebo po dohode cez internet s osobami podobne postihnutymi, je pravdepodobne ze dany jedinec sa chce zbavit svojho pudu pre pedofiliu, kedze ostatne deviacie su menej rozsirene.
riesenie? take normalne ze pouzitelne? (nie samovrazda a samokastracia)
masturbacia! do hlav zatial statna moc nevidi. stale je lepsie masturbovat a mat zle pocity a vycitky ako to v sebe dusit a nezvlatnut to v kritickom momente.

Komentář ze dne: 24. 07. 2012 01:46:01     Reagovat
Autor: David - neregistrovaný
Titulek:
Doporučují se výtažky z leknínů. Vyzkoušeno to ale nemám.

Brom je jed.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |