004.cz

Chci změnit množství, barvu a chuť spermatu!

Prosím, poraďte, jakým způsobem (pokud možno přírodním - třeba úpravou výživy) podpořit tvorbu spermatu. Při masturbaci nebo styku je množství mého semene menší, než dříve a taky je proti dřívějšku průhledné a vodnaté, nikoliv bílé a husté. Je mi 35, v práci pracuji s počítačem a část pracovní doby musím sedět. Může to mít vliv? Díky.

Mates

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné nějakým způsobem zvýšit množství spermatu. Má na to vliv např. strava nebo jiné faktory? Jestli ano, jaké?

JanŽivotospráva má významný vliv na množství ejakulátu i množství spermií. Pokud cítíte výrazný úbytek, doporučuji se nechat vyšetřit odborným lékařem. Obecně by to chtělo více pohybu a zdravější životní styl. Např. sedět u počítače 16 hodin denně má negativní dopad nejen na spermatogenezi. Pokud hodně sedíte, dělejte si krátké několikaminutové přestávky na protažení zad, uvolněte oči. Noste nepřiléhavé volné spodní prádlo a ne těsné kalhoty. Zcela nevhodné jsou slipy, protože drží varlata příliš blízko tělu a ty se pak příliš zahřívají, to podporuje i dlouhé sezení. Pro správný vývoj spermií je potřeba nižší teplota. Nemyslete si, že když budete příštích 14 dní cvičit a větrat kalhoty, že se to zlepší. Zrání jedné spermie trvá 75 dní. Vlivem kontaminace životního prostředí především polychlorovanými bifenyly a DDT dochází u mužů k úbytku spermií. V roce 1940 měl průměrný muž 110 milionů spermií v 1 mm3, v roce 1990 už jen 66 milionů. Také klesá výtěžek ejakulátu. V roce 1940 měl obsah 3,5 ml, dnes je to 2,4 ml a méně.

Jako první pomoc doporučuji vitamín E, který si kupte v lékárně. Užívejte 200 mg 2x denně po následujících 6 týdnů. Pak jej vysaďte. Co se týče alternativní stravy, doporučuji konzumovat potraviny zvyšující prokrvení pohlavních orgánů (např. petržel, česnek, kapary, kopřivy). Povzbuzující účinek na celkový metabolismus a mužnou sílu díky obsahu bílkovin, minerálů, vitamínů a dalších účinných látek má anýz, artyčok, celer, citrón, cibule, česnek, datle, fíky, ženšen, kvasnice, kopřivy, mandle, oves, skořice, med, brokolice; zinek obsahují ústřice, dýňová semínka. Vysoký obsah vitamínu E je v pšeničných klíčcích. Můžete zkusit i klíčenou sóju a mungo výhonky.
 
Vitamín E má bezpochyby pozitivní vliv na funkci pohlavních žláz a množství ejakulátu, ale na druhou stranu zde hrozí velmi nebezpečné předávkování tokoferolem (vit. E) – tzv. hypervitaminóza. Hypervitaminóza se projeví zažívacími potížemi a jinými gastro-enterologickými příznaky, celkovou slabostí, migrénami, nedostatečnou srážlivostí krve v důsledku nedostatku vitamínu K. To dále může vést k akutní hypertonii a doživotní poruše krevního tlaku. Pokud vaše touha po sexuální výkonnosti nebude racionálně bržděna, čeká vás doživotní užívání kardiak a antihypertenziv. V lepším případě zůstane u poruch imunity a zvýšeného výskytu infekčních chorob.
 
Opakuji: Doporučujeme užívání ne delší než 2 měsíce a s maximální denní dávkou 400 mg. Bezpečné optimum je 200 mg.
 
U balení 100 mg jsou to tedy 2-4 kapsle.
200 mg 1-2 kapsle
400 mg max. 1 kapsle.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Chci změnit množství, barvu a chuť spermatu! - komentáře

Komentář ze dne: 01. 06. 2017 09:35:12     Reagovat
Autor: Mansie (email) - neregistrovaný
Titulek: CHUŤ EJAKULÁTU
cus, na strance mame novy clanek o vlastnostech spermatu, vcetne toho, jak ovlivnit chut. http://www.vimax.cz/sperma/ ta sice nikdy nebude "libova", ale zlepsit aktualni stav se da pomoci potravin http://www.vimax.cz/sperma/

Komentář ze dne: 01. 02. 2014 11:08:29     Reagovat
Autor: DD (email) - neregistrovaný
Titulek: help
Dobrý den,zkusím tedy na sobě aplikovat způsob dávkování 1x denně 200mg vit E po dobu 6 týdnů.
Teď by mě zajímalo,jakou dávkou vit. K to mám prokládat a po uplynutí doby užívání tj.max 2 měsíce ,na jak dlouhou dobu mám vysadit užívání a kdy mohu opět pokračovat.Děkuji DD.

Komentář ze dne: 21. 10. 2010 17:32:46     Reagovat
Autor: IG - neregistrovaný
Titulek: vit E
Přečetl jsem si článek, pěkný pěkný akorát malá poznámka :) pokud si do jídelníčku zařadíte syrové ovocné a zeleninové saláty a čerstvě vylisované šťávy (ne jako dezert ale jako hlavní jídla a aspoň se lehce omezili na vařených, který vám prakticky nic nedají jen naplní břuch), které jsou mimo jiné bohaté na veškeré vitamíny a minerály, enzymy atd., neexistuje způsob, jak se předávkovat. Nejen vitamín E hojně zastupuje třebas taky mrkev nebo ananas... Na s prominutím sračky z lékárny, které tělo využije podstatně hůř, bych se zcela vyprd.

Komentář ze dne: 02. 12. 2005 12:40:55     Reagovat
Autor: madni (email) - neregistrovaný
Titulek: 1-Antikoncepce 2-uzdicka
uzdicka vetsinou sroste. Stava se to a pak to den -dva boli ale nic to neni. Pokud se nezhoji, tak to nema vliv absolutne zadnou.
Antikoncepce. Pokud ma spravne prasky a bere je poctive a ve spravnou dobu, tak si bud jisty ze jsou 9.99999999% . ten zbytek je tak jisty, jako ze vsadis sportku a vyhrajes jackpot.

Komentář ze dne: 31. 10. 2005 18:43:06     Reagovat
Autor: jířa (email) - neregistrovaný
Titulek:
Mám takový problemek nedávno se mi řpi sexu s mojípartnerkou při sexu utrhla takzvaná uzdička a nesrostlo mi to nevadi mi to ale nebude mi to vadit při sexu?nebudu mít problémi do budoucna??A ještě moje partnerka používá jako antikoncepci prášky každý měsíc mám strach že selhali jaká je pravděpodobnost že nezaberou a já budu otec?? Děkuji

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |