004.cz

Jsem ženatý a dál to nejde

Pred pár rokmi som začal cvičiť kondičnú kulturistiku. Mám veľmi dobré výsledky, avšak po duševnej stránke to ide so mnou dole vodou. Všímajú si ma muži a mne tiež niesu ľahostajní. Nadviazal som pár kontaktov, no mám obavu ich rozvíjať, pretože mám rodinu. Môj sexuálny život s manželkou neexistuje a nahrádzam ho sexom s mužmi. Trvá mi aj polroka, kým si niekoho nájdem. Upriamim sa na druhú stranu, ale to nieje riešenie, som úplne rozpoltený. Mám ísť za psychológom, sexuológom, manželskej poradne, či rovno do blázinca?

Dominik


Ahoj Dominiku,

když zákonodárci nechtějí schválit registrované partnerství, často se ohánějí tím, že takováto právní norma ohrožuje statut rodiny. Však jediné, co rodinu skutečně ohrožuje, je gay, který se pod tlakem společenských norem snaží heterosexuálně adaptovat a rodinu si založí. Taková rodina je ohrožena, žádná jiná.

Musíš popřemýšlet o co ti v životě vlastně jde, čeho chceš dosáhnout, zvážit své životní hodnoty a pevné body. Zvážit, jestli chceš do konce života předstírat heterosexuála, vyhledávat si náhodné mužské sexuální partnery a s nimi realizovat své potřeby, či se rozhodnout jinak. Ono jinak znamená začít žít tak, jak jsi se narodil, tedy jako gay. Najít si stabilního přítele a žít s ním pod jednou střechou. Pokud cítíš, že současný stav tě ubíjí, doporučuji navštívit sexuologa. Bohužel nejsem schopen ti kohokoliv na Slovensku doporučit, neboť tam nikoho neznám.

Koukni se na stránky http://homosexualita.004.cz a kapitoly homosexualita a manželství a též doporučuji http://poradna.004.cz/pc-kluciadeti a http://poradna.004.cz/pp-jemi30/

Hodně štěstí.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Související články:

Jsem ženatý a dál to nejde - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |