004.cz

Vzrušují mne muži v košilích

Ahoj mám takový problém. Jsem na kluky a vzrušují mě hrozně kluci pokud mají na sobě oblečenou košili. Mám strach to někomu říct a brání mi to i navázat vztah. Hrozně bych se chtěl pomilovat s někým, kdo má na sobě košili, jenže je mi tento požadavek trapné říct. Mám ale takový problém i při onanii. Nehoním si ho normálním způsobem, jak je u kluků obvyklé, ale lehnu si na bok, přiložím si košili k penisu a přimáčknu k penisu a nohama sevřu . Je to strašně vzrušující a udělám se. Normálním způsobem se neudělám nikdy, už to ani nezkouším. Co mám dělat? Dá se to vyléčit může mi to pak vadit v sexu z mužem?

Michal


Ahoj Michale,

děkujeme za projevenou důvěru, se kterou jsi se na nás obrátil se svým intimním problémem. Tomu, když někoho vzrušuje např. košile, boty, použité prádlo, kůže, latex říkáme fetišismus. Jelikož se o aspektech fetišismu příliš nepíše, nejprve bych se rád zmínil o tomto jevu šířeji. Jedná se erotické zaměření na neživé předměty nebo části lidského těla (tzv. parcialismus). Tyto objekty zastupují normálního sexuálního partnera.

 Vzhledem k tomu, že jsi ještě neměl skutečného sexuálního partnera a neznám ani tvůj věk, není možné soudit a diagnostikovat tvou preferenci jako fetišismus. Zcela rozhodující bude, jak se budeš k sexu stavět se skutečným partnerem. Pokud partner nebude mít zrovna košili, a ty kvůli tomu nebudeš mít na sex chuť, tak pak by se mohlo již jednat o deviaci ve smyslu fetišismu, která by ti mohla přinášet určité komplikace v budoucnosti.

Podle některých výzkumů činí fetišistické potřeby problémy pouze stydlivým, introvertním a neurotickými osobnostem, které často nejsou schopni konvenčních sexuálních aktivit. Obvykle jenom těmto jedincům může fetišismus činit potíže.
 Intenzita preference fetišistických objektů může být různá. Podle autorky Hydeové(1994) se jedná o kontinuální řadu intenzity: mírná– silná fetišistická potřeba, fetiš jako nevyhnutelná podmínka vzrušení, fetiš jako náhrada za partnera. Pokud by košile byla nevyhnutelným atributem tvého vzrušení, či náhradou partnera, bylo by možné říci, že se již jedná o abnormalitu(deviaci).

Tvé obavy však také pramení z toho, že košile se stala jediným způsobem jak dosáhneš vyvrcholení při masturbaci. Pokud tvůj první orgasmus byl právě ve spojení s košilí, jedná se o tzv. imprinting. Mnozí sexuologové připouští, že fetišismus může vzniknout u predisponovaných pacientů právě na základě nějaké zkušenosti, zejména už v dětství. Na rozdíl od pokusů léčit homosexualitu psychoterapií, má smysl sexuologicky vedená psychoterapie s cílem pomoci klientovi od nežádoucího fetišistického trápení. Cílem terapie může být snaha o úpravu chování, posílení vědomé kontroly, sebevědomí, změna postojů, adaptace na jiné objekty.

Mnoho lidí i gayů má silné fetišistické potřeby. Jedná se nejčastěji o fetišismus na vojenské a policejní uniformy či kůži. Tito gayové mají své kluby a setkání. Znám i klienty, které přitahují muži v obleku, kravatě a košili, stejně tak lze najít i inzerci, kdy gay hledá někoho s preferencí skate oblečení, touhu po sexu ve špinavých jeansech atd. Tvá preference není nic, zač by ses měl stydět. Velká spousta partnerů je schopna tolerovat takovéto sexuální libůstky, i když podobnou potřebu nesdílí. Nemá smysl otálet s hledáním vhodného partnera. Není třeba hned na první schůzce sdělovat svou potřebu. Teprve až najdeš někoho, na kterém ti bude záležet, měl bys mu sdělit své představy. Domnívám se, že milování v košili nebude pro druhého znamenat žádnou obět na rozdíl např. od potřeb sadomasochistických. Pokud by to nešlo samo, doporučuji vyhledat sexuologa.

Hodně štěstí.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Vzrušují mne muži v košilích - komentáře

Komentář ze dne: 25. 04. 2023 13:57:39     Reagovat
Autor: Cejpoň - neregistrovaný
Titulek:
Twe uvažte si ještě kravatu kolem krku, to je víc vzrušující ⚠⚠⚠💀💀💀

Komentář ze dne: 26. 01. 2016 23:06:12     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Vzrušují mne muži v košilích.
No tak to se nám pan autor -inp- tedy opravdu překonal. To by nevymyslel ani pan doktor Uzel.Košile se mi líbí na klukách, ale nepotřebuji je přímo k sexu.

Komentář ze dne: 04. 12. 2015 07:49:14     Reagovat
Autor: tomino (email) - neregistrovaný
Titulek: Hledá se zpřízněná duše
Ahoj všem. Tak je čas oživit téma. Pokud sem ještě někdo teda zavítá...
Na košile jsem šíleně ulítlej, hlavně společenské. Bohužel jsem ještě nepotkal nikoho kdo je na tom stejně a kdo by si chtěl v košilích společně i užívat a hrat si společně s nima. Pokud by se někdo takový našel,nejlépe z Brněnska,ozvi se. Budu moc rád. Je mi 33, štíhlá postava. Může se klidně ozvat i někdo kdo by si chtěl o košilích jen povídat. Zdraví Tom.

Komentář ze dne: 23. 03. 2016 16:40:22     Reagovat
Autor: Suitlover (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Hledá se zpřízněná duše
Ahoj,taky mam rad kosile, rad je nosim, a vzrusuji je me, mit je obleceny pri sexu. Ja teda k tomu miluju i kravaty pripadne obleky :) Bohuzel takovych kluku moc neni no :D

Komentář ze dne: 14. 03. 2013 15:47:10     Reagovat
Autor: Stifneck (email) - neregistrovaný
Titulek: Miluji košile
I mě se líbí košile a miluji v nich sex. Rád bych poznal někoho stejného který by si košile užíval semnou. Ozvi se.

Komentář ze dne: 09. 07. 2007 20:02:47     Reagovat
Autor: Bosa Noha (email) - neregistrovaný
Titulek: No, mna zas vzrusuju muzi bez kosele ...
No, mna zas vzrusuju muzi bez kosele ...
:-)
(a bez ponoziek...)

Komentář ze dne: 25. 04. 2023 13:56:02     Reagovat
Autor: Luis - neregistrovaný
Titulek: Re: No, mna zas vzrusuju muzi bez kosele ...
Mě zase kluci. Košile je nepodstatná.

Komentář ze dne: 14. 01. 2007 21:41:50     Reagovat
Autor: (email) - neregistrovaný
Titulek:
Taky mě vzrušují košile:-.Mám jich plnou skřín.Taky se udělam i normálně,ale bez košile to není ono.Zjistil jsem to ještě dřív než to,že jsem na kluky.Sním o partnerovi,se kterým bych se mohl milovat v košili,ale zatim jsem o tom nikomu neřekl.

Komentář ze dne: 11. 05. 2006 11:50:24     Reagovat
Autor: milanek22 (email) - neregistrovaný
Titulek: Sem na tom stejně.Ale bez košile se normálně udělám,ale taky mě to strašně vrušu
Ahoj.Taky mám takoví problém.Strašně mě vzrušuje když mám košili na sobě,ať při sexu tak normálně.Každý měsíc si kupuji aspoň tři nové.

Komentář ze dne: 31. 10. 2007 15:42:32     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Re: Sem na tom stejně.Ale bez košile se normálně udělám,ale taky mě to strašně v
Já když se chci udělat tak si jí taky vezmu na sebe.

Komentář ze dne: 22. 03. 2008 19:08:02     Reagovat
Autor: Michal (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Sem na tom stejně.Ale bez košile se normálně udělám,ale taky mě to strašně v
Ahoj. Sem rád že nejsem sám....když si ho honím tak většinou v košili. Dost mě to vzrušuje. Klidně někdo písněte a pokecáme o tom :)))

Komentář ze dne: 19. 08. 2012 12:51:07     Reagovat
Autor: Honza (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: Sem na tom stejně.Ale bez košile se normálně udělám,ale taky mě to straš
Mě taky vzrušujou kluci v košili, nejradši mám ty s klasickýma dvoudírkovýma knoflíkama, jaký byly za socíku.

Komentář ze dne: 18. 05. 2011 20:15:54     Reagovat
Autor: paul1234 (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Sem na tom stejně.Ale bez košile se normálně udělám,ale taky mě to strašně v
Ahoj,také mě vrušují košile. Být ztopořený v košili je strašně pěkné. Líbí se mi různé košile. Mám jich spoustu a stále kupuju. Ozvi se můžeme si o tom popovídat nebo si i pěkně užít

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |