004.cz

Stále myslím na penis, ale nejsem gay

Ahoj. Niesom si istý svojou sexuálnou orientáciou. Mám 22 rokov a velmi ma vzrušuje predstava orálného (občas aj análného) sexu s iným mužom. Pritahuju ma aj dievčata, s par som aj chodil, zamiloval som sa, k sexu ale nedošlo. Muži ako taký sa mi vobec nepačia (myslim tvar, postava, svaly), vzruší ma iba pohlad na penis. Pri onanii myslím stale na mužsky penis nie na ženu. Nemožem si pomoct. Bozkavat sa s muzom považujem za nechutné a je mi z tej predstavy zle. To by som chcel iba so ženou.
Psychicky som zamilovaný aj teraz do dievčata ale keď sme spolu skusali petting tak som nedosiahol erekciu. Ona sa urobila, ale ja nie. Kedze ma iba 16 tak to tak nevnimala ze sa mi nepostavil (aj ked mi ho chytila do ruky). A ked som prisiel domov, spravil som sa sam pri predstave oralneho sexu s inym muzom. Ale milujem ju. Fakt nechapem.
Zaujimal by ma Váš názor. Velmi pekně ďakujem.

LewinTo, co cítíš a prožíváš může být projevem tvé potlačované a dosud neuvědomělé homosexuality, což je dost pravděpodobné vzhledem k tomu, že tvé sexuální vzrušení je možné pouze při vizualizaci homosexuálního kontaktu s penisem. Byl-li bys striktně heterosexuální, byla zde charakteristická sexuální afinita vůči mužským pohlavním orgánům. Existují ale samozřejmě i jiné možnosti: jako varianta narcisismu a nebo fetišismu. Tvé fantazie by bylo nutné podrobněji sexuologicky probrat, aby bylo možné s jistou určitostí říci, jaká je tvá sexuální specifikace. Pokud se k polibku s mužem vyjadřuješ, že se jedná o něco nechutného, lze to chápat i obráceně. Neboť v pozadí řady homofobních postojů může být i nejistota s vlastní sexuální orientací a nevědomá potřeba udržení integrity vlastní osobnosti.
Někteří by měli zvážit, jestli jejich odpor vůči homosexuálům a homosexuálním praktikám nevyplývá z vlastních projevů osobnostní nejistoty, kterou by mohlo odstranit hlubší sebepoznání. Doporučoval bych Ti promluvit si o svých představách a fantaziích s nějakým sexuologem, který by Ti mohl pomoci odhalit tvé skutečné zaměření, neb právě fantazie jsou obvykle tím rozhodujícím faktorem, ke kterému se lékaři obrací jako k základnímu determinujícímu faktoru.

Alca – Poradna 004

Stále myslím na penis, ale nejsem gay - komentáře

Komentář ze dne: 28. 08. 2014 15:56:26     Reagovat
Autor: ikolius - neregistrovaný
Titulek: Nejsi gay
Já taky při onanii myslím třeba na anál v pasivní úloze, ale ve skutečnosti je mi nepříjemné si strčit do prdele třeba jen 2 cm prstu. Nebo myslím na to, jak polykám sperma, ale když to vidím naživo, za nic na světě bych se toho nedotkl, tak je mi to odporné. Jediné, co mi z mých představ ve skutečnosti není odporné je skoro cokoliv s holkou a orální sex s klukem.... ale kluci se mi nelíbí a milovat kluka už vůbec nedokážu => jsem heterosexuál a ty taky :)

Komentář ze dne: 12. 08. 2014 22:27:21     Reagovat
Autor: drfert - neregistrovaný
Titulek: !
Opravdu nesnáším kecy typu: "sex. orientace se určuje podle toho, co tě vzrušuje" nebo "určuje se to podle toho, kdo tě přitahuje vzhledově"... Určuje se to podle toho, do koho se zamilováváš! Láska je přece důležitější, než toto všechno dohromady, ne?! To bych byl gay (občas se mi v obličeji nějaký ten kluk líbí) a to opravdu nejsem! :D Jsem ženatý a mám i dítě...

Komentář ze dne: 01. 08. 2014 20:02:15     Reagovat
Autor: djtitjdbehd - neregistrovaný
Titulek: Jsi hetero
Pokud jsi do te holky opravdu zamilovany, pak jsi hetero, protoze to nejdulezitejsi u urcovani sexualni orientace je to, do koho se zamilovavas. Klidne muzes chtit s muzem sex atd. a byt heterosexual... Pokud se dokazes do zeny zamilovat a do muze ne...

Komentář ze dne: 30. 11. 2005 01:32:39     Reagovat
Autor: Jardasex (email) - neregistrovaný
Titulek: Problem
Mam takovy problem.Pred par lety jsem objevil zalibu v pouzivani analniho vibratoru.Nepouzivam jej pravidelne,proste kdyz je nalada,tak si jim udelam dobre :-) Chtel bych zkusit analni sex s muzem (pouze v pasivni uloze),ale mam strach,ze pote,co bych to vyzkousel,by me to prestalo "bavit" s zenami,coz bych opravdu nechtel.Jinak me muzi fyzicky nepritahuji,nechtel bych se s nimi v zadnem pripade libat ci mazlit. Ppri masturbaci se divam na obrazky ci videa s heterosexualni tematikou a s vyvrcholenim nemam problemy.Chtel bych se zeptat:Mohu po zazitku s muzem zacit pochybovat o sve orientaci?

Komentář ze dne: 29. 06. 2011 23:37:17     Reagovat
Autor: Pupik - neregistrovaný
Titulek: Re: Problem
Jsem zenaty a při onanii myslím také na cizi penis.Ta představa mě vzrusuje.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |