004.cz

Nutkání na močení po orgasmu

Chtěl bych se zeptat, proč se mi po masturbaci chce močit?
Děkuji za odpoved.

Petr


Milý Petře,

příčin by se dalo najít několik.  Jako první a nejpravděpodobnější je infekce v močových cestách, kterou nazýváme uretritida. Uretritid je několik druhů. První je kapavčitá. Ta je způsobena přítomností bakterií kapavky v uretře – močové trubici. Další uretritida je nekapavčitá, teda jakákoliv jiná, než způsobená kapavkou. Patří sem chlamýdiová uretritida a nespecifická uretritida. Nespecifická může být jakýkoliv zánět, u kterého neznáme původce. Nejčastěji to bývají střevní bakterie konkrétně fuzobakterie či prvoci jako trichomoniaza vaginalis.

Možné je také podráždění vegetativního nervového aparátu, které má za následek onu potřebu mikce. Vegetativní nervový aparát řídí funkce, které neovlivňujeme svou vůlí - např trávení a pohyby hladkého svalstva.

Nutkání na močení může být tedy vedle běžného podráždění i příznakem, že není něco v pořádku. Doporučujeme tedy co nejdříve navštívit odborného lékaře – urologa a svěřit se mu se svým problémem, který může být různě závažný.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Nutkání na močení po orgasmu - komentáře

Komentář ze dne: 17. 07. 2006 17:05:12     Reagovat
Autor: hehe - neregistrovaný
Titulek: a mně se chce kakat
po análním styku - neškodí to zdravíííí?

Komentář ze dne: 16. 07. 2006 11:11:18     Reagovat
Autor: Freezo (email)
Titulek:
Chcel by som sa opýtať,že či to aj nejako škodí zdraviu a či sa tým dá žiť aj bez liečenia,pretože tiež sa mi chce ísť na záchod po masturbácii,ale nechcem ísť k lekárovi.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |