004.cz

Fetiš na uniformy?

Žiju ve vztahu, kdy se v mém partnerovi silněji projevil sklon k fetiši na uniformy, já bohužel nesdílím stejné vzrušení z podobných věcí, tím pádem se sex dostal na nulovou hranici. Co dělat v takovém případě, kdy partnera miluji, on mne též, leč k sexu jsme jaksi nekompatibilní.
Je  řešením nevěra, když sex opravdu potřebuji a můj partner potřebuje také jiné stimuly k ukojeni svého pudu??

Jirka


Ahoj Jirko, z tvého dotazu není zcela jasné, po jak dlouhé době došlo k ochladnutí partnerského sexu a jak a kdy se sklon k uniform fetish projevil. Předpokládám však, že zpočátku Vašeho vztahu jste o této libůstce pravděpodobně vůbec nemluvili a sex fungoval i bez vizuální stimulace uniformou. Při takto silné partnerské sexuální neshodě, kdy jeden z partnerů k sexuálnímu ukojení vyžaduje praktiky, které druhého partnera neuspokojují, je nutné se zamyslet a prodiskutovat několik věcí, které by mohly vést k jistému kompromisu, který je řešením. Za prvé jestli tě partnerova potřeba nejenže nevzrušuje, ale je-li, či není to vyloženě nepříjemná. Pokud by Ti nevadilo partnerovy vyhovět v jeho představě a pokusit se zahrát to, co byste si předtím ve scénáři připravili, bylo by možné Vám navrhnout jakési střídání ve vámi preferovaných způsobech sexuálního uspokojení. Pokud jsou ti takovéto SM praktiky vyloženě nepříjemné, najde se jistě dost časopisů, videa, případně www stránek k tomuto tématu, které by partner mohl využít k odreagování při masturbaci v soukromí, tedy bez nevěry a zcela bez rizika přenosu některou z pohlavně přenosných chorob, jejichž přenos je u SM praktik vysoce rizikové.
Zkuste se dohodnout, jestli je možné něco jako střídání vašich požadavků – vytvoření kompromisu. Pokud ne, viděl bych Váš vztah jako velmi rizikový a také bych zvažoval, jestli je to pak vztah a ne jen velmi blízké přátelství. Nevěru za zády partnera bych nedoporučoval a veřejná z vás v tomto asexuálním vztahu dělá spíše jen výše zmíněné přátele pod jednou střechou. Zkuste se zamyslet nad svou budoucností a potřebami. Pokud se dohodnete na kompromisu, přeji Vám hodně štěstí lásky do Vašeho partnerství.

Alca - Poradna 004

Fetiš na uniformy? - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |