004.cz

Věrnost mezi homosexuálnimi páry

Každý z nás alespoň jednou slyšel, nebo je o tom sám přesvědčen, že gay nedokáže být věrný. Že je určitě více promiskuitní než většina heterosexuálně orientovaných lidí. Že nedokáže udržet dlouhodobý vztah. Zakládají se tyto informace na realitě? Tyto a další otázky má zodpovědět dotazník, na který najdete odkaz níže. Dotazník, resp. jeho výsledky budou součástí mé diplomové práce na téma "Psychologické kontexty věrnosti v rámci homosexuálních vztahů", zároveň budou publikované na stránkách 004.cz, díky kterým jste se na dotazník dostali.

Otázky jsou koncipované spíše jako otevřené, tedy ptají se na důvody proč jste odpověděli tak jak jste odpověděli. Samozřejmě nemusíte odpovídat na otázky, na které sami nechcete, nebo podrobně popisovat důvody svých odpovědí. Pokud si ovšem čas najdete, můžeme díky vám získat relevantní data, která mohou tato tvrzení prokázat či vyvrátit. V dotazníku uvádím a používám termín monogamie, tj. párové soužití dvou jedinců různého pohlaví, je mi jasné, že není platné pro párové soužití osob stejného pohlaví, nicméně pro jasnější pochopení tento termín uvádím a používám.

Dotazník je naprosto a zcela anonymní. Pokud byste cokoliv k tomuto tématu měli, neváhejte mi napsat na tuto e-mailovou adresu

Související články:

Věrnost mezi homosexuálnimi páry - komentáře

Komentář ze dne: 10. 08. 2012 07:33:51     Reagovat
Autor: Kokarino - neregistrovaný
Titulek: Kde?
A kde je ten slibovaný odkaz na dotazník, pánové? Nikde ho tu nevidím, ale rád bych pomohl :)

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |