004.cz

10 sekund a dost!

Jsem asi bisexuální a je mi 17. Když to dělám s holkou, tak jsem strašně rychle hotovej. Tak do 10 vteřin. Co mám dělat? Chtěl bych se milovat déle, abych uspokojil i svou holku. S klukem jsem ještě anální sex neměl.

Tomáš


Ahoj Tomáši,
 
tento problém se i v odborných kruzích nazývá "10 vteřin a dost" a na jeho odstranění existuje celá řada terapeutických postupů. Již na začátku bych však zmínil, že soulož se ti na hodiny protáhnout asi nepodaří, ale o chvilku déle pravděpodobně ano.

Jako první se doporučuje začít masturbovat, a to denně. Pokud budeme několik hodin před souloží masturbovat, může se nám podařit soulož výrazně prodloužit, někteří lidé pak ani nedosahují orgasmu. Dále bych ti doporučil soustředit se především na nekoitální aktivity - mazlení, líbání, felaci a cunniling - orální sex. Svou partnerku se tak nauč přivést k orgasmu i jiným způsobem. Žena často nepotřebuje hodinu souložit a pokud je pouze klitoridálně vzrušivá, tak soulož nepotřebuje k uspokojení nikdy. Domluv se s partnerkou na tom, co by si přála, a nerozebírejte již délku soulože. Partnerku si můžeš časem připravit třeba ústy a když už bude mít těsně před orgasmem, zasuneš svůj penis a k orgasmu dojde u obou naráz atd. To bude chtít ale trochu natrénovat, aby to bylo takto dokonalé.

Ujisti se s partnerkou o tom, že hodinová soulož by stejně nebyla nejlepší způsob sexuálního vybití.
Také se doporučuje metoda stiskací - před výronem si stiskneš penis za žaludem a to oddálí ejakulační reflex. Dá se použít i metoda intenzivního tlaku na hráz od konečníku směrem dopředu.) Metoda ejakulace po částech je technikou, kdy muž ejakuluje po částech - přerušuje dráždění apod.
Dále použij při souloži kondom - snižuje citlivost. Možností je pokusit se o soulož třeba 10 minut po té první - ta druhá by mohla být delší.
Zkus si penis do pochvy jen tak zasunout a nekopulovat. Jen tak pozorovat své pocity apod.

V případě neúspěchu navštiv sexuologa přímo v ambulanci a problém rozeberte.

10 sekund a dost! - komentáře

Komentář ze dne: 13. 11. 2009 10:31:21     Reagovat
Autor: Vláďa - neregistrovaný
Titulek:
Jinak s tou erekcí při druhém čísle si nic nedělej. To si myslim, že je normální. Pokud vyvrcholíš, tak tvůj penis potřebuje odpočívat a to nemyslím 5 minut. To tak možná první 3 měsíce vztahu :-) Já osobně upřednostnuju delší předehru na naladění partnerky třebas ústy skoro až k jejímu vrcholu, pak šup na koníčka, aby se hezky udělala a pak už jí můžu šoustat klidně půl hodinky. Takže jedno pořádný kvalitní číslo , než 5 krátkých ušmudlaných výronů. To navičíš, nebuj. Je to v hlavě, ale hlavně se musí trénovat. Jak ty máš vyvrcholení lehký, tak to ty mladý holky mají těžký a zase musí posilovat poševní svalstvo, aby snáze dosahovaly orgasmů. To jsou ale jenom moje subjektivni postrehy ;-)

Komentář ze dne: 13. 11. 2009 10:27:22     Reagovat
Autor: Vláďa - neregistrovaný
Titulek:
Ahoj. Tak to je jasný. Pokud se uděláš při první možné příležitosti, tak tvoje reflexy radí BUM, hned se vystříkat. Ale jak řikám, fakt to zkoušej. Ze začátku ti to třebas nepůjde a třebas párkrát přestřelíš tu hranici a stejně se uděláš, ale časem to vychytáš a tvoje výdrž se kvůli téhle přerušované masturbaci mnohokrát zvýší ! A taky poznáš mnohem intenzivnější pocity. Někdy si i zkus klidně si ho honit a těsně před orgasmem toho uplně nechat a jít od toho a zase třebas za hodinku začít honit a zase to samé, ale zkracuj intervali. Důležité ale je, aby ses neudělal, ale jen vydráždil a těsně před vrcholem toho nechal. Jak řikam, já si ho teď honím klidně hodinku a prožiju si i několikanásobný, z 99% silný orgasmus bez ejakulace. Tak pilně trénuj a pak poreferuj, jestli se to třebas zlepšuje a nebo i jenom zkušenosti. Myslím, že se najde víc lidí, kteří mají možná podobný problém jako ty a tahle diskuze jim v budoucnu může pomoct. Přeju hodně zdaru a delší výdrž !

Komentář ze dne: 29. 04. 2013 18:28:12     Reagovat
Autor: Tantrasex - neregistrovaný
Titulek: Re: Mám s tím stejnou skušenost.
Předtím jsem 1x stříkal, a konec! ... Koukal jsem se lítostivě na penis, že je na ten den konec. A záviděl jsem ženským, že nemají refkrakterní fáze, a mohou masturbovat celý den s přestávkama, nebo mají po sobě několi vyvrcholení. ...
Trénoval jsem podle knih o tantre a taosexu (Margo Anand, Mantak Chia, Irina Medvedeva) a dnes mám při masturbaci několik suchych orgasmu, a když chci, tak na závěr jednu ejakulaci. ...
Funguje to, a dává mi to novou kvalitu života - mohu používat orgasmus/orgasmy na relaxaci, když mám těžký den, co jsem předtím nemohl, protože ejakulace mi sebrala energii. DOPORUČUJI VŠEM !

Komentář ze dne: 11. 11. 2009 02:23:38     Reagovat
Autor: Olí (email) - neregistrovaný
Titulek: 10 sekund
Dobrý den,
Chci se poradit na tohle téma, Je mi 20 let, jsem s přítelkyni už rok a pul a v sexu nestojím za nic, výdrž se mi pohybuje mezi 10-20sek. a když chci pak dál pokračovat tak mi penis vydrží tak 1min ztopořený a pak to jde dohaje :( .Souložím s kondomem.Ze začátku vztahu jsem mohl pokračovat dal a i dosáhnout 3x vyvrcholení ale poslední dobou už se udělám a konec ! Přítelkyně mi velice vzrušuje a postaví se mi vždycky ale jak se udělám tak konec čim to muže být? K doktoru se mi jít nechce ani nevím kam a jak to tam probíhá ale už jsem zoufalý že bych šel kam koliv!

Komentář ze dne: 11. 11. 2009 10:08:40     Reagovat
Autor: Vláďa - neregistrovaný
Titulek: Re: 10 sekund
Ahoj. Sice mám jiné problémy, ale zkusím ti poradit. Nebo aspoň potěšit reakcí. Hele já si myslím, že je to otázka psychiky a taky fyzické výdrže. Po pravdě, jak často si ho honíš ? Dle mého názoru sou dvě možnosti. Buď vůbec,čemuž moc neěřím a pak jsi hrozně přecitlivělý a nevydržíš dlouho, protože netrénuješ a nebo si ho honíš prostě moc. Setkal jsem se pouze s tou druhou možností.Bylo kdysi, když jsem si ho jako fakt rád honil a bez 3-4 orgasmů denně jsem prostě nemohl fungovat.A i po dvou číslech se svojí krásnou přítelkyní jsem stejně zasednul k PC s pornem a ještě si to 3x udělal. Pak najednou přišlo období, kdy mi nechtěl pevně stát a partnerka si myslela, že jí podvádim.Bylo to prostě tím, že tělo bylo přebaženo orgasmů. Ale tvůj problém asi bude spíš v těch 20 sekundách. Osobně si ho honím od nějakých 8 let a je mi 26.To máme 14 let masturbace i několikrát denně. Za tu dobu jsem se vypracoval ke stavům, kdy si ho mlžu honit klidně hodinu i dýl v kuse a držet se těsně před orgasmem a prakticky si užívat orgasmus bez ejakulace.Asi to není jednoduché nacvičit, ale jak na to přijdeš, tak to půjde, uvidíš. Prostě až si to budeš dělat a ucítíš, že už se to blíží, tak ho pusť a přestaň. Takhle to musíš udělat několikrát, spíš několikset krát než přijdeš na tu správnou techniku.Jde o to , aby ses neudělal v první možný chvíli. Se ženou je to težší ,protože je tam spoustu jiných faktorů, ale sám na to máš klídek, abys to trénoval. Když to při masturbaci uděláš několikrát, třebas desetkrát, tak se ti ten čas o mnoho prodlouží a i vyvrcholení bude pak mnohem silnější a hezčí. Až to takhle budeš dělat nějakou dobu, tak se prostě naučíš pracovat se svým tělem a to je nejdůležitější !!! Je to to samé, jako u žen. Nejdřív musíš poznat pořádně sám sebe a umět se ovládat.Moje rada na výdrž je častá masturbace s touto technikou.

Komentář ze dne: 12. 11. 2009 23:54:07     Reagovat
Autor: Olí (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: 10 sekund
Honění si uživam skoro každý den aspoň jednou ale podle tvých rad špatně protože příšlo vyvrcholení a konec a šup spat a s přítelkyní to samé když mi to dělala rukou tak taky co nejdřivé a konec. ALe musim se napravit a dam na tvé rady Díky ;)

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |