004.cz

Partner mne nutí do trojky

Co když jeden z partnerů má problémy s akceptováním vztahu 2+1 a ten druhý po tom velmi velmi touží? Trápím se tím už delší dobu, ale nedokáži své odmítání přemoci.

Andrej


Současné vztahy více homosexuálních lidí jsou problematické, ať chceme nebo ne. Již pro jejich realizaci je nutná kvalita současného vztahu, osobnostní vyspělost obou partnerů, prověřenost jejich chování v krizi, schopnost umět vyřešit společnou krizi, dostatečná délka vztahu (roky), umění otevřeně spolu mluvit, být nad věcí, mít vyřešenou otázku nevěry – a to jinak, než že nevěra znamená konec vztahu!

Pak je možné o tom uvažovat. Nejprve vyzkoušet jen nezávazný sex ve třech, abyste zjistili, zda se vám to bude líbit či nikoliv. Pak je možné uvažovat o tom, že spolu s tím třetím budeme trávit víkendy a společně jezdit na výlety či dovolenou. Pokud to vydrží déle než 2 roky bez problému, že by se jeden z nich cítil odstrčeně, je možné spolu začít bydlet a udělat rovnoprávný vztah 1+1+1. Jinak to možné není.

Pokud se jednomu z partnerů „do trojky“ nechce, nesmí být nucen, neustále provokován k diskuzi na toto téma apod.!!!!

Lze však na reálných příkladech ukázat, že správě postavený přístup k tomu mít společného milence má velmi příznivý vliv na vztah, kde se začínají objevovat tendence k sexuální korozi a stereotypu. Některé vztahy přežijí jen díky dobře utajené sexuální nevěře, tedy případu, kdy jeden či i oba partneři si výhradně sexuálně užijí s někým jiným.

Jsou páry a jedinci, kterým současný vztah vyhovuje, partnera mají rádi, je jim spolu dobře, rozumí si, nemají velké konflikty, ale...  Ale sex jim trochu zevšedněl, jsou mladí – mají pocit nevyžitosti, či jsou vystaveni silným sexuálním podnětům. Pokud se sexuálně nevybijí, mohlo by to mít vliv na jejich vztah. V takovém případě nevěra začne fungovat. Kluk si užije, je spokojený jak se vztahem, tak se sexuálním životem. Ve finále se to třeba promítne i do oživení sexuálního života trvalého vztahu. Podmínka: Tato nevěra musí být naprosto utajena a nikdy se o ní není možné zmínit partnerovi, i kdyby ten druhý sebevíce potřeboval odpustit, či ospravedlnit své jednání. Vždy by vztah více poškodil či zničil, než by se mu ulevilo (spíše neulevilo).

Více v tématech http://partnerstvi.004.cz , http://vztah.krize.004.cz a http://poradna.004.cz/pp-uvod

Partner mne nutí do trojky - komentáře

Komentář ze dne: 23. 04. 2022 15:41:26     Reagovat
Autor: Armani (email) - Hairymacho
Titulek: Gay trojka, partner mě nutí do trojky
Ahoj, být ve vztahu ve 3 aneb vyzkoušet trojku si dokážu představit a dokázal bych to pochopit například kdyby můj kamarád ke mě cítil náklonnost a miloval by mě a bylo by to z lásky tak bych do trojky šel ale vše je o domluvě . Jinak jako experiment s cizím chlapem bych určitě do trojky v žádném případě nešel.Mám super muže a jsme spolu šťastní a promiskuitní chlapy co sexují s kdekým v černých kabinách a sex na jednu noc který by mě stejně neuspokojil nevyhledávám ani nepodporují. Preferuji sex po delší známosti a jedině sex z lásky s milovaným mužem uspokojí člověka naplno . Když chce tvůj partner vyzkoušet trojku tak záleží jenom na tobě zda mu na to kývneš , pokud do trojky nechceš jít tak partnerovi řekni že si trojku nepřeješ a on to bude akceptovat.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |