004.cz

Příliš citlivý žalud

Potřeboval bych poradit. Při odkrytí předkožky mám nepříjemné pocity, když se dotknu žaludu. Někdy při styku s partnerkou, pokud se mi ona dotýká žaludu rukou, mám bolesti v podpaží. Můžete mi říct, co to znamená???

Vašek


Milý Vašku,

Pokožka žaludu u neobřezaných mužů je velmi citlivá. Rozdíl v pocitu z dotyku je různý a závisí na tom, jestli se žaludu dotýkáme na sucho, či s použítím lubrikantu příp. slin.

Rada jak se vyhnout nepříjemným pocitům je snadná. Nedělejte to, co je vám nepříjemné.
Žaludu bychom se měli dotýkat jen bříšky prstů a nikdy ne na sucho, pozor je třeba dát na nehty či jiné ostré a drsné předměty.

Přirozenou ochranou těla, před bolestivými pocity na žaludu jsou tzv. kapičky touhy. Při erekci a sexuálním vzrušení produkuje muž před samotnou ejakulucí několik kapek vazké tekutiny, produkované přídavnými žlázkami a prostatou. Tato tekutina má usnadňovat též pohlavní styk a může být i zdrojem oplodnění ženského vajíčka, neboť obsahuje životaschopné spermie.

U obřezaných mužů bez předkožky je kůže žaludu exponována oděru o spodní prádlo a časem se více znecitliví jako přirozená obrana na dotek. Na základě nedávného průzkumu v USA si ženy cení obřezaných mužů více, neboť potřebují delší dobu pohlavního styku k dovršení orgasmu, než muži neobřezaní, u nichž je průměrná délka pohlavního styku o 20-30% kratší. Příčinou je snížená vzrušivost obřezaných mužů.

Pokud vás partnerka masturbuje rukou, bylo by vhodné, aby masturbaci doplnila třeba felací a pokožku žaludu tak vlhčila alespoň slinami. K masturbaci můžete použít i lubrikační gel. Na trhu se nacházejí i gely, které se dají použít k orálnímu styku a s mírou konzumovat. Bolest v podpaží je dána konstitucí nervových drah a je to přirozený reflex při bolesti v této lokalizaci. Všimněte si, že pokud nás třeba bolí záda, bolí nás i hlava, přestože hlava je v pořádku. Této vlastnosti těla se používá při masážích tzv. reflexních bodů třeba na chodidlech, či akupunktuře.

Příliš citlivý žalud - komentáře

Komentář ze dne: 29. 12. 2012 15:33:47     Reagovat
Autor: Karel - neregistrovaný
Titulek: Citlivost lze upravit
Zkus chodit se staženou předkožkou. Prostě jako po obřízce. Ze začátku je pocit dost šílený, ale za 2-3 dny se to odezní a citlivost se ti upraví. První dny je lepší nosit dost těsné spodní prádlo, abys zamezil tření žaludu. Budeš překvapený, ale po 3 týdnech, ti to bude už mírně příjemné. Já jsem to tak nosil asi dva měsíce a teď je vše OK. Při doteku na žaludu už žádné nepříjemné pocity ani bolest.
http://www.poradte.cz/volna-diskuze/4129-predkozka-trvale-stazena-za-zaludem.html

Komentář ze dne: 05. 11. 2007 10:37:58     Reagovat
Autor: marek (email) - neregistrovaný
Titulek:
zajímolo by mě jestli se to dá nějak vyléčit.popř jak by dlouho trvala léčba

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |