004.cz

Mám rád kamaráda, mohu být gay?

Dobrý den, je mi 14let. Jak se přesně pozná homosexuál v pubertě??? Já si nepřipadám jako homosexuál, ale přemýšlím o mém budoucím životě a to byste nevěřil kolik věcí mě napadne. Třeba jestli nebudu "homouš"!
Jak to poznám a jak si mám být jist, že jsem heterosexuál? K holkám cítím teďka něco jako takovou náklonnost. Přitahují mě jejich prsy a zadek a celkově! Měl jsem jednu holku, ke které jsem cítil velikou lásku. Ten pocit jsem ještě nikdy v životě neměl! Jak si mám dokázat, že jsem na osoby jiného pohlaví? Přemýšlím o tom hodně a nedokážu si představit, že bych měl být "teplej". Mám nejlepšího kamaráda a mám ho hodně rád. Opravdu hodně, ale je to něco jinýho. Nevím jak, ale já to cítím, že to není láska. A cítím odpor, když vidím dva muže se líbat nebo onanovat spolu. I když si třeba mužů všímám a říkám si? "Tak takhle bych chtěl jednou vypadat"! Je to také nějaký druh úchylky?
Děkuji za odpověď!

Pepens


Pepens: Z toho, co jsi napsal je zřejmé, že nelze předpokládat, že budeš orientován na stejné pohlaví. Nikde není přesně dáno, že muž nesmí mít rád svého kamaráda a přítele. To je zcela normální a neměl by ses tím trápit. Pokud tě opravdu přitahují dívky a cítíš, že se nenutíš k hledání věcí, které jsou na dívkách přitažlivé, je to něco jiného, než když bys dospěl k poznání, že kluci tě přitahujou mnohem víc, sníš o nich a zamilováváš se do spolužáků.

Společná onanie v tvém věku je přirozenou součástí poznávání sexuality i u heterosexuálních kluků. Je to i náhražkové řešení, protože ve 14 letech je člověk stále ještě pod zákonnou hranicí pohlavního styku. Pokud Ti to není příjemné, nikdo by tě k tomu neměl nutit.

To, že se koukáš po mužích a říkáš si, že bys takhle chtěl vypadat je opět zcela přirozené hledání nějakého vzoru. Někteří malý kluci vidí svůj vzor v postavách z knih a když povyrostou, tak se soustředí na reálné vzory, třeba učitele ze školy.

Alca

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Související články:

Mám rád kamaráda, mohu být gay? - komentáře

Komentář ze dne: 17. 02. 2007 14:30:36     Reagovat
Autor: Cica - neregistrovaný
Titulek: Hmm, ze problem?
Drahy mojko, analny sex nie je vsetko. Prijemne pocity mozes zazit ked ta partner celeho ocika a lebo sa ti udela dopusy. To je uplne uzasne. A ci si gay. To je vcelku uplne jedno, hlavne ze sa ti luubka krasavcek.

Komentář ze dne: 15. 02. 2007 22:49:39     Reagovat
Autor: Marek Tříska
Titulek:
Potřeboval bych poradit. Je mi 22 let a dosud jsem neměl pohlavní styk. jednak je to ze strachu, jednak proto ze nemam zrovna idealní míry, a taky proto ze si nejsem jistý svou sexuální orientací! Na ženách mě vzrušují prsa, zadky, nohy. Ale rád se podívám i po pěkném klukovi. Hlavně se dívám tam dolů a na svaly. Říkám si že je to možná proto že mě příroda moc neobdařila a že nemám svalnatou postavu,protože představa anální styku s muži se mi hnusí.
Můžete se vyjádřit k mému problému? Děkuju předem.

Komentář ze dne: 21. 01. 2023 23:03:53     Reagovat
Autor: Puřík - neregistrovaný
Titulek: Re:
Svaly se můžou líbit jen úchylům. Když vidím ty anabolický nukleární hovada napumpovaný testosteronem a holejma škeblema, chce se mi zvracet.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |