004.cz

Nedaří se mi s partnerem dosáhnout vyvrcholení

Dobrý den,

jsem gay, je mi 18 a mám takový problém. Se sexem jsem začal asi tak před tři čtvrtě rokem a měl jsem ho zatím jen 4x. Vůbec nejde o četnost, ale o to, že jsem se ještě s žádným klukem neudělal. Když masturbuji sám, není to problém. S tím, že jsem gay jsem se smířil a neměnil bych. K sexu s klukama nemám vůbec žádný odpor, spíš naopak. A i když se neudělám, pěkně si ho užiju. Ale pomalu začínám mít obavy. Jestli se to co nejdříve "nespraví", myslím, že se pak sexu budu z tohoto důvodu "bát" a tak...

Na Vašem webu jsem četl odpověď na velmi podobný dotaz, ale řekl bych, že období coming-outu mám již úspěšně za sebou, rodiče to o mě vědí a naštěstí to vzali v pohodě. Obavy, zda předvedu to co partner očekává, zatím nemám, ale pokud to bude pokračovat, tak určitě budou. A o tom, že by byla špatná volba místa a času také pochybuji...nikdy nehrozilo, že by se mohl někdo nečekaně objevit atd. Co tedy s tím?

Jakub 


Milý Kubo,

děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátil. Důvodů, proč nedosáhneš orgasmu, může být celá řada a již nyní je zcela jisté, že bude nejspíše psychického původu, protože o samotě problém nemáš. Půjde pravděpodobně o nějakou formu stresu a vyrovnání poměru koncentrace a relaxace.

Jistě by bylo vhodné najít si stabilního partnera a k sexu přistoupit až po nějaké době chození, kdy se vztah vyvine. V mileneckém pojetí by mohlo k orgasmu dojít mnohem lépe než v případě, že se bude jednat o vztah na jednu noc s někým, ke komu nic necítím a skoro nic o něm nevím.

V případě, že i pak problém přetrvá, pomůže sexuolog.

Petr Poradna 004

Nedaří se mi s partnerem dosáhnout vyvrcholení - komentáře

Komentář ze dne: 15. 06. 2006 11:47:50     Reagovat
Autor: llukynek (email) - llukynek
Titulek: Pro Kubu...
Kubo, pokud si tohle budeš číst, tak bych Ti i já rád trochu poradil. Má rada zní - nemysli na to! Nepřemýšlej o tom, že se musíš udělat a kdy se musíš udělat, protože právě takové přemýšlení může způsobit, že orgasmu nedosáhneš. Prostě buď co nejvíc v pohodě a z ničeho si hlavu nedělej.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |