004.cz

Kdo je kdo

Tak tady je máme. Tvoji kamarádi na 004.CZ, průvodci, které potkáváš na každém kroku, někdy ti pomohou, jindy vzbudí zalíbení... Možná by bylo dobré o nich vědět víc... Proto je tu tato stránka. Otevřeně, bez předsudků. Údaje nemusí být aktualizované, nejčastěji pocházejí z doby focení konkrétního průvodce, tedy nejspíše z roku 2002.

Takže nic pro škarohlídy, podívej se svobomyslnosti do očí!

To je Petr, na Internetu Alca. Je mu 22, studuje geochemii a bydlí s Bodyiou v Pardubicích. Má rád kreslení, přírodu, medicínu, píše - je autorem tématických celků Homosexualita, Přátelství atd. Znamením Střelec. Bohdan, resp. Bodyia. Z Pardubic a Hradce Králové, je mu dvacet osm. Má rád zvukové syntetizéry, techniku, prima kluky a pozitivní hudbu. Občas píše a je autorem grafiky a systému 004ky. Znamením Vodnář.
A to je Láďa, alias COF. Láďa je podnikatel a je mu 40. Bydlí v Hradci Králové. Má rád bodybuilding, kinematografii - je autorem článků o fitness na 004.CZ. Znamením Kozoroh. Martinovi je dvacetjedna a pracuje jako konzultant. Žije v Praze, kde si užívá ve víru velkoměsta a hledá toho pravého kluka v koženém obleku. Znamením Štír.
Jardík. Učí se finsky, studuje filozofii a provozuje Duhovou čajovnu. Je z Prahy, za dvacet let života si vypěstoval cit k přírodě, šimrání kluků a lásku k čaji. Velmi klidný člověk. V čínském horoskopu Ovečka. Tomáš, na sítí Jerry75. Z Prahy, absolvent VŠ chemického směru a zároveň konzervatoře, hraje na kytaru a výborně zpívá, zajímá se o počítače a web technologie. Je mu sedmadvacet. Znamením Vodnář.
A Roman. Dvacetiletý aktivní sportovec, studuje hotelovou vyšší odbornou školu, hradečák, část týdne přebývající v Praze a Poděbradech. Miluje němčinu a závodní běh. Znamením Váha. Jarda, profesí strojní mechanik. Žije v Praze, lákají ho adrenalinové sporty, je aktivní sportovec. V čínském horoskopu králík, coz mu přisuzuje i plachost. Je mu 27.
Evička. Podnikatelka, pochází od Proseče, u dívek se věk neříká:-) Miluje svůj Benefon Q, SMSky a Péťu, kterého musí občas usměrňovat v bláznivých nápadech, taky italskou kuchyni a rychlé vozy. Znamením Štír. Péťa, dvacetiosmiletý hradečák, podnikatel a vychovatel. Má rád hudební nástroje a Evičku, hraje na trubku, občas si zapaří nějakou prima gamesu. Znamením Váha. Sympatický levičák:-)
A Michal, resp. Icmi. 38 let, bydliště Praha. Před rokem vystrčil růžky z ulity a hezky se rozjel. Fanoušek Magea a Cofočen, který má rád vážnou hudbu, literaturu a samozřejmě... sex:-) Žije s Davidem a je Blíženec. David, na síti se vyskytující sporadicky. Davidovi je 26, bydlí v Čelákovicích a má rád divadlo, klasickou literaturu a třeba bowling. Smíšek s velkým srdcem a spoustou energie. Znamením Vodnář.
Šárka, obyvatelka planety, nepoznamenaná Internetem. Má ráda tanec, hudbu a samozřejmě sex:-) Miluje svého kluka a znamením je Bliženec. Život bere jako šanci, kterou je potřeba využít. A Veronika. Úžasně fotogenická bytost, takřka bohyně, mající slabost pro upřímnosi a čisto muzice. Není na holky, ale vystupuje velmi gay friendly. Znamením Střelec. Možná ji znáte z oblíbené pizzerie:-)
Tom, výstřední podnikatel z Hradce, zajímá se o počítače, hudbu, cestování, vábí ho ujetiny a hezcí starší kluci. Za svých 28 let si vypěstoval averzi k malým uřvaným dětem. Jinak je přátelský. Znamením Panna. Lukáš. Ač to nevypadá, tak dvacetiletý chlapec z Neratovic. Skaut a vodák, mající rád maminku, bráchu Davida, muziku, sex a prima kluky. Znamení Blíženec.
Tomáš, 22 let, studuje pajdák v Českých Budějovicích, má rád lidi s dobrým srdcem a hlubokými myšlenkami, obohacující knížky a les. Sympatický, přirozený kluk s kytarou, znamením Střelec. Kamil, na síti Lymak, zastává ve svých devětadvaceti názor, že nejdůležitějsí je pohoda mezi lidmi. Proto má rád inteligentní chlapy, veselé lidi a relaxační spanek. Kozoroh z Přerova.
A to je Jirka, alias Smajl. Pro pohodové žití vyznává kombinaci víno - muži - zpěv, obohacenou o kafíčko Jacobs, holandskou nížinu a svýho kocoura. Je z Chrudimi, bude mu 25 let, znamením Ryba. Thoms, resp. Tomáš v civilním životě. Více nám o sobě neprozradil, zřejmě má rád tajemství :-) Angažuje se na poli gay aktivistů jako integrátor.
Piki, v reálu Libor. Galerista a muzejník, který propadl StarTreku, Leonkovi, sexu, klukům a hudbě Todda Terryho. Nezákeřný, hodný člověk, znamením Štír, 23 let a je z Čáslavi. Leonek. 19ti letý kadeřník z Kláštěrce nad Ohří má ze všeho nejvíc v oblibě bílou čokoládu, kytičky, úsměvy, mamku, Pikiho a upřímnost. Nenechte se zmást drsnější vyzáží. Znamení Býk.
Lucka je sestra Sylvy, pracuje v oboru analytické chemie, nejvíc si užívá u moře, v objetí řecké kultury a třeba chlapců jižního typu, s hezkou knížkou... Je z Prahy a znamením Váha. Sylva, studuje, ale nejvíc zbožňuje dobré jídlo, pláže, slunce, chytré lidi a příjemný kluky. Ráda čte satiru, chodí s pejsky na procházky a dělá si ze všeho legraci. Z Prahy, znamením Panna.
Caribik nebo vlastně Jirka. Student z Prahy, 19 let. Nerad o sobě mluví, přesto nám prozradil, že by rád jel na dovolenou do Latinské Ameriky, má rád Slada, kluky a tanec. Býk. Petr, resp. Slade na Internetu. 26tiletý student architektury z Prahy. Miluje kluky, sex a dobrý design všeho a všech, včetně interiéru. Znamením Skopec.
Hurvajs, alias Petr, herec divadla Minor, 27 let. Na otázku, co má nejraději, odpověděl: "Klucí, mazlení, svoji práci, když je venku hezky, taky jídlo...". Dodejme ještě, že abstinuje a znamením je Rak. Robin, alias Algor, 21 let, pochází z Polešovic, ale přebývá v HK, kde studuje farmacii. Má rád své blízké, rodinu a kamarády, úsměv a veselé lidi, také přírodu, taneční hudbu a sport. Znamením Býk a Opice.
Honza, na Internetu se vyskytující spoře, 24 let, bydlí s Péťou v Čelákovicích, ve státních službách. Smíšek, holdující přírodě, sportu a skutečným mužům. Znamením Lev. Petr, pochází z Pardubic, toho času v Čelákovicích:-) 25 let, stavitel, baví ho příroda, elektronika, občas lze u něj spatřit greenpeace tendence. Znamením Střelec
Robin, 22-letý olomoučák, student medicíny s poněkud bizarním koníčkem - MHD, jízdní řády, fotografování autobusů, tramvají, trolejbusů... Kluk se smyslem pro humor, znamením Býk. Pepíno, na síti SpaceLine. A jak jistě víte, náš oblíbený DJ. Přebývající v HK, baví ho pochopitelně muzika, houseparties a tak. Velmi duchovně založený člověk se slabostí pro mladé chlapce. Znamením Beran.
Michal se narodil v roce 1983 na Vysočine. Studuje na fakulte elektrotechniky ČVUT v Praze. Má rád sport, in-linky, plavání, počítače, vesmír a taky svého kluka. Alešovi je 24 a je pilot. Pražák, rád sportuje: kolo, aerobik, lyže. Má rád středomoří, dobré jídlo a spolecnost kolem sebe. Znamením beran.
Jirka je z Hradce Králové a pracuje jako automechanik. Zajímá se o motoristický sport a rád cestruje. Má rád hezouny a zajíce, ale nerad uklízí. Je mu 24 a je ryba. Honza se narodil v Brne v roce 1982 ve znamení blížence. Jako programátor a analytik je uzavřený, ale rád si vyrazí mezi lidi.
Dan je z Kolína a podniká v reklamě. Zajímá se o počítačovou grafiku.
Zbozňuje zeleninové saláty, ale nemá rád hloupé lidi. Narodil se v únoru 83 ve znamení vodnáře.
Lukáš je nerozhodný 23-letý střelec z roviny u Kolína. Má rád zážitkovou
gastronomii, hudbu, muzikál, kamarádku Zuzanu, rád tancuje a hraje amatérské divadlo.

Kdo je kdo - komentáře

Komentář ze dne: 13. 02. 2023 23:54:33     Reagovat
Autor: Rozkapištnělec - neregistrovaný
Titulek: Gayové přes 30 let neexistují?
Tady je to samý puberťák a vyznavač kultu mládí a krásy.

Komentář ze dne: 22. 02. 2023 20:03:14     Reagovat
Autor: bodyia - neregistrovaný
Titulek: Re: Gayové přes 30 let neexistují?
To jsou holky a kluci, kteří měli co do činění se startem tohoto webu - 22 let zpátky. Mohu garantovat, že přes 30 je nám teď všem rozhodně:)

Komentář ze dne: 19. 05. 2009 01:04:27     Reagovat
Autor: Martin, Mates (email) - neregistrovaný
Titulek: Martinovi je 21
Sem chtěl jenom číct, že Martinovi je už 27 let a kousek a už nepracuje jako konzultant a nebydlí v Praze... pracuje jako prodejce u mobilního operátora 3 v Lodnýně ale brzo končí a nastupuje na zcela novou kariéru :-)

zdravím všechny do Pardubic a Hradce Králové, snad se vám daří a máte se...

Martin

Komentář ze dne: 10. 02. 2009 03:14:18     Reagovat
Autor: Dobrota (email) - neregistrovaný
Titulek: Vraťte jim důstojnost!
Dnes jsem našel v google, že stále máte na adrese
http://www.004.cz/view.ph p?cisloclanku=2005091201-sy --kdo-je-kdo-pruvodci polonahá těla.

Neznám gaye, který by přijímal návštěvníky nebo zákaztníky svlečený do půl těla (púokud se tím neživí).
Jiří Hromada řekl: "Nejsem homosexuál. Jsem Jiří Hromada". To by mohl těžko říct, kdyby vedle dal fotku z koupelny.
Ostatně už neverbální gesta většiny teplých z kolektivu dávají najevo, že činí něco nepatřičného. Vraťe jim důstojnost!

Komentář ze dne: 23. 03. 2008 02:10:20     Reagovat
Autor: Nex (email) - neregistrovaný
Titulek: Teda...
...jasné, že pravopis češtiny není váš hlavní zájem ;) , ale přece jenom - které zvíře dokáže napsat napsat "obětí" ve smyslu objímání někoho někým?

(pozor - to je řečnická otázka, vím že to byl cod :)

A ještě tam je chybka - ne "bizarDní", ale bizarní.

Komentář ze dne: 29. 03. 2008 21:00:10     Reagovat
Autor: bodyia - neregistrovaný
Titulek: Re: Teda...
Díky z info. Je zajímavý, že nás na to za těch 6 let, co stránka existuje ještě nikdo neupozornil. Opraveno, autoři se hluboce stydí:)

Komentář ze dne: 30. 05. 2007 17:36:09     Reagovat
Autor: Dobrota (email) - neregistrovaný
Titulek: odhalená těla
Jsem taky gay, ale nechodím po ulici odhalený do půl těla.
Ještě jsem nezažil, aby na firemním webu byly kontaktní osoby na fotkách svlečené - s vyjímkou pokud se neživily vlastním tělem.

Z tohoto důvodu mi vadí, že se prezentujete jako zástupci,
představitelé celé gay komunity.

Komentář ze dne: 30. 05. 2007 18:49:23     Reagovat
Autor: Rxxx
Titulek: Re: odhalená těla
Jejda o co Ti jde? :) Ty fotky jsou fajn.. Udržují jednotu a soulad, to není žádné porno nebo názor, že homosexuálové chodí po ulicích do půl pasu. Mě osobně to přijde i hezky umělecký.. A navíc to fotil můj kamarád a ten se v těhle věcech parádně vyzná..

Komentář ze dne: 30. 05. 2007 20:11:54     Reagovat
Autor: bodyia (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: odhalená těla
Poměrně vtipný příspěvek, díky:-)

Nikdo z tohoto webu ani celý web samotný se netváří jako zástupce všeobjímající gay komunity - to nám nepřísluší a ani z našeho pohledu to není žádoucí/chtěné. Pouze kompletujeme, získáváme a posíláme dál informace, které mohou být pro gaye, lesby - ale nejen je - zajímavé a důležité.

Kontaktní fotky zástupců webu jsou naprosto stejné jako fotky všech virtuálních průvodců zde, nevidím jediný důvod, proč by měli být odlišné. A - toto opravdu není firemní web:-)

Komentář ze dne: 07. 09. 2006 23:09:03     Reagovat
Autor: kure - neregistrovaný
Titulek:
Dan z Kolina je moc hezkej typek a proc tam mate tak stary fotky,nechcete nafotit naky novy???A kdyby ste napsali neco vice o Danovi,taky bych se nezlobila:)Diky

Komentář ze dne: 15. 11. 2005 23:00:20     Reagovat
Autor: o_r_g (email) - neregistrovaný
Titulek: Caribik - Mezipatra
Ahoj, Caribik alias Jirka je hezkej kluk :) a dneska byl na Mezipatrech, moc se mi líbí, ozvi se : moje fotka tojsemja.cz/o_r_g (číslo : mačkej písmena na mobilu : ppmpmtmtt)

Komentář ze dne: 14. 10. 2005 21:35:19     Reagovat
Autor: emem (email) - neregistrovaný
Titulek: nevadí
Tak to nevadí, hlavně, že jste tu vy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentář ze dne: 12. 10. 2005 07:48:58     Reagovat
Autor: bodyia (email)
Titulek: nemáme,
protože se v dobách focení průvodců (2002-2003) nechtěla žádná nechat fotit...

Komentář ze dne: 11. 10. 2005 21:54:40     Reagovat
Autor: Emem (email)
Titulek: 4% dívka
Vy tam nemáte žádnou 4% dívku!!!!!!!!!?????????

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |