Přečetl jsem si Tomášův příspěvek a musím říct,že jsem se v něm naprosto vzhlédl.Nikdy jsem pomoc odborníka nevyhledal,možná proto,že jsem se o existenci Vaší poradny dozvěděl až teď.Také si většinou při masturbaci představuji soulož s mužem,ale zároveň intensivně prožívám i sex s dívkami.Zjistil jsem,že zamilovat se mohu jak do muže,tak do ženy.Připadám si sice jako kastovní odvrženec,protože mám pocit,že nejsem ani homosexuál,ani heterosexuál.Asi bych se označil za bisexuála.I když konečnou diagnózu svého problému bych asi přenechal odborníkům.Sex s mužem jsem ovšem doposud neokusil,stále mě v tom něco odrazuje.Když jsem s dívkou,jsem vždy ten,kdo musí mít navrch.A naopak při mých představách soulože s mužem má vždy dominantní postavení muž.Dnes už se svým problémem tolik nezabývám,zjistil jsem,že ač se snažím vždy najít nějaké řešení,stejně zůstávám na mrtvém bodě.Každý člověk je individualita a já jsem v tomto směru zřejmě hrátka přírody.Ale přeci jen by mě zajímalo,jak se na tento problém koukají odborníci.
Teemar 18.07. 2002 - 02:57 << RE

Já mám taky problém v určení mě sexuální orientace.Vždycky jsem si myslel,že jsem heterosexuál,jenže poslední dobou zjištuju,že mě vzrušují kluci,možná i víc než holky.S klukem jsem ještě nic neměl,nepočítám-li takové ty sexuální hrátky v pubertě.Je mi 18.S holkama jsem toho zažil už celkem dost.Momentálně ale prožívám vztah s jedním klukem,nikdy jsme se neviděli a jenom si píšem SMS a občas sednem na chat,ale takovej vztah jsem s holkou nikdy neměl,je to nádherný,možná víc než "jenom" láska.A další věcí je i to,že si absolutně nedovedu představit soužití s mužem,chci mít rodinu a děti a spokojenej život,představa sexu s mužem nad 25 se mi hnusí,ale s klukem jako já bych to chtěl hrozně zkusit.Nevím jak jsem na tom a občas mě to moje zalíbení v klucích deptá,ale nemůžu si pomoct,je to prostě ve mně a vlastně ani nevím,jestli bych se toho chtěl zbavit.Prosím,budu vděčný za jakýkoliv názor nebo radu.
Luksh 26.07. 2002 - 01:24 << RE

Myslím, že vím, jak se cítíš. Je mi 19. S klukem sem spala, ale nikdy mě to nenadchlo. Když si nekoho představuju, tak jsou to na 90 % holky - a nejvíc jedna spolužačka. Náš vztah je z její strany kamarádský, ale já si vážně nemůžu pomoct. Když se jí můžu dotknout ...no je to fajn.
No myslim, že v mým věku to nemá ještě cenu moc řešit. Beru to jak to je a nevylučuju, že se někdy objeví ňákej chlap, ze kterýho budu hotová.
Nakonec to stejně dopadne tak jak má.
Hanča 06.03. 2003 - 02:17 << RE

ahojky ja bejt vama tak to vubec neresim! ja jsem to driv resi la a stejne to neme cenu!!! je mi 17 a hrozne me pritahuje uz dlouho moje spoluzacka .asi pred pul rokem jsme spolu meli 14 ulet a bylo to moc krasny pak tp skoncilo(z jeji strany) a i nase kamaradstvi skoncilo. pak jsme se nevidely 2 mesice=byly prazdniny no a pak zacla skola a my jsme se zase videly a bylo to porad na nic. az asi pred mesicem jsme se spolu zase zacali bavit a uz jsme meli taky par uletu...a jeste mam kluka a jsem s nim pres rok a fakt to uz neme cenu nejak pidlat jsem lezba nebo jenom BI? tak si to uzivejte a nepremejslete o tom!!!
káča 22.12. 2003 - 12:39 << RE