004.cz

Hledám mladého kluka

Už nevím jak dál. Je mi 26 let a už hodně dlouho hledám kluka přes internet na seznamce a všude možně. Stále se mi nedaří najít nebo se setkat s klukem mých představ. Jsem z toho hotovej. Hledám kluka mladšího kolem15-17 let. Je pravda, že se nedostanu vůbec mezi lidi, protože sem na tom časově špatně. Myslím si ,že je asi chyba v tom, že nechodím mezi lidi. Můžete mi prosím poradit jak na to a kde nejlépe hledat? Předem děkuji.

Lumír


O možnostech jak se seznámit píšeme v odborném tématu http://balirna.004.cz Máš pravdu v tom, že ve společnosti je také šance potkat někoho, kdo se nám bude líbit. Ale není to tak všehospásné, jak moc této variantě přikládáš. Mladí kluci v tomto věku ještě do gayklubů příliš nechodí. Souvisí to s coming outem a tím, že se bojí a nevědí, co od takového klubu čekat. Potkat takto mladého kluka v gay klubu je podle mého názoru prakticky nemožné, aby se zachoval požadavek, že to nebude prostitut či kluk ze sociálně zvrhlé rodiny, bude slušný a v neposlední řadě také bez partnera. O nic větší není šance ani na víkendové gay akci, protože mladí nejsou tak finančně zajištění, aby si mohli takovou akci dovolit navštívit.

 Také bych rád podotkl, že hledat kluka svých představ bys taky mohl do smrti. Život není Hollywoodský film s happy endem a tak pokud nemáme štěstí na pohádkového prince, je nutné hledat někoho, kdo se nám bude fyzicky aspoň trošku líbit, bude nám dotykově sympatický, budeme si mít co říct a nalezneme v sobě ochotu udělat kompromisy. U efebofilů a pedofilů je možné doporučit aby se sami pokusili rozhodnout, jestli jsou schopni žít sami, či jestli ono dlouhodobé nikam nevedoucí hledání raději neukončit tím, že si najdou někoho, s kým sice nebudou prožívat erotiku, o které sní, ale bude to někdo, s kým najde společnou řeč a chuť nebýt sám. Při sexu si může představovat něco zcela jiného a dojít i bez patřičného reálného stimulu k uspokojivějšímu pocitu, než při masturbaci. Pokud by se ti to nedařilo a trápil by ses, doporučuji navštívit vhodného sexterapeuta, který by ti mohl pomoci.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Hledám mladého kluka - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |