004.cz

Lesbičky a vaginismus

Vážená poradno, prosím Vás o pomoc s mým problémem. Když jsme si hráli s vibrátorem a po dráždění na klitorisu jsem se do ní s robertkem snažila vniknout, partnerku to bolelo a teď při druhém pokusu jí to opět bolelo a cukla. Přestože byla velmi vzrušená a chtěla by se milovat i takto, cítí bolesti v pochvě. Sama jsem vaginálně vzrušivá a mám to takhle ráda a chtěla bych svou partnerku takhle uspokojit. Velmi mne láká představa, že svou partnerku osouložím jako kluk. Problém je také v tom, že se bojí, že to bude příště bolet také. Dalším problémem je, že jsme od sebe vzdáleni a můžeme se vidět tak 4x za měsíc.

Lenka


Ahoj Lenko.

Problém vaší partnerky se nazývá vaginismus a pro jeho řešení je nutný následující postup:

Není první ani poslední, komu se to stalo, uklidněte jí a promluvte si o vlastních pocitech. Musíte se zbavit napětí. Snažte se otevřít jeden druhému. Bavte se o svých citech a ono duševní otevření se posléze projeví i na otevření v oněch nižších partiích.

Musíte ji říci, že od ní nečekáte, že se nechá takto uspokojovat, ale rád byste se s ní mazlil a užíval si jiných nekoitálních aktivit. Dohodněte se na tom, co budete dělat tak aby vám to bylo oběma příjemné. Dejte si třeba příjemnou koupel, klidně společnou, zrelaxujte se, pak pokračujte v posteli, mazlete se, líbejte se, uspokojte partnerku rukou a ústy a ona vás. Až uznáte za vhodné, postupně zkuste do vaginy zavést nejdříve prst, pak třeba dva(pozor na nehty a to, že sliznice musí být vlhká. Sliny rychle vysychají, lubrikant je lepší)

Snažte se odstranit napětí a strach, že se budete chtít během nevinného mazlení a hry s vibrátorem na klitorisu pokusit o zavedení do pochvy. Partnerka vám musí věřit.

V těchto nekoitálních aktivitách pokračujte určitou dobu. Až partnerka během xtého mazlení bude řádně vzrušená může se sama pokusit o penetraci vibrátoru do své vaginy tak, aby ji to nebolelo. Použijte lubrikační gel!
V případě neúspěchu, zajděte k odborníkovi.

Lesbičky a vaginismus - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |