004.cz

Kdy je transsexuál homosexuální?

Kdy je transsexuál homosexuální?

A – Jsem-li transsexuál MtF a zároveň homosexuální (líbí se mi muži)
B - Další možností je transsexuál FtM, který je homosexuální - líbí se mu muži.
C - Třetí možností je FtM transsexuál a líbí se jí ženy, takže je navíc lesbická (gay)?
D - a konečně MtF a líbí se jí ženy.

Kdo je partnerem pro transsexuální homosexuály? To je zatraceně zamotaný. Díky za odpovědi!


Homosexuální transsexualita je poměrně vzácná forma transsexuality. Na první pohled se neděje nic zvláštního - žena touží po muži, ale najednou zjistí, že po něm touží jako muž a ne jako žena, kterou je – jedná se o homosexuální transsexuálku female to male. Také by se dalo říci, že tato žena se narodila jako gay.
Obrácený případ je logický – muže přitahují ženy, miluje ženy, ale vnitřně se cítí být ženou. Jedná se opět o homosexuálního transsexuála male to female. Tento muž se narodil jako lesbička, ale je mužského pohlaví.

Normální transsexualita je jednodušší – narodí se jako muž, ale psychicky je ženou a touží tedy zákonitě po mužích. V první fázi to může vypadat, že je to gay, ale protože se neshoduje pohlaví psychické s biologickým, je to transsexualita MtF.

Z vašich odpovědí se tedy A a C nejedná se o homosexuální transsexualitu – psychické pohlaví touží po opačném pohlaví. Možnost B je homosexuální transsexualita stejně jako D. Záleží tedy na tom, jaké je pohlaví psychické nikoliv fyzické.

Partnerem je logicky buď gay, nebo lesbička, či jiný transgender.

Související články:

Kdy je transsexuál homosexuální? - komentáře

Komentář ze dne: 29. 12. 2007 21:38:12     Reagovat
Autor: Stejně nic neznamená .... (email) - Nameless
Titulek: ...
Jsem žena, že se mě téma transsexuální homsexuality přímo osobně týká, nevím však co s tím a vzhledem k tomu že můj partnerský a milostný život se rovná nule, tak ani nevím, jak získat jistotu ...

tyhle kecy zní asi dost blbě, ale nevím, jak jinak to napsat ...

Komentář ze dne: 19. 01. 2016 07:42:59     Reagovat
Autor: Eri (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: ...
Zjistil jsem, ze jsem homosexuální transexuál. Nikdy jsem neměl problém zbalit dívku, protože jsem prostě věděl co chtějí, rád si s nimi povídám a poslouchám je, ale ne vždy 100% se dokážu chovat jako muž. Někdy mi prostě něco nedojde co se od muže očekává. Od malička když jsem měl erotické sny tak jsem byl žena a se ženou. Je to zvláštní. Někdo mi už kdysi dávno říkal, že jsem gay, jenže muži mě vůbec nevzrušujou. Také mám problém, že přesto, že se cítím být ženou, tak na druhou stranou ji nechci být. Být mužem má své výhody, můžu založit rodinu a oženit se. Problém je aby to moje žena chápala a dokázala mně milovat takového jaký jsem. Pevně věřím, že se nékde najde.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |