004.cz

Poradna tématu zdraví úvod

Poradna 004 tématu zdraví shrnuje a zodpovídá všechny dotazy, které již přišly nebo docházejí do redakce a týkají se témat HIV/AIDS a Zdraví – pohlavně přenosné choroby.

Zajímavé dotazy zveřejňujeme v následujícím výpisu. Každé téma je zvláštní stránka a může obsahovat i více podobných dotazů k danému dotazu, pokud spolu úzce souvisí.

Dotazy týkající se problematiky zdraví, AIDS a pohlavně přenosných chorob jsou odborně zodpovídány, nicméně zde upozorňujeme, že nepřebíráme žádnou zodpovědnost za selfdiagnostiku čtenářů 004 a není možné podle vámi pozorovaných příznaků na dálku určit vaši diagnózu, kterou by měl určit váš praktický/odborný lékař na základě tělesné prohlídky a laboratorních testů, bez nichž se diagnostika pohlavních chorob neprovádí.

Vaše dotazy k problematice zdraví, pohlavních chorob a problematiky HIV/AIDS směřujte na e-mail nebo využijte formuláře na konci stránky.

Pravidla poradny

Vaše dotazy odpovídá tým odborníků Poradny 004, který je složen ze sociálních pracovníků CODE 004 o.s., psychologů a lékařů. Všichni pracovníci a smluvní partneří mají odpovídající odbornou způsobilost a univerzitní vzdělání. Vaše dotazy jsou zpracovány sociálními pracovníky Poradny 004 a přeposílány dle svého charakteru jednotlivým odborníkům. Pokud chcete poradit s otázkou, na kterou jste nenašli odpověď v některém z témat 004.cz, napište jej do odesílacího formuláře na této stránce a odešlete ke zpracování. Na dotazy odpovídáme pouze veřejně, přičemž kopie odpovědi je zároveň odeslána tazateli. Soukromé odpovídání výhradně přes email není možné. Vaše jméno a emailová adresa zůstávají v tajnosti a jsou neveřejné. Všechna jména pod dotazy jsou záměrně změněna a neodpovídají skutečnosti.

Pokud máte zdravotní problémy, navštivte neprodleně lékaře! Poradna 004 si vyhrazuje právo zodpovídat jen na vybrané dotazy. Z kapacitních důvodů nezodpovídáme dotazy zejména z oblastí ženských gynekologických problémů a dalších běžných problémů heterosexuální většiny. V takovém případě doporučujeme využít poradny Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Poradna tématu zdraví úvod - komentáře

Komentář ze dne: 17. 07. 2018 17:57:18     Reagovat
Autor: Julia Man (email)
Titulek: Dotaz
Dobrý den,
Mám dotaz. Můj poslední přítel mi byl nevěrný nevím s kolika a nevím ani jestli jen s holkama nebo i s klukama. Chci si být jistá že nejsem čímkoliv nakazena i kdyz nepozoruji zadne příznaky. Chtela bych jit na testy hlavne na nemoce co nejdou vylecit coz je - Hiv a genitalnim oparem pokud se nepletu. Kam nejlépe zajít co mít sebou, kolik to stojí a udělají mi na obě najednou ?

Komentář ze dne: 12. 01. 2017 16:49:00     Reagovat
Autor: hafakovah (email) - neregistrovaný
Titulek: závratě unava
dobrý den,chci se tedy zeptat již 3,5 roku válčím se závratěmi,únavou,přidalo se i bušení srdce,vysoký tep,slabost,a někdy taková únava,třes,slabost od kolen,že máte pocit,že odpadnete a usnete na místě,do toho se spustí srdce a buší.Bolívá mě i páteř,padají vlasy,kazí se zuby.Absoluvovala jsem celou řadu vyšetření v různých oborech-gastroskopie,sono břicha,střev kolonoskopie-chronická gastritida,reflux,celiakie,imunologie-celiakie,MBL deficit,heterozygot v lokusech MTHFR ,neurologie-MR mozku,páteře-protruze disku L4-5 do 3mm,bulging disku C4-7,dextroskolioza,rehabilitace tak 3x do roka,plus cvičení doma,cvičení i sm systému rok,který mi křivku srovnal,kardiologie-rtg srdce,ekg,holtry,odběry,nakloněná rovina-syndrom posturální tachykardie-lék procorolan skrze vysokou tepovou frekvenci,náznak prolapsu mitrální chlopně,mírná šelest,plicní-rtg plic,srdce-ta šelest nějaké stíny na plicích dole-ale nic neobvyklého,skrze dušnost test -nasazen ventolin,čeká mě vyšetření na astma,zlatý s. na dva křížky,urologie-opakující se uroinfekce-antibiotika často,nyní po léčbě zánětu,stále přetrvává bakterie enterococus,infekční-často léčena na boreliozu,chlamydie-momentálně vše vpořádku,lumbálka ok,ORL-vpořádku jen suché oko,EEG,EMG,,BERA,ENG-vše v normě,cévní-ok.psychologie-okOrtopedie-flexove skrze bolest kloubů kolene.U zubaře doporučeno dát všechny osmičky pryč.Mám po operaci 2011-Lap.apendektomie,2014-adenotomie.Prodělala jsem infekci helicobacterem,toxoplazmoza,zánět vledin,uroinfekce,boreliozy,chlamydie,pozitivni IgG EBV,CMV,HSV.Brala jsem tebokan,betaserc,různé vitamíny,doplńky.Zkusila jsem léčitele,akupunkturu,homeopatii,(joalis,jonáš,Havelka)masáže,dornovu metodu,jogu,rolfing,reflexku,chiropraktiky,KBT.Byla jsem ve vinohradské nemocnici v Praze,ale i v Motolské -kde je přímo centrum pro závrativé stavy.8měsíců jsem marodila,lítala po doktorech,rehabilitovala,snažila se z toho dostat.
Potíže mám stále,někdy je závrať horší jindy mírnější,obtěžuje mě jak závrat,tak i podivné stavy slabosti,návalů,třesu,únavy a bušení srdce.Normálně trpím nízkým tlakem,ale jak mi je zle tak ho mám vyšší-120/80/110 a vysoké tepy,někdy je mi moc slabo,tak vypiji něco sladkého a pomůuže to ,ale ne vždy.Cukr po ránu u lékaře dobrý,ale to jak je na tom přes den nevím.
Závěr doktorů je naučte se s tím žít,nestresovat se,dělat relaxační cvičení,jogu třeba a být v klidu.V motolské nemocnici a i zde lékaři ještě navrhli zkusit léčbu antidepresivy.Měla jsem z toho strach,ale po dlouhé době jsem si je nechala tedy předepsat-cipralex.Snažím se nestresovat nenervovat,ale prostě ráno vstanete a relativně dobré a v práci se vám udělá najednou slabo zle,vnitřní neklid,bušení srdce,divně od žaludku a nevíte co s tím.jste nepoužitelný,nervní,vytřepaný,usínáte ve stoje.Proto jsem přistoupila na zkoušku antidepresic,zítra začínám s užíváním.
.Pracuji jako histologický laborant,se lab.zvířaty.Vyšetření na plísně a nemoci od potkyšů a myšek negativní.Ještě jsem přemýšlela na vyšetření na těžké kovy.Omlouvám se,že otravuji,ale hledám pomoc kde mohu jsem mladá,chci mít děti a nesmířím se s větou naučte se s tím žít.

Komentář ze dne: 12. 09. 2016 18:09:23     Reagovat
Autor: Petr - neregistrovaný
Titulek: sexuální přesnosné nemoci - testy?
Dobrý den,
chytil jsem od "partnera" HPV (genitální bradavice) užívám krém wartec a průměrně po týdnu zmizí. Jednou za čas se vracejí. Dnes jsem si všiml i nějaké bílé pupínky na penisu.Chtěl bych se zeptat, kde se můžu nechat testovat a léčit v Praze?
Děkuju moc za odpověď.

Komentář ze dne: 09. 02. 2016 16:26:00     Reagovat
Autor: - neregistrovaný
Titulek:
Dobrý den, před cca 5 dny jsem se líbala s cizím klukem. Všimla jsem si, že se mi v puse udělaly afty, které nebolí a také vřídek na rtu (opar?) mohlo by se jednat o něco závažnějšího, než jen afty a opar ? Měla bych se nechat testovat, jestli se nejedná o syfilis ?Děkuji moc za odpověd.

Komentář ze dne: 20. 08. 2015 10:44:51     Reagovat
Autor: V - neregistrovaný
Titulek: Bojím se pohlavní choroby
Dobrý den,

na konci července jsem měla nechráněný pohlavní styk a orální styk. Cca 2. -4 den potom mě bolelo v krku, nyní cca 3 týdny potom mám již 3. den afty na rtu a nyní se mi dělají i na jazyku. Přibližně týden mám vyrážku v podpaží a v oblasti mezi předloktím a paží (v ohybu ruky), ale to může být zapříčiněno novým krémem, který jsem začala na používat.

Chtěla bych se zeptat, jestli tyto příznaky mohou souviset s nějakou pohlavní chorobou?

Předem mockrát děkuji za odpověď.

Komentář ze dne: 09. 08. 2015 21:56:11     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Pohlavní nemoci
Dobrý den, mám na Vás dotaz. Před nedávnem jsem měl slabou chvilku a na koupališti jsem se s cizím mužem vzájemně vyhonil. nic víc, jen vzájemná masturbace. Myslím si, že jsem mohl mít na ruce trochu jeho spermatu a mohl si ho přenést na svůj penis nebo třeba i do úst. Je možné touto cestou chytit nějakou pohlavní nemoc? Děkuji moc za odpověď.

Komentář ze dne: 05. 08. 2015 19:55:15     Reagovat
Autor: Dotazovatelka - neregistrovaný
Titulek: Vypadání pubického ochlupení
Dobrý den,

mám takový dotaz. Asi před 4 měsíci jsem si zkoušela vytrhat pubické ochlupení. Většina se mi povedla, ale velmi to bolelo, takže jsem to již neopakovala. Poté mi ochlupení normálně dorostlo. Nyní jsem si však všimla, že na těch částech, které jsem trhala mi ochlupení prostě chybí. Může to spolu nějak souviset, když už je to po xx měsících a mezitím jsem ho měla normálně kompletní?

Děkuji předem za odpověď.

Komentář ze dne: 29. 01. 2015 15:37:22     Reagovat
Autor: jacertisko - neregistrovaný
Titulek:
Dobrý den.Potřebuji poradit ohledně mé přítelkyně.Žijeme spolu delší dobu,ale poslední období mě hodně štve hygiena mé partnerky.Dlouho bylo vše v pořádku,bez nějakých problémů.Ale poslední snad dva měsíce má přítelkyně nějaký výtok,často ji svědí intimní místa a spodní prádlo to je hrůza v jakém stavu jsou její kalhotky.Už nevím jak to řešit,vždy když se snažím s ní tohle téma probrat,tak hned vybuchne a začne se hádat a nic se nevyřeší.Jsem pečlivý ohledně hygieny a partnerky nestřídám.Proto taky mě tento problém dost trápí a potřebuji to řešit.

Komentář ze dne: 28. 01. 2015 22:33:50     Reagovat
Autor: Jarin - neregistrovaný
Titulek: HIV prenos masturbaci
Dobry den,

rad bych se vas na neco zeptal prosim co me dost trapi. Navstivil jsem erotickou pracovnici. Nasadila mi kondom ztoporil se mi penis zasunul jsem ho ale vzhledem k tomu ze jsem byl opily stoporeni vydrzelo jen par sekund. Tak jsem ho okamzite vytahnul pracovnice mi dala jiny kondom pak me chvili masturbovala s kondomem a nakonec urcitou chvili bez nej az do vyvrcholeni. Chtel jsem se zeptat jestli je moznost nakazy HIV (v pripade ze by byla nakazena) tim jak mi sundavala prvni kondom, ktery byl v pochve a ke konci me masturbovala bez kondomu? Mam na mysli ze se jej mela v ruce.

Komentář ze dne: 20. 05. 2014 08:22:11     Reagovat
Autor: Doubravka (email) - neregistrovaný
Titulek: Chlamydie
Dobrý den. Téměř rok mám problémy s bílým nesvědícím výtokem. U svého gynekologa jsem prošla již několika vyšetřeními a léčba vaginálními tabletami a krémy je dosud neúspěšná. Před měsícem mě vyšetření moče prokázalo zvýšený počet bakterií. Upozornila jsem na to svého gynekologa i na bílý povlak jazyka. Doporučil mi, ať si zajdu na urologii.Dle příznaků mám podezření na chlamydie. K lékaři již nemám důvěru, tak jsem se chtěla zeptat, zda je možné se nechat na některém oddělení v Praze anonymně vyšetřit a zahájit léčbu v případě pozitivního nálezu?

Komentář ze dne: 04. 09. 2013 23:57:49     Reagovat
Autor: RadekRd - neregistrovaný
Titulek: Poranění při análním sexu
Dobrý den,praktikoval jsem anální sex v pasivní roli a asi za tři nebo čtyři hodiny jsem měl silnou bolest v dolní části břicha.Bolest mám teď každý den.Je možné,že mě partner poranil střevo nebo jiný orgán?Zajímavé je,že mě provází také silné nadýmání.Jaký máte názor a co se s tím dá dělat?Děkuji velice za odpověď.Radek

Komentář ze dne: 03. 07. 2013 20:46:50     Reagovat
Autor: Jana
Titulek: Výtok
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli je každý výtok špatný ?? Mívám ho tak dva dny po konci menstruace a po sexu (používáme kondom). Děkuji za odpověd

Komentář ze dne: 28. 04. 2013 10:33:05     Reagovat
Autor: Luboš (email) - neregistrovaný
Titulek: Orální sex
Rád provozuji orální sex a polikám od partnerů sperma.Tak by mě zajimalo jesti my to ublíží když polykám spermata.I když mohu říct že jsem si nato tak zvikl že mě to chutná a musím to mít neustále. Děkuji za odpovedi co mi napíšete.Luboš.

Komentář ze dne: 03. 04. 2013 13:47:37     Reagovat
Autor: Chroust - neregistrovaný
Titulek: Syfilis
Dobrý den, mám jeden dotaz. Je možné aby muž chytil syfilis od ženy při nechráněném orálním sexu. Díky

Komentář ze dne: 03. 04. 2013 13:49:57     Reagovat
Autor: Chroust - neregistrovaný
Titulek: Re: Syfilis
Samozřejmě jsem myslel, když žena provádí muži tento orální sex...

Komentář ze dne: 21. 05. 2012 22:21:43     Reagovat
Autor: Sempron2 (email) - hynkey
Titulek: Uvoľnenie/pretočenie semenníka
Dobrý deň.

(neviem či sa to hodí do tejto poradne, ale snáď ano).
Pred 7 týždňami som si pri športe narazil semenník a ten sa mi následne otočil tak, že nadsemenník smeruje dopredu (niekedy von ku stehnu, niekedy viac ku stredu tela). Nejedná sa však o typickú torziu semenníka, lebo to by ma podľa lekárov strašne bolelo, avšak u mňa sa objavujú slabšie bolesti (povedal by som, že ma bolí skôr nadsemenník, alebo semenný povrazec, ak je to možné), semenník sa občas vráti do pôvodnej polohy, ale väčšinu času je v nesprávnej polohe (bolesť sa objavuje nezávisle od jeho momentálnej polohy).
Bol som u urológa 2 dni po úraze a akurát počas vyšetrenia som mal semenník otočený správne, takže to vyzeralo v poriadku. Vyšetrenie pohmatom a USG neukázalo žiadny problém. Keď sa však ráno zobudím, alebo sedím pri PC (semenník v teple sa úplne uvoľní), tak už ho mám zase v zlej polohe. Urológ tvrdil, že sa vráti do správnej polohy sám, ale dodnes sa to nestalo, vracia sa len dočasne. Dnes po 7 týždňoch som pre istotu bol u ďalšieho urológa, tiež ma vyšetril pohmatom, ale znova počas vyšetrenia som semenník nemal pretočený, aby to urológ videl na vlastné oči. Dokonca sa mi zdá, že mi ani veľmi nechcel veriť, že by som mohol mať pretočený a bez prudkých bolestí a zaškrtenia artérie. Aj práve teraz, keď sedím, postavím sa a semenník mám úplne opačne, ako ten druhý. Neviem čo mám robiť, lebo tento stav sa nezlepšuje. Veľmi ma to znepokojuje a mám kvôli tomu aj problémy večer zaspať (psychika, stres). Čo ak sa mi ten semenník pretočí ešte viac a zaškrtí sa semenný povrazec aj s artériou? Naozaj nechcem len tak čakať, či sa to stane a potom utekať na operáciu, trebárs aj v nedeľu o tretej ráno. Alebo si to mám radšej preventívne dať zafixovať/prišiť? Predsa len narkóze, rezaniu a následnej jazve by som sa rád vyhol, pokial by to nebolo nevyhnutné... Čo myslíte?
Prosím poraďte mi, lebo lekári sa so mnou veľmi baviť nechceli, majú veľa pacientov a nemal som možnosť na nejaký detailnejší rozhovor. Skúsil som aj ďalšie poradne na webe, ale zatiaľ som nedostal odpoveď. Ďakujem.

Komentář ze dne: 25. 04. 2012 22:58:49     Reagovat
Autor: karol (email) - neregistrovaný
Titulek: Obava z HPV
Dobrý den, chci se zeptat na vir HPV. Je mi 16 let. Na internetu jsem četla, že se HPV viry dají přenášet i slinami. Zatím jsem s nikým sex neměla, ale s přítelem jsem měla jen orální sex. Také jsme spolu byli ve sprše. Mám se obávat nákazy? Děkuji

Komentář ze dne: 13. 04. 2012 18:22:24     Reagovat
Autor: Klára - neregistrovaný
Titulek: ...
Dobrý den, mám stálého partnera, ale stala se mi dost nemilá věc. Po jedné akci u mě spala kamarádka, bohužel jsem spali v jedné posteli a můj kluk jak jsem se poté dozvěděla nejdříve prstil ji a pak mě. Kdyby byla nakažená je možné, že mě od ní takto nakazil? :( Předem moc děkuji za odpověď.

Komentář ze dne: 17. 03. 2012 01:09:58     Reagovat
Autor: kaliv (email) - neregistrovaný
Titulek: Tekla krev
Dobrý den, je mi to až trapné. Ale po análním sexu s přítelem, se mi lehce spustila krev. Má velmi velký penis a teď nevím, jak se k tomu postavit, aby nedošlo k nějakým potížím. Každopádně jsem mimo ČR. Krev později netekla, bylo ji opravdu málo, tak jen jestli to nemůže být vážné. Děkuji kaliv.

Komentář ze dne: 25. 03. 2012 04:30:28     Reagovat
Autor: Lukáš - neregistrovaný
Titulek: Re: Tekla krev
Příště opatrně a s alespoň minimální přípravou :-)

Komentář ze dne: 02. 04. 2011 16:48:24     Reagovat
Autor: Petr - neregistrovaný
Titulek: Chlamidie?
Dobrý den.
Máme s přítelkyní takový problém. Přítelkyně začala trpět na zánět močových cest. Někdy se zánět opakuje i každý měsíc a nepříjde nám to normální. Proto navštívila urologii s tím, jestli nemůže jít o chlamidie. Pan doktor po vyšetření řekl, že nakažení chlamidii by bylo znatelné na děložním čípku, či krvácením po pohlavním styku a že je v pořádku. Je tomu opravdu tak? Občas totiž na špičče svého žaludu pozoruji malinké bílé tečky které zase zmizí a v levém třísle (varleti) občas pociťuji zvláštní tupou bolest, která přechází do lýtka. Mám o přítelkyni strach a nejraději bych si sám zašel na testy. Poradíte nám? Případně kde můžu žádat testy? Urologie,kožní...? Navíc mám stále zahleněný krk. Na ORL stěry v pořádku. Kdyby byla příčínou chlamidia, bylo by to poznat ze stěrů? Předem děkuji za odpověd.

Komentář ze dne: 29. 08. 2010 08:37:08     Reagovat
Autor: zarudlý penis po sexu (email) - neregistrovaný
Titulek: Kvasinky ve spermatu ?
Dobrý den,

chtěl bych se Vás zeptat na radu.Již 8 měsíců mě trápí balantitida.Zarudlá špička penisu a mírně i okraje.Ale největší problém je při masturbaci,nebo po sexu i s kondomem.Mám potom celý žalud zarudlý,pálí a jsou na něm jakoby rudé fleky ve spodní vrstvě kůže.Po osprchování a osušení se zklidní.Vypadá to jako by byla ve spermatu nějaká bakterie.Dělali mi test na chlamidie a byl vpořádku.Opravdu už nevím c o s tím vystřídal jsem 4 dermatology.Dostával jsem masti: Canesten,Clotrimazol,Pevaryl,Imacort,Saloxyl.Zkoušel jsem i protikvasinkovou dietu.Ale vše bylo zbytečné.Můžete mi prosím doporučit odborníka,který by to byl schopen vyřešit,zdá se mi že dermatologové nedokáží diagnostikovat.Nebo názor o co se asi jedná ? Děkuji za odpověď.Budu vděčný za Váš názor.

Komentář ze dne: 14. 12. 2008 22:42:46     Reagovat
Autor: FraGee (email) - neregistrovaný
Titulek: Čím to je???
Možná vám tenhle dotaz přijde jen jako vtip nebo hloupost, ale tak to není, je to opravdu neznalost a zvědavost. Všechny statistiky ukazují, že HIV má více homosexuálních lidí než heterosexuálních, čím to je?
Prosím o zaslání odpovědi na muj mail, děkuji.

Komentář ze dne: 15. 12. 2008 18:31:31     Reagovat
Autor: ja-kub|a - neregistrovaný
Titulek: Re: Čím to je???
Toť otázka.

Komentář ze dne: 28. 09. 2008 17:48:48     Reagovat
Autor: Tomáš (email)
Titulek: testy PCR
Dobrý den, asi před měsícem jsem měl nechráněný pohlavní styk (já aktivně) .Mám strach jestli jsem se nenakazil virem HIV. Včera mi byly dělaný testy PCR a zajímalo by mě na jakou dobu se sníží tzv. diagnostické okno. Je možné, že výsledek testů bude už pravdivý? Díky za odpověď

Komentář ze dne: 25. 02. 2008 17:36:30     Reagovat
Autor: Michal (email) - neregistrovaný
Titulek: vzájemná masturbace
Dobrý den,
mám prosím Vás dotaz ohledně možnosti nakažení virem HIV při níže zmíněné situaci. Možná jsem zbytěčně vystrašený, ale dost mě to trápí. Stalo se mi, že jsem byl ve veřejném bazénu, přesněji ve vířivce a najednou mi neznámý starší muž vedle mě začal masturbovat penis. Já jsem byl tak hloupý, že jsem ho nechal. Masturboval mi penis dost těsně a teď mě trapí, zda bych takto mohl být nakažen virem HiV. K vyvrcholení nedošlo. Vůbec nevím, zda měl na rukách nějaké oděrky či ranky, protože jsem to pod vodou neviděl. Myslíte, že ve vodě je při následujícím aktu naprosto nemožná nákaza? Den poté mám sliznici na penisu dost podrážděnou a mírně červenou a bolestivou. Myslíte, že v tomto případě došlo k přenosu viru HIV. Myslíte, že bych měl okamžitě nasadit nabízený lék - profylakci ( o peníze mi nejde ). Dále by mě zajímalo, co se týká oděrek na sliznici penisu - při jak velkých oděrkách může dojít k přenosu? Musí krvácet?
Myslíte, že bych měl zajít na hiv test?

Moc prosím o brzkou odpověď, velice mě to trápí.

Děkuji.

Komentář ze dne: 26. 02. 2008 14:39:12     Reagovat
Autor: bodyia - neregistrovaný
Titulek: Re: vzájemná masturbace
V tomto případě je přenos HIV takřka vyloučený, vzájemná masturbace není riziková záležitost. Kůže na rukou je dostatečně tvrdá, mikrooděrky zde za běžných situací nevznikají. Zarudnutí bude mít souvislost s určitou hrubostí aktu, neznepokojoval bych se tím.

Komentář ze dne: 20. 12. 2007 23:34:26     Reagovat
Autor: larry (email) - neregistrovaný
Titulek: cialis verzus alkohol
Dobry den,
chcem sa spytat ci sa moze cialis uzivat aj spolu z alkoholom...., respektive co sa stane ak si dam cialis a a v priebehu jeho ucinku cize 36hodin uzijem alkohol , bude stale ucinkovat alebo moze to mat este aj neake vedlajsie ucinky... , alebo co by sa stalo keby si dam cialis uz ked budem mat v sebe alkohol , bude ucinkovat alebo sa mi moze nieco stat ?

Komentář ze dne: 29. 10. 2007 10:03:37     Reagovat
Autor: hervee
Titulek: je to jen hygienou?
ahoj,rád bych dostal odpověď na otázku,která mne trápí.mému příteli se v předkožkovém vaku utvořilo něco barvy a vzhledu vařeného světlejšího žloutku,trochu se to drolí a žalud má mírně zarudlý.řekl mi,že se jen pár dní pořádně neumyl,je to možné?stalo se mi to také,ale vždycky to bylo jen bílé barvy.dík

Komentář ze dne: 30. 06. 2007 11:01:07     Reagovat
Autor: Tomas (email) - neregistrovaný
Titulek: HIV nakaza
Dobry den, chcem sa spytat nakolko bolo rizikove moje spravanie. Bol som na private a drazdil som dievca prstom v posve. Bolo to len chvilu, asi minutu, kedze nebola skoro vobec vlhka. Trochu ma znepokujuje, ze som si na prste nasiel drobnu ranu, akoby jemne porezanie. Ta rana nekrvacala, predtym som si ju vobec nevsimol, len bola trocha cervena. Po cca po 1.5 tyzdni sa dostavili zvacsene uzliny v oblasti slabin na nohach a teraz po 2 tyzdnoch aj na krku. Je to aj niekedy bolestive. Teplotu som zvysenu nemal. Velmi sa bojim, co by to mohlo byt. Je mozne ze som sa nakazil HIV? dakujem za odpoved

Komentář ze dne: 16. 05. 2007 11:34:47     Reagovat
Autor: tereza (email) - neregistrovaný
Titulek: kráteriky
dobrý deň prajem, máme s priateľom taký problém a možno by ste mi vedeli poradiť. pred šiestimi dňami sme mali pohlavný styk a hneď po ňom si priateľ našiel na žaludi akoby take malé plytké kráteriky. vyzerá to, akoby mu tam chýbal kúsok kože. sú prirodzenej telovej farby, len sú trochu pod úrovňou okolitej pokožky a ovrúbené trochu bledšou farbou kože. sú tri na vrchnej strane žaluďa. nebolia, nesvrbia, neprekážajú a nemenia sa. žiadne iné príznaky priateľ nemá a ani ja. sme spolu už 2,5 roka, nemáme iných partnerov a dodržiavame všetky hygienické zásady. bol s tým už u urológa aj dermatológa, ale nevedeli mu k tomu nič konkrétne povedať. nevedeli by ste nám prosím Vás poradiť? bola by som Vám veľmi vďačná, lebo sa pre to dosť trápim, či to nie je niečo vážne. ďakujem moc.

Komentář ze dne: 26. 03. 2007 19:02:19     Reagovat
Autor: Michal (email) - neregistrovaný
Titulek: jaké je riziko nákazy
dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaké je riziko, že se nakazím virem hiv od nakažené dívky při orálním sexu. Při felaci bylo myslím v jednom z témat napsáno, že mizivé, ale jaké je při cunnilinctusu. A také jestli pohlavní styk s prezervativem riziko nákazy snižuje nebo jestli je riziko nulové.

Komentář ze dne: 29. 01. 2009 10:42:46     Reagovat
Autor: Jirka (email)
Titulek: Re: jaké je riziko nákazy
Pri orálním sexu je riziko malé, (asi něco kolem 15 %), rizikové jsou hlavně drobné oděrky v ústech, o nichž ani nevíš.
Styk s prezervativem riziko nákazy jen snižuje!

Komentář ze dne: 18. 10. 2006 11:33:33     Reagovat
Autor: Trinacteho.Ledna (email) - neregistrovaný
Titulek: dotaz ohledne rakoviny
Ahoj. Nedavno jsem shledla dokument o rakovine delozniho cipku. Pochopila jsem, ze tahle rakovina je jakousi formou oparu, způsobují to některé druhy herpes virů, které se nacházejí na mužském pohlavním orgánu. (těch virů je hrozná spousta, ale s většinou si prý ženské tělo poradí). Pravdepodobnost tohoto onemocneni je u zen, ktere mely jiz pohlavni styk s muzem, stoupa umerne s poctem vystridanych partneru. Jak je to ale s pravděpodobností rakoviny děložního čípku u lesbické ženy, která fyzicky vzato treba ani styk s muzem nikdy nemela?

Komentář ze dne: 01. 09. 2006 15:54:21     Reagovat
Autor: Radek (email) - neregistrovaný
Titulek:
Dobrý den. Mám dotaz na zdravotní poradnu:
Můj dotaz se týká ejakulátu. Má být sperma homogenní (tedy stejnorodé) a nebo může být heterogenní (různorodé)? Můj ejakulát obsahuje kromě řídké semenné tekutiny i nažloutlé shluky (nevím, k čemu bych to přirovnal; vypadá to jako sražený nažloutlý gel). Tento stav se zmírňuje v případě, že ejakuluji vícekrát po sobě v kratším časovém intervalu a naopak zesiluje v případě, že mám ejakulaci po dvou a více dnech (v tomto případě tato "hmota" zaujímá téměř polovinu ejakulátu). Zajímalo by mě, jestli je to v pořádku a v případě že ne, o co se tedy jedná.
Jen pro úplnost uvádím, je mi 24 let a tento jev jsem začal pozorovat ještě před započetím pohlavního života. Děkuji za odpověď a za radu :-)
Radek

Komentář ze dne: 04. 05. 2006 20:12:05     Reagovat
Autor: Natalia (email) - neregistrovaný
Titulek: Porad te mi?
Mám problém.Když si ohrnu předkožku u penisu,tak tam to mám červený,a taky to palí.I když nemám pohlavní styk,a než jdu se koupat pořád to pálí.Potřeboval bych poradit co by to mohlou bejt,a jestly se to dá lečit.Děkuji za odpověd.

Komentář ze dne: 09. 04. 2006 11:48:12     Reagovat
Autor: (email) - Juli
Titulek:
Chci se nechat přeoperovat na holku,se vším.
Potřebuji poradit kde se to děla,a kolik to stojí.

Komentář ze dne: 21. 03. 2006 15:16:47     Reagovat
Autor: ja a nikdo jiny (email) - neregistrovaný
Titulek: Rada do zivota
Zdar kamarade. Moc obdivuji tvuj pristup k estetice údu. Pan doktor z budejovicke je opravdovy profesional a nemusis se bat o zadnou svou citlivost na tvem ÚDU. Az to budes mit hotove, urcite nam dej vedet do tohoto fora at vime jak jsi na tom s citlivosti a estetikou.
Jinak te zdravim. AHOJDS

Komentář ze dne: 08. 03. 2006 01:02:35     Reagovat
Autor: Petr (email) - Komisar
Titulek: Potrebuju nutne radu! DIk moc
Ahoj potřeboval bych poradit jelikož se mi dostávají rozporuplné informace ale čas který mam na rohodnutí se mi krátí.

Z důvodu natržené uzdičky budu muset (za 14 dní) podstoupit obřízku. Lékař (plk. Budějovická) mi doporučil tzv. sub totální obřízku tzn. ne uplnou (žalud zůstane skoro, či celý zakritý) tvrdí že je to lepší hlavně co se sexu týče ale na internetu se mi dostává informací které zas uvádí jako lepší ůplnou obřízku, abych pravdu řek sem teď dost v rozpacích a nevím jakou obřízku zvolit zda-li úplnou nebo jen částečnou. (?) vím že částečná nepřináší hygienické výhody atd. ale o to mi nejde když ji totiž člověk nezanedbává tak není téměř rozdíl jde i spíše o to co je lepší ze sexuálního hlediska a estetického.

Navíc si panem doktorem na Budějovické nejsem zcela jist:-/ Nevíte někdo o doktorovi v Praze kde toto dělají slušně? Navíc mi pan doktor doporučil jen ambulatní provedení tzn. lokální umrtvení

Moc vám budu vděčný za pomoc či jakoukoli radu.

Petr

Komentář ze dne: 08. 03. 2006 01:19:41     Reagovat
Autor: Petr (email)
Titulek: Re: Potrebuju nutne radu! DIk moc
PS. temer jediny ceho se bojim je ze stratim tu citlivost.....a sex pro me uz pak nebudej aky byl....

Komentář ze dne: 21. 03. 2006 15:18:35     Reagovat
Autor: ja a nikdo jiný (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: Potrebuju nutne radu! DIk moc
Zdar kamarade. Moc obdivuji tvuj pristup k estetice údu. Pan doktor z budejovicke je opravdovy profesional a nemusis se bat o zadnou svou citlivost na tvem ÚDU. Az to budes mit hotove, urcite nam dej vedet do tohoto fora at vime jak jsi na tom s citlivosti a estetikou.
Jinak te zdravim. AHOJDS

Komentář ze dne: 24. 11. 2005 21:54:58     Reagovat
Autor: Franco (email) - neregistrovaný
Titulek: Viagra+Alcohol
Ahoj lidi,
Tyhle stranky me ohromne zaujali a porad si ctu nejaky clanky. Potrebuju se ale sam zeptat. Co kdyz do sebe naleju tak 5 piv a pak si dam tabletku viagry. docetl sem se ze alkohol hjen zvysi ucinek ale jinak by se snad nic spatneho stat nemelo. mohli byste mi rict jaka je normalni mira alkoholu na jednu tabletku? (vaha 91kg, vyska 178cm)

A jeste bych chtel vedte: mam takove malinké bílé tečky na šourku. Jsou dost trvrdé, připadá mi jako bych tam měl štěrk :). Je to v pořádku nebo bych mel vyhledat pomoc??

Diky

Komentář ze dne: 24. 11. 2005 21:18:04     Reagovat
Autor: Franco - neregistrovaný
Titulek: Viagra + Alkohol
Ahoj lidi,
Tyhle stranky me ohromne zaujali a porad si ctu nejaky clanky. Potrebuju se ale sam zeptat. Co kdyz do sebe naleju tak 5 piv a pak si dam tabletku viagry. docetl sem se ze alkohol hjen zvysi ucinek ale jinak by se snad nic spatneho stat nemelo. mohli byste mi rict jaka je normalni mira alkoholu na jednu tabletku? (vaha 91kg, vyska 178cm)

diky

Komentář ze dne: 19. 02. 2013 17:55:58     Reagovat
Autor: - neregistrovaný
Titulek: Re: Viagra + Alkohol
S alkoholem to nemíchej. Stačí mít zbytkovej alkohol a bude tě šíleně bolet hlava a sex si neužiješ

Komentář ze dne: 12. 11. 2005 17:41:07     Reagovat
Autor: riso - neregistrovaný
Titulek: Mam take cudne hrudky na vajickach
Mam 18 rokov a chcel by som sa opytat co mozu znamenat hrudky na mojich vajickach mam ich tam asi rok a dost ma to trapi mohli by ste mi poradit co to moze byt ? Za odpoved velmi pekne dakujem

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |