004.cz

Hypersexualita

Ahoj poradno, je mně 40 let a asi budu nemocen. Jsem totiž sexuálně hrozně aktivní. Potřebuji mít pohlavní styk několikrát denně a když nemůžu najít vhodný objekt, tak musím onanovat a to někdy až 5 krát za den. Můžete mně poradit co s tím. To přece není normální v mém věku. Mám strach k někomu jít, aby se to nikdo nedozvěděl. Díky.

Jakub


Ahoj Jakube

Největší sexuální aktivita je kolem 18-20 roku věku, a pak pozvolna klesá. Přesto ve 40 člověk není odepsán. Pro srovnání: v 15ti letech je stále mnohem menší než ve 40.

Tvůj problém, tak jak jsi ho popsal lze pojmenovat termínem hypersexualita. Intenzita tvé sexuální potřeby by nebyla normální ani pro 19letého mladíka.

Léčbu provádí sexuolog a spočívá v podávání sexualitu tlumících přípravků, které se používá např. u léčby nebezpečných pedofilů. Je-li ti tvá sexuální potřeba na obtíž, objednej se k odbornému lékaři. Léky může předepsat sexuolog a psychiatr. Na základě vyšetření ti předepíše léky, s jejichž pomocí by se ti mohlo problém vyřešit.

Vedle farmakologického tlumení sexuální potřeby, je dobré hledat náhražkové fyzicky náročné aktivity. Doporučuje se nekouřit a začít aktivně sportovat. Fyzická námaha tě nejen vyčerpá, ale postupem času začne přebírat euforinogenové opojení, které ti přináší sexuální aktivita. Hypersexualita není jen psychická záležitost, ale i biochemická. Při sexu se vyplavuje velké množství hormonů a látek, které nám přinášejí uspokojení. Na těchto látkách jsme závislí podobně jako narkomani třeba na heroinu. Vedle masturbace nám nepříjemné napnutí a nervozitu, může pomoci odstranit a přinést příjemné pocity i hodinka v posilovně. Vážně nad tím zauvažuj!!!

Chápeme tvé obavy. Ano, je těžké vydat se k neznámému lékaři s intimním problémem, který by pro mnohé mohl být senzačním drbem, jež by tě poškodil. Avšak myslím, že nemusíš mít strach, neboť lékaři se jsou ze zákona povinni zachovávat lékařské tajemství, které kdyby nedodrželi hrozí jí nepříjemné sankce či trestní stíhání.

Hodně štěstí.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Související články:

Hypersexualita - komentáře

Komentář ze dne: 25. 08. 2014 12:02:44     Reagovat
Autor: Blanica (email) - neregistrovaný
Titulek: Jak zjistím co jsem
Ahoj,prosím jak se da zjistit zdalu jsem homosexualní transsexualka.Děkuji za odpověd.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |