004.cz

Mám malý penis a stydím se za něj

Jsem zdravý kluk, ale mám malý penis a jsem gay. Nevím co mám dělat. Slyšel jsem o zvětšování penisů, ale nevím kolik to stojí a jestli to nebolí.

Pavel


Pavlovi: Nevím, že by se u nás provádělo operativní zvětšování penisů. Ve světě občas existují. Sám bych se takové operace dost obával, nikoli kvůli bolesti, ale spíše komplikacím s erekcí a dalšími funkcemi. Myslím, že ani v gay komunitě není velikost penisu tim nejdůležitějším. Navíc vnímání velikosti je častěji ovlivněno nižší sebedůvěrou a psychickou nejistotou než skutečnými rozměry.

MUDr. Ivo Procházka

V zahraničí se provádějí velice drahé operace, kdy je penis vytahován z těla, ale u tohoto zákroku není záruka, že penis bude plně funkční.
Na trhu existuje zařízení PENISPLUS+, které spočívá v tom, že speciální popruh vyvíjí na penis rovnoměrný mechanický tah a díky tomuto permanentnímu cvičení se penis vytahuje z těla. Je však třeba čtenáře upozornit na fakt, že nepřiměřené vytahování penisu vede k poškození kavernózních těles a ztrátě možnosti erekce. Z muže se stává muž s velkým M, ale bohužel zároveň i impotent.
Mnoho výzkumů prováděných sexuology však jasně ukázalo: neexistuje žádná souvislost mezi velikostí penisu, vlastním pohlavním uspokojením a intenzitou prožívání sexuálního vzrušení. Strach z malých rozměrů penisu většinou není tělesným problémem, který by se přímo projevoval v nedostatečném uspokojení. Dalo by se říci, že právě malá velikost penisu je pro partnera preferující pasivní styk velké plus, neb sliznice a svaly svěrače nejsou tak namáhány, nedochází k potrhání sliznice při jejím vysokém napnutí a prožitek je mnohem větší. Též bolestivost při déle trvající souloži je méně pravděpodobná. Orální sex s malým údem nabízí větší množství možností v laskání než úd, který zaplní ústa tak, že není možné skoro ani dýchat. Navíc penis menších rozměrů je snadněji prokrvován a jeho erekce je pevnější a vydrží i mnohem déle než u rozměrů takřka animálních, kde často ani nelze, aby penis dosáhl tuhosti dostatečné pro anální či jinou penetraci. U takových jedinců je možné jen dráždění rukou a k orgasmu dochází v poloviční erekci. Jediný handicap může gay pociťovat dává-li a vyžaduje-li jeho partner nadnormativní vizuální vzrušení. Myšleno tak, že takového jedince vzrušuje právě animální velikost partnerova pyje, ne zřídkakdy doplněná masochistickou představou, že je tímto velkým pyjem análně terorizován.

Více o problematice malého penisu v rubrice intimnosti – Na velikosti (ne)záleží?

Alca – Poradna 004

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Mám malý penis a stydím se za něj - komentáře

Komentář ze dne: 04. 03. 2015 23:22:29     Reagovat
Autor: malouch - neregistrovaný
Titulek: i s malým se dá něco dělat
Řešil jsem tenhle problém před X lety a tenkrát mi hodně pomohl web

malypenis.webnode.cz

Myslim, že snad ještě i funguje. A narazil jsmi i na zajímavou věc
super-penis.cz, tak asi něco vyzkouším :-)

Komentář ze dne: 19. 11. 2014 16:52:58     Reagovat
Autor: Tom99
Titulek: Zdá se mi že mám malý penis
Je mi 15 a moje délka je asi 12 cm ... bojím se že se mi holky vysmějí ... poroste ještě ? ... Předem děkuji za odpověd :)

Komentář ze dne: 25. 12. 2013 15:54:18     Reagovat
Autor: Tomáš - neregistrovaný
Titulek:
Dobrý den, je mi 24 let, délka mého penisu při erekci je 12 cm. Prožil jsem si ohledně toho velice dost negativních a depresivních zkušeností, dokonce i výsměchů. Jako dítě jsem byl středem kritiky a šikany, a o jako dospělého, ač jsem úspěšný člověk, o mě nejeví moc žen zájem. (Tlustý nejsem, brýle jsem nikdy nenosil, jsem nekuřák, měřím přes 180 cm, miluji sport, vyznávám konvenci a rád chodím do divadla a různé společenské akce jako jsou diskotéky, párty atd., jsem majetný, auto mám, vše na co si spomenu mám, vlídný a tolerantní jsem, a když přijde na věc, dokáži spráskat partu chlapů když je potřeba, takže nejsem žádná bačkora, a stále je to málo.) Uzavřel jsem se natolik do sebe a začal jsem přemýšlet k čemu mi veškerý úspěch je, když jsem neustále nešťastný, že jsem se pokusil spáchat sebevraždu. Jsem hlupák, vím, ale nevím co se sebou. Natolik mě to ničí, dnešní doba, kdy každá druhá dívka požaduje víc a zaměřuje se na sex, až mě to dohání k sebedestruktivním myšlenkám. Mohu být úspěšný v práci, ve studiu, mám přátelé a rodinu která mne miluje, ale jsem nešťastný a nevím co s tím. Mé sebevědomí je nízké, a pomoc od lékařů mi moc nepomohla. Chci podotknout že jsem racionálně uvažující a nejsem blázen, jen mám jeden blok, a to je mé mužství od kterého se odvíjí i partnerský život. Když nefunguje sex, nefunguje i vztah, o to jsem se mnohokrát přesvědčil. Mohu být jakkoliv pružný, vynalézavý, mohu být sebevíc vynikající s jazykem a se vším, krom mého penisu, a..... Přítelkyně mě opustily proto, že ho mám malého. Při pomyšlení, na další velké zklamání, neúspěch, mě tak děsí, a bojím se že se jednou vážně zabiju. Co mám dělat?

Komentář ze dne: 24. 11. 2013 19:08:11     Reagovat
Autor: JIrka (email) - neregistrovaný
Titulek:
Dobrý den, je mi 17 let a můj penis měří 12,5 cm délka a obvod ,11,6 cm. Stydím se když se musím svlékat v šatně nebo mytí ve společných sprchách, ale hlavně se bojím že nuspokojím holku.

Komentář ze dne: 27. 11. 2013 21:01:07     Reagovat
Autor: sti - neregistrovaný
Titulek: Re:
Pokud jde o uspokojení holky, zjisti si obvyklou hloubku pochvy a budeš mít jasno.

Komentář ze dne: 25. 11. 2012 12:45:29     Reagovat
Autor: :( (email) - neregistrovaný
Titulek:
Ahoj je mi 14 a moje péro měři 12.3cm a šírka je 4.5cm nechci mít šírku ale délu ://

Komentář ze dne: 17. 11. 2012 01:59:22     Reagovat
Autor: ppp - neregistrovaný
Titulek:
existuje nejaky pripravek na zvetseni penisu,ktery opravdu funguje?

Komentář ze dne: 17. 11. 2012 16:54:04     Reagovat
Autor: mamal - neregistrovaný
Titulek: Re:
Ne.
(Ale nic ti nebrání vyhodit spoustu peněz, abys se přesvědčil, že je tomu tak.)

Komentář ze dne: 17. 11. 2012 01:44:29     Reagovat
Autor: ppp - neregistrovaný
Titulek:
existuje nejaky pripravek na zvetseni penisu,kterz opravdu funguje?

Komentář ze dne: 20. 07. 2012 22:51:12     Reagovat
Autor: mam ho maliho (email) - neregistrovaný
Titulek: mam ho maliho
Poradte mi pls na email nejake cbiceni na zvetseni pls

Komentář ze dne: 04. 06. 2012 13:54:37     Reagovat
Autor: někdo (email) - neregistrovaný
Titulek: ou.....
mně je 12 a mám 15cm ve tvrdym docela čumim že někdo má tak malo a docela lituju...

Komentář ze dne: 05. 09. 2010 13:22:50     Reagovat
Autor: :( - neregistrovaný
Titulek:
je mi za 13dní 14 mám ho v klidu 4cm v akci 9,5cm je to normál?:(((

Komentář ze dne: 09. 04. 2010 17:10:28     Reagovat
Autor: lubor12 - neregistrovaný
Titulek: nic si z toho nedělej
Hele chlape, projed si tyhle stránky a možná se dozvíš něco co by ti mohlo pomoct. malypenis.webnode.cz/

Komentář ze dne: 08. 04. 2008 18:14:39     Reagovat
Autor: lada (email) - neregistrovaný
Titulek:
je mě 12 když ho nemam stopořeného tak měří 4 cm
a když je tak má 10 cm je to normálni

Komentář ze dne: 19. 04. 2008 23:55:14     Reagovat
Autor: oldiess (email) - neregistrovaný
Titulek: Re:
jasně že je to normální, přečti si nahoře o knížce Beetles - fakt dobrý

Komentář ze dne: 13. 03. 2007 17:42:29     Reagovat
Autor: DJ Giovanni (email) - neregistrovaný
Titulek: Běž do knihovny
nebo si kup knížku Beetles od Kudrnáče, tam je jen tak mimochodem ale naprosto přesvědčivě vysvětleno, že malý penis nebo malá prsa opravdu nejsou žádný handicap. Jak můžou být prsa nebo hůlka důležitější než celý člověk?

Komentář ze dne: 18. 05. 2007 12:15:56     Reagovat
Autor: pepek (email) - neregistrovaný
Titulek: J.Kudrnáč: Beetles
Nedá mi to a přikládám ukázku, ta knížka je dobrá a navíc docela sranda

Pokud jde o malý úd, je to jen zavedené klišé mužského myšlení, že větší rovná se lepší. Tomu, kdo klade na velikost přehnaný důraz, je třeba říct jediné, ať si zváží, jestli je jeho penis důležitější než on sám. Touží dívky po velkém penisu nebo spíš po pořádném chlapovi? Jak může mít velikost penisu vliv na opravdové mužské hodnoty jako schopnost postarat se o rodinu, vychovávat děti, mít dobrý charakter, rozhodné myšlení a mít jasno v tom, co chci v životě dokázat?

Komentář ze dne: 20. 05. 2007 20:15:52     Reagovat
Autor: xyz - neregistrovaný
Titulek: Re: J.Kudrnáč: Beetles
ocenuji vasi (jiste dobre minenou) snahu o pomoc se zbytecnym trapenim ohledne velikosti 'hulky', ale nemusel byste to delat pomoci takovych trapnych a zaostalych genderovych stereotypu. Viz

"opravdové mužské hodnoty jako schopnost postarat se o rodinu, vychovávat děti, mít dobrý charakter, rozhodné myšlení a mít jasno v tom, co chci v životě dokázat "

znamena to snad ze zeny jsou neschopne postarat se o rodinu, neumi vyhovavat deti , maji pochybny charakter, jsou nerozhodne a nevi co chteji?

tak a ted zkuste skrtnout slovo 'mužské' v posledni vete, a nejen ze si ta veta i cely prispevek uchova smysl, ale jeste ho posili, nebot odstranenim jakekoliv reference k penisu (napr. neprimo pres slovo 'muzske') je jiz negativni odpoved na posledni otazku zcela zrejma a samonabizejici se.

Komentář ze dne: 17. 06. 2007 17:35:48     Reagovat
Autor: dj.giovanni (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: J.Kudrnáč: Beetles
Jejda a nepřekombinoval/a/ jste to trošku? Tak dobře, že jste to vy ještě jednou ať je to stereo.
"Pokud jde o malá ňadra, je to jen zavedené klišé ženského myšlení, že větší rovná se lepší, které je způsobeno masáží zejména bulvárních plátků ale i třeba vtipnými poznámkami kolegů. Té, která klade na velikost přehnaný důraz, je třeba říct jediné, ať si zváží, jestli jsou její ňadra důležitější než ona sama. Touží chlapi /inteligentní/ po velkých ňadrech nebo spíš po pořádné milé a příjemné ženě? Jak může mít velikost ňader vliv na opravdové ženské hodnoty jako schopnost postarat se o rodinu, vychovávat děti, mít dobrý charakter, rozhodné myšlení a mít jasno v tom, co chci v životě dokázat? Nehledě na to, že i na kojení jsou menší ňadra mnohdy výkonnější než ta velká"

Tak co - spokojen/a/?

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |