004.cz

Defekt předkožky po obřízce

Rád bych se vaší poradny zeptal na jeden problém. Měl jsem část předkožky úplně srostlou s vrcholem penisu, tudíž to vadilo při erekci. Jako by se mi vyvinula mnohem větší uzdička, než je obvyklé. Asi před 4 lety mi toto bylo na urologii chirurgicky částečně napraveno /v podstatě přeříznuto/. Problém je, že mi po tom zůstal dost velký zbytek kůže na vrcholu penisu a místo od vrcholu k předkožce , kde byla uzdička a též zrovna to nevypadá, jak by mělo. Sice se to zdá být nicotný problém, ale protože zbytek kůže na penisu je citlivý, tak to vadí prakticky neustále. Zvlášť je to nepříjemné, protože jsem gay. K sexu s klukem jsem se proto stále neodvážil. Rád bych věděl, zda existuje nějaká klinika plastické chirurgie /nebo něco podobného/, kde by dokázali toto napravit, aby nebyl poznat předchozí defekt ani předcházející operace. Děkuji za radu. 

Mirek


Milý Mirku,
myslím, že nejlepším řešením by opravdu bylo vyhledat pomoc lékaře. Pokud máš svého urologa, ke kterému chodíš, tak ho navštiv a řekni mu o co jde a on Ti určitě doporučí buď další zákrok, nebo Ti dá odkaz na konkrétní pracoviště v tvém okolí. Jinak kliniky plastické chirurgie jsou i ve Zlatých stránkách ve zdravotnické sekci. Podle mého názoru by ale bylo jednodušší zajít za tím urologem.

Defekt předkožky po obřízce - komentáře

Komentář ze dne: 21. 07. 2011 10:19:18     Reagovat
Autor: (email) - neregistrovaný
Titulek:
již neklolik let mi vadí předložka na penisu,uchycujou se mi chloupky az za predložkou,vadi to,dale po mocení se mi moc dostava za predlzku poradte co tím

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |