004.cz

Chodíme spolu, ale říká, že mě nemiluje.

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na jednu zapeklitou situaci. Nedávno jsem prožil nebo stále ještě prožívám můj první milostný vztah s klukem. Jenže on mi asi po měsíci řekl, ze mě nemiluje, ale přitom se náš vztah prakticky nezměnil - pořád jsme spolu, spíme spolu, jen mi neříká, že mě miluje. Ale já ho miluji stále a takové nezávazné chození mě u části ubijí, ale na druhou stranu je mi s ním strašně dobře. Zvláště když vím, že on pro mě udělá první poslední a neuvěřitelně mi pomáhá. Co myslíte, má takový vztah smysl? Neměl bych s ním raději zůstat kamarád, vynechat sex a čekat, co ukáže čas?

Předem moc děkuji, opravdu nevím, kam jinam bych se obrátil.

Václav


Milý Vašku,

každý dává prvnímu vztahu mnoho nadějí a to je dobře. Pokud je ti s ním dobře a jemu s tebou taky, tak nevidím důvod, proč byste se měli rozcházet. Ono to Hollywoodské ‚I love you‘ nemusí znít každému tak romanticky a vztah by něm rozhodně stát neměl.

Je otázkou osobního vkusu a hodnot, zda-li lépe chodit s klukem, se kterým si rozumím, máme spolu sex a je mi s ním dobře, nebo prožívat vztah, kde se oba dva romanticky zamilují, ale protože si nerozumí a druhý je úplně jiný a nepřizpůsobivý, tak spolu nevydrží 15 minut bez hádky hovořit.

Romantická láska vyprchá, ale partnerský respekt a umění komunikace je mnohem hodnotnější pro život a osobně bych jej za prvních pár měsíců prchavé romantiky neměnil.

Petr Poradna 004

Chodíme spolu, ale říká, že mě nemiluje. - komentáře

Komentář ze dne: 22. 06. 2006 10:35:50     Reagovat
Autor: kutsua (email) - neregistrovaný
Titulek: Poradna nějak nedomyslela tvůj problém
Ahoj Vašku,
řekl bych, že tvůj problém stojí trochu jinak, než jak ho pochopil ten mládenec v poradně. Jsi poprvé zamilovaný a jsi taky trochu slepý.
Uvědom si, v jakých situacích ty někomu řekneš, že NEMILUJEŠ ! Protože je jedna vec si neustále romanticky opakovat okřidlené fráze, ale druhá věc je říct přesný opak.
Sám už ví, že není rozumné zůstávat s tvým bývalým přítelem. Na světě je naštěstí spousta obyčejných kluků, kteří o tebe jistě budou mít zájem.
Jen málokomu to vyjde napoprvé.
Míra

Komentář ze dne: 10. 06. 2006 14:33:11     Reagovat
Autor: Ondra - neregistrovaný
Titulek: Nesouhlasim
pak by to bylo jenom jaksi povicate.. dle mne..

Komentář ze dne: 12. 10. 2012 15:43:53     Reagovat
Autor: houseboy - neregistrovaný
Titulek: Re: Nesouhlasim
Já mám pocit, že Vaškův kluk neví, co chce.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |