Petře, podobné příznaky mám po celý život, jinými slovy když onanuji několikrát za sebou včetně ejakulace, tak se mi chce také močit. Nechci samozřejmě zpochybňovat názory lékaře, ale žádné shora uvedené zdravotní problémy jsem neměl.
durynk 10.08. 2002 - 09:57 << RE

Durynku: Omlouvám se, že jsem to napsal tak neobratně. Zanikla tam věta o běžném podráždění. Samozřejmě, že to nemusí být podmíněno onemocněním. Jinak dotaz zodpovídal MUDr. Procházka a já jsem to jen sepsal. Pro ostatní čtenáře upozorňuji, že jsem to již opravil. Nicméně po redakční odborné poradě stejně dporučujem návštevu lékaře, pokud se to objevilo náhle a není to pro jedince běžné. Je to jistější.
Alca 10.08. 2002 - 11:40 << RE

J ato mam tiez po cely zivot, len par krat sa mi stalo zeby mi po sexu netrebalo na zachod,,, takze pre mna je to uz normalne....
sss 07.09. 2002 - 01:08 << RE

U mne je to taky normální.
jan • 05.02. 2003 - 20:19 << RE

Ahoj,
mám problém s vyrážkou na žaludu a předkožce.Trvá to už asi měsíc, oběví se asi tak jednou za dest dnů a po zhruba třech dnech zase zmizí.Jsou to menší červené flíčky nebo pupínky, které svědí.Nevím zda to je pouze vyrážka která za čas zmizí, nebo něco vážnějšího.Začalo se to projevovat po několika pohlavních stycích s partnerkou, se kterou už nejsem.Rád bych získal radu, o co by se mohlo jednat.Mockrát díky
Vik 07.09. 2003 - 12:25 << RE

Ahoj,
mám dlouholeté problémy s prostatismem (prostatodynií). Po erekci s ejakulací dlouhodobě (která probíhá normálně), v řádu dnů až týdnů přetrvává nutkání k močení. Samozřejmě jsem v odborné péči, jsou vyloučeny infekce, alergie atp., příliš pravděpodobný není ani dominantní vliv psychiky.Problémy se objevily v dospívání při experimentech s prodlužováním orgasmu pomocí zaškrcování penisu.Od té doby /12 let/ trvají. Nezajímá mne až tak názor odborníka (i když i za něj děkuji, ale odbornou péči jak už jsem psal, mám) jako spíš to, jestli někdo nemá podobný problém a zda se mu s ním podařilo vypořádat. Dost mi to komplikuje život. Díky.
denny 01.02. 2004 - 01:44 << RE

Ahoj,mam delší dobu mnoho bílích pupínku kolem celeho zaludu.Mužete mi prosím poradit o co se jedna??dekuji za odpovet!
BLA • 22.04. 2004 - 13:18 << RE