004.cz

Je mi 30 a nechci být sám

Je mi 30let a mám obavu, že zůstanu sám. Nevím, jak se seznámit, co mám očekávat od gay podniků, zda mě budou gayové brát, protože nemám atletickou postavu a nejsem asi nejatraktivnějšího vzhledu. Chtěl bych spíše trvalejší vztah, ale všichni v mém okolí tvrdí, že gayové jsou velice promiskuitní. Prosím, jak se na to díváte Vy?

BUPA


Bupovi: Přestože pro muže je význam fyzické atraktivity partnera (-ky) důležitější než pro ženu, tak ale ani ta není rozhodující. Znám mnoho fyzicky málo atraktivních gayů, (nebo alespoň mně tak připadají), kteří žijí v partnerském vztahu a mnoho pohledných kluků, kteří si ho nejsou schopni vytvořit.

Asi okolo 20% gayů má tendenci k promiskuitě. Ono by to číslo u heterosexuálních mužů bylo dost podobné, kdyby měli stejné možnosti (tím ale nemyslím prostituci). Jenom těch dvacet procent je více viditelných. Když Vám někdo říká, že gayové jsou velice promiskuitní, pak by to přece mělo platit i u Vás, ne?….

MUDr. Ivo Procházka

Ve 30 letech ještě není důvod k zoufalství. V redakci Poradny 004 se setkáváme s mnohem staršími muži, kteří si začínají hledat první partnery i o 20 let později než vy. Přičemž nezřídka tomu předchází i rozvod manželství, které bylo hlubokým omylem, že se tím něco zamaskuje nebo přebijí fyziologické potřeby. To bychom ale příliš odbočili. Současné možnosti jak se i celkem bezpečněji seznamovat jsou neporovnatelné s možnostmi kluků před pádem komunismu, kdy jedinými možnými místy byly holandy ve velkých městech, veřejná WC třeba na letné, které dnes často zejí prázdnotou. Dnešní společenská situace umožňuje daleko důstojnější možnosti. Snad všechny inzertní seznamky v novinách i na internetu nabízejí rubriky určené gayům – např. www.iboys.cz Internet nabízí větší anonymitu a je mnohonásobně rychlejším způsobem. O možnostech jak se seznámit na netu si můžete přečíst zde.
Rád bych navázal na Dr. Procházku s tím, že často hezcí lidé nemohou najít partnera.

Mužské představy obvykle směřují ke splnění určitých fyzických parametrů. Nebojte se krásy. Už dávno nás kvůli fyzickému zjevu nepronásleduje inkvizice, a přesto stále přežívá jakási averze ke kráse lidského těla. Často si říkáme, nemusím mít žádnýho krasavce, hlavně aby byl hodnej a byl mi věrný. Jakoby v tom byl strach z toho, že krásní lidé jsou určitě přelétaví a vybíraví. Možná byste se divili, kolik krásných lidí nemůže najít stálého partnera, protože narážejí na tento předsudek.

Když se dva lidé, kteří k sobě opravdu patří, setkají, nikdo nemůže jejich vztah ohrozit a na kráse obou to třeba ani tak nemusí záležet.

Pokud ovšem zakládáte společnou domácnost, musíte si být stoprocentně jistí, že ten, kdo stojí vedle vás, je ten pravý. Jakmile máte jen stín pochybností, není to dobré znamení.

Přejeme vám, abyste brzy našel toho pravého.

Alca – Poradna 004

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Je mi 30 a nechci být sám - komentáře

Komentář ze dne: 17. 03. 2006 20:19:49     Reagovat
Autor: Petr (email) - neregistrovaný
Titulek: Nikdy není pozdě...
Bupo opravdu nezoufej, co bych za to dal kdyby mě bylo tolik co tobě :o). Alca má pravdu, i muži o 20let starší přemýšlí jak a jestli vůbec si hledat partnera, já jsem toho příkladem. Po 20letém manželství které skončilo právě díky sexu protože jsem od jakživa na kluky nyní přemýšlím co dál. S bývalou ženou máme fajn kamarádský vztah, přeci jsme spolu něco prožili a máme již dospělé děti, ale nechci tu o tom psát protože povolených 1000 znaků do příspěvku by mě nestačilo)). Přečti si moje stránky, celý svůj příběh jsem tam podrobně popsal : www.petruv-svet.com . Držím ti palce a přeju hodně štěstí.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |