004.cz

Jsou rozchody závislé na orientaci?

Rozcházím se s partnerkou a jsem v depresi. Do vyhledávače jsem zadal slovo "rozchody" a dostal jsem se na stránky 004. Přečetl jsem pár článků a měl jsem pocit, jako by někdo přesně popisoval krize v mém vztahu. Po chvíli jsem zjistil, že častý výskyt mužského rodu není
náhoda a v souvislosti s adresou těch stránek 004.cz mi docvaklo, že jde o stránky pro gaye. Proto se ptám, jestli informace o partnerských vztazích na těchto stránkách platí univerzálně, nebo jsou platné jen pro gaye. Doufám že ne, protože pak bych se začal podezřívat z toho, že jsem homosexuál. Protože články, které jsem četl naprosto přesně popisovaly mé pocity i situace, které v mém heterosexuálním vztahu vznikly.

Martin


Ahoj Martine,

zřejmě neznáš žádného homosexuála, nebo-li gaye. S nejvyšší pravděpodobností určitě znáš, ale netušíš a ani nevíš o tom, že je gay. Z toho se odvíjí i má odpověď - zákonitosti partnerského vztahu jsou stejné jak pro gaye, lesbičky i heterosexuály. Vztah 2 mužů má sice svá specifika, ale rozchody jsou stejné již tisíciletí. Pokud se chceš dozvědět více vřele doporučuji tuto literaturu:

· Plzák Miroslav, Jak dál?, Praha 1998
· Plzák Miroslav, Manželská tonutí, Praha 2001, Motto
· Plzák Miroslav, Klíč k výběru partnera pro manželství, Praha 1975, Avicenum

Související články:

Jsou rozchody závislé na orientaci? - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |