004.cz

Je mi 16 a nemůžu se seznámit

Jsem mladý gay, prosím poraďte. Mám problém s navazovaním známostí. Již jsem se mnohokrát spálil.

Ríša


Ahoj Ríšo,

na 004.cz najdeš téma Balírna, které popisuje úskalí seznamování gayů.

Nemalé procento homosexuálních mužů je zaměřeno na mladíky. Přitažlivý zjev, jemná hladká kůže, jejich nezkušenost i určitá naivita, která přísluší mládí, to všechno je pro ně přitažlivé. Proto bych doporučil vyhledávat spíše partnery stejného věku. Starší hledají spíše partnera do života, což nemohou očekávat od 17letého kluka a takový vztah by nebyl ani zdravý v tvém věku podstupovat, neboť takové vztahy se staršími kluky a muži jsou až na výjimky labilní. Brzy se ukáže, že mladší nezůstává stále stejně mladý, a starší pro něj začíná být příliš starý. Především však ve věkově nepříliš vyrovnané dvojici lze sotva předpokládat základy přátelství, které by napomáhalo překonat klesající erotickou přitažlivost.
Co bylo řečeno, platí i pro heterosexuální dvojice, a jako mezi nimi, i mezi mužskými páry lze najít výjimku.

Heterosexuální puberťáci mají něco, co mladým gayům velmi chybí a to natrénované nezávazné chození, bláznění, lásky ze školy... Tím získávají zkušenosti o zákonitostech partnerského života, které pak dobře zužitkují v budoucnu. Gayové začínají s partnerským životem a prvními kontakty okolo 20 let. V tomto věku jsou již vyspělí na životní vztah, ale chybí jim právě ony zkušenosti o zákonitostech vztahu, které by získali v nezávazných mileneckých románcích ve svých xnáctinách. Tím ovšem nemyslím sexuální promiskuitu, ale takovéto chození do parku, držení za ruce, líbání, společné výlety a nakupování atd.

Pokud máš problém s tím, že jsi se spálil, tak věř, že to je vždy o náhodě na koho narazíš. Pokud se seznamuješ přes inzerát kam napíšeš, že je ti 16, tak věř, že ti odpoví především ti, kterým jde výhradně o sex s mladíkem nebo jsou efebofilně zaměření. Zkus do inzerátu konkrétně napsat koho hledáš a neodpovídej na dopisy, které nebudí důvěru. Nech si poslat fotku a odůvodni tento požadavek svou obavou kvůli tvému věku a sexuálním vetřelcům. Držím palce

Je mi 16 a nemůžu se seznámit - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |