004.cz

Nemohu dosáhnout vyvrcholení

Je mi 17 let a už od 14 vím, že jsem gay. Doma to nevědí a říct jim to nemůžu. Otec o teplejch mluví tak, že se mu z nich zvedá žaludek a mamka říká, že jí to je proti srsti. Tajně se scházím s přítelem, někdy i u nás doma, když naši jsou v práci. Můj problém spočívá v tom, že při sexu s mým klukem se udělá můj kluk za pár minut a já ne. Nevím, co s tím?

Pavel  


Jsem homosexuál a mám přítele. Můj problém spočívá v tom, že pokaždé když začneme mluvit s mým klukem o tom, že bychom chtěli souložit, vždycky na mě přijde obava z toho zda dojde k vyvrcholení, už mnohokrát k tomu nedošlo a můj partner byl velmi zklamán. Pomozte mi jak vždy dojít k vyvrcholení.

Viktor  


Pavlovi a Viktorovi,

Období coming-outu se může projevit i v pohlavním životě. Jednak úzkostí a obavami, které vyplývají z přetrvávajících předsudků a mylných názorů o homosexuálech a které do sebe mladý gay v minulosti vstřebal. Odmítavé postoje rodičů , které vedou k pocitům výčitek z toho, že dělám něco, s čím nesouhlasí, neubírají na obavách, jestli předvedu to, co ode mne partner očekává.

Zkuste začít od nejjednodušších praktik, nejprve sami dosáhnout orgasmus při onanii sami, pak ve společnosti partnera, pak zkuste aby masturbaci partnerem. Pokud se to podaří, tak přejít k dalším praktikám. Chce to trochu času, nic se nesmí uspěchat. Protlouci se coming outem a pokusit se spíše o stálejší a citově bohatý partnerský vztah. No, a když tenhle jednoduchý návod nepomůže, tak doporučuji spíše vyhledat sexuologa. Pavlův problém možná spočívá i ve volbě místa a času, kdy se s partnerem milujete. Neustálý pocit strachu z toho, že by se rodiče mohli vrátit o něco dříve může být velmi stresující a nedovolí plně se uvolnit a zbavit strachu z odhalení. Milenecké vztahy, kdy partneři nemají zázemí vlastního bytu bývají stejně komplikované jako vztahy heterosexuální. Větší potíž nastává, když rodiče nevědí o homosexuální orientaci. Někteří rozumní a vyspělí rodiče si při dospívání svých dětí vzpomenou na stejné problémy, které měli oni, když vytvářeli první vztahy a sami nebo na požádání svých dětí jsou ochotni občas zajít do kina. Jen malé procento však k tomuto problému mládí bude vstřícných, dozví-li se, že ten koho si domů přivede nebude očekávaná dívka, ale chlapec.

MUDr. Ivo Procházka

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Nemohu dosáhnout vyvrcholení - komentáře

Komentář ze dne: 18. 02. 2016 18:08:34     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Nemohu dosáhnout vyvrcholení.
Tak zkuste s přítelem azyl pro milence: Gay Center Heaven, Gorazdova ul. 11, Prada 2, kde budete mít klid od rodičů. Za 500 kč se tam můžete milovat jednu až dvě hodiny. Stačí si vyzvednout klíč na recepci. Stres není dobrý na muchlování.

Komentář ze dne: 18. 02. 2016 18:10:24     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Re: Nemohu dosáhnout vyvrcholení.
Chyba. Má tam být Praha 2.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |