004.cz

Zakazuji si lásku ke klukům

Dobrý den! Píšu vám kvůli svým několika problémům. Myslím, že jsem gay, ač se zamilovávám do žen. Do muže jsem se ještě nezamiloval, ale asi si to zakazuji. Při sebeuspokojování myslím ale na muže, takže je to jasné. Při mazlení se ženou ale problém s erekcí nemám, vzrušují mne i ňadra a sex. Sex se ženou taky není k zahození, ačkoliv se mi ženské genitálie tak nelíbí (hlavně ochlupení). Můžu být bisexuální? Nebo jsem jen "nevyhraněný"? Je mi 22 let a jsem konzervativní, takže si to asi zakazuju, nevím

Honza


Právě fantazie jsou nástrojem k sebepoznání. Sexuální orientace nemusí být u každého odjakživa 100% vyhraněná. Mnoho gayů prožívá příjemné pocity při milování a mazlení se ženou, mnoho z nich tak i začíná než poznají, že existuje něco mnohem přitažlivějšího. Po prozkoumání sexuálních představ při sexu tak lze leckdy odhalit, že ač se jednalo o heterosexuální styk, jeden z dvojice si představoval, že partner je stejného pohlaví. Pak bude pravděpodobně opravdu gay, který si bojí přiznat tuto orientaci a jak píšeš i zakazuje zamilovat se do kluka.

Bisexualita nebývá celoživotní sexuální orientace, ale používají ji především homosexuálové, kteří si bojí a ještě nedokáží říct, že jsou takoví jací jsou. Bisexualita jako taková by byla velmi vzácná.

Sexuolog by ti mohl pomoci s procesem sebepoznání. Jak přímou konzultací tak i metodami jako penilní pletyzmografie, které často ukáží, že to, co si člověk myslí není zcela v souladu s tím, jaká je skutečnost. Pokud se chceš objednat doporučuji MUDr. Procházku na Karlově náměstí 32. Tel 224904379. Ochotně ti pomůže.

Související články:

Zakazuji si lásku ke klukům - komentáře

Komentář ze dne: 25. 06. 2006 22:06:03     Reagovat
Autor: já (email) - neregistrovaný
Titulek:
Myslel jsem to trochu jinak!
Prostě mi to nechutná, jak jsem si představoval, nevzruším se sám, musím si trapně pomoct a proto se někoho normálně vzdělaného erudovaného psychologa ptám (ne diletantů...), jestli jsem homosexuál. Jak se poznává homosexualita v reálu (při styku). Je nějaká naděje, že bych nemusel být homosexuální, když mně ve skutečnosti kluk chlap prostě objekt s chromozomem Xy starší 16 - ti let nevzrušuje tak jak v představách atd.


Komentář ze dne: 26. 06. 2006 22:55:25     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Re: já
Jako co ti nechutná? Kdy se nevzrušíš sám? Styk si už měl nebo ne? A kolik ti vlastně je? (jako jestli je ti cca 13-19 tak to neni nic divnýho, jestli 30 tak je někde jasně problém)

Nedokáž u si představit, jak "se pozná homosexualita v reálu (při styku)"...ani jak by sis to vůbec představoval, že by se to mělo poznat.

PS: Nebylo by praktičtější najít si erudovaného psychologa nediletanta v nějaké ordinaci?

Komentář ze dne: 22. 06. 2006 22:15:36     Reagovat
Autor: trottl (email) - neregistrovaný
Titulek:
Nečetl jsem příspěvek, ale myslím, že můj problém je někdo v těchto místech. Jsem gay ani ne bi, při onanii musím myslet jen na kluky, vzrušují mně když je vidím kdekoli, ale v momentě jak bych s "ním" měl strávit jednu noc v posteli s" tím upoceným páchnoucím chlapem, který mně odpuzuje svými chlupy,tím jak "pšouká" atd., raděj si nechám zajít chuť, protože okamžitě jakobych se probudil ze sna... realita je zkrátka noční můra v porovnáním se sny které tvoří mé představy z internetu a časopisů (tam snesu úplně všechno).
Nevím, čemu to mám přisoudit, jestli je to vnitřní blok, který si v sobě vytvářím nebo návrat k heterosexualitě,... exxistují vůbec stavy náhlé homosexuality??...n ebo jiný psychologický problém. Jen vím, že svůj kulturní vzorec si vytvářím v prostředí výrazně homofóbním jen respektující výchylku, vůbec oba rodiče si z nás jako skupiny dělají srandu a mají dost drsné poznámky, tak mám někdy pocit, že mně okamžitě fofík vyhodí z baráku a přestane platit alimenty, až mu tořeknu.,
Poraďte co s mou homosexualitou, když mně v realitě chlap "nechutná" ;, ale holky mně zase nevzrušují? jsem asexuál nebo psychopat? možná obojí, dík

Komentář ze dne: 22. 06. 2006 23:58:05     Reagovat
Autor: llukynek (email)
Titulek: Re: já
Mohu se optat, proč by onen muž, s nímž bys měl strávit noc, měl být upocený a páchnoucí? Proč by si měl před Tebou jakkoli ulevovat? To si myslíš, že takto to v realu vypadá? V tom případě mám pro Tebe dobrou zprávu, probuď se z toho špatného snu, protože realita je úplně jiná, rozhodně není taková, jakou ji zde popisuješ.

Btw. jak vůbec můžeš hovořit o nějaké realitě, pokud jsi se s tou "realitou" ; ještě nikdy nesetkal, pokud jsi ještě s žádným klukem nikdy nespal? To skutečně nechápu.

Komentář ze dne: 24. 06. 2006 23:15:06     Reagovat
Autor: - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: já
psal sem to trochu bez smyslů, ale za gro si stojím, jinak mám zkušenosti a stále víc se nějakého vztahu bojím.

Komentář ze dne: 25. 06. 2006 17:35:35     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: Re: já
To je zajímavý. Stává se to v teen věku úplně běžně (teda nevim kolik ti je).

Je to docela normální reakce na to, že na jednu stranu si vychováván v prostředí (zvlášť jak popisuješ svojí rodinu ty), kde jakoby "chlap" musí bejt chlupatej jak medvěd a smrdět potem, koňma, cigárama a pivem, prdět, krkat atd... a na druhou stranu bys chtěl něco s normálním klukem mít, ale ten "tradiční" ;, smrdící prdící "chlapák" je ti prostě odpornej (což je normální, většině žen taky).

Ale můžu tě uklidnit, takhle se cítí spousta lidí, proto se taky spousta dnešních moderních chlapů, nejen gayů, ale i heterosexuálů holí, žejo, dávají si pozor na tělesný zápach atp. atp. atp.

Asi nebydlíš na velkým městě, žejo?

Komentář ze dne: 09. 02. 2006 12:41:19     Reagovat
Autor: Bosa Noha (email) - neregistrovaný
Titulek: Pokracovanie:
To, ze niektore vlastnosti (najma v chovani) su prisudzovane muzskemu a ine zenskemu pohlaviu, je dane spolocenskym vyvojom, nie nejako geneticky, a ten, kto u partnera(ky) niektore preferuje, je proste pritahovany v danej spolocnosti k ludom s takymi vlastnostami. Mimochodom, kam sa podelo to celkom pochopitelne zistenie, ze vacsina ludi je vlasne viac-menej bisexualna, pricom tato skala je plynula, ciste jednostranyy vkus maj len malo ludi ? (a pokial su ortodoxne jednostranni, tak hlavne preto, ze si tu dalsiu moznost vo svojom mozgu snazia zakazat - tak ako ten Honza z tohoto clanku).

Komentář ze dne: 25. 06. 2006 17:51:05     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Re: Pokracovanie:
Ve velký části musim souhlasit, tvrzení "bisexualita 'by byla' velmi vzácná" mi od autora, o němž nevím, zda má jakékoliv vzdělání v oboru, přide velmi velmi "odvážné" .

Nevím, jak se máme takhle zbavit obvinění, že se snažíme někoho "přinutit" ; k homosexualitě.

Komentář ze dne: 09. 02. 2006 12:41:13     Reagovat
Autor: Bosa Noha (email) - neregistrovaný
Titulek: Pokracovanie:
To, ze niektore vlastnosti (najma v chovani) su prisudzovane muzskemu a ine zenskemu pohlaviu, je dane spolocenskym vyvojom, nie nejako geneticky, a ten, kto u partnera(ky) niektore preferuje, je proste pritahovany v danej spolocnosti k ludom s takymi vlastnostami. Mimochodom, kam sa podelo to celkom pochopitelne zistenie, ze vacsina ludi je vlasne viac-menej bisexualna, pricom tato skala je plynula, ciste jednostranyy vkus maj len malo ludi ? (a pokial su ortodoxne jednostranni, tak hlavne preto, ze si tu dalsiu moznost vo svojom mozgu snazia zakazat - tak ako ten Honza z tohoto clanku).

Komentář ze dne: 09. 02. 2006 12:37:42     Reagovat
Autor: Bosa Noha (email) - neregistrovaný
Titulek: Dalsi blud...
Prekvapuje ma odpoved na Honzov mail: Ze vraj bisexualita je len akasi potlacana cista homo-orientacia? Ja som tiez "bi", paci sa mi kazde pekne nahe ludske telo, bez ohladu na pohlavie, vek, rasu a pod...
Neviem, ci sa pokusa pan Ivo Prochazka (ktoreho Honzovi odporucate) vytvorit nejake nove prevratne teorie o totalnej vrodenosti sex. orientacie, ale ja jednoznacne poznavam, ze to, kto a co sa mi paci a s kym (alebo s cim) mam sex.styk je predovsetkym vecou vkusu, takisto, ako je vecou vkusu to, aka sa mi paci hudba, alebo ako sa najradsej obliekam (alebo vyzliekam), aku farbu alebo vonu mam najradsej, a podobne. Samozrejme, moze mat clovek urcite predispozicie (ciastocne vrodene, ciastocne ziskane) k preferovaniu urcitych partnerovych (partnerkinych) vlastnosti, ale tie spravidla nezodpovedaju nejakym presnym atributom nejakeho pohlavia. To, ze niektore vlastnosti (najma v chovani) su prisudzovane muzskemu a ine zenskemu pohlaviu, je dane spolocenskym vyvojom, nie nejako

Komentář ze dne: 08. 02. 2006 21:08:43     Reagovat
Autor: pávek (email) - neregistrovaný
Titulek: podobný...
ahoj jmenuji se pavel.je mi 33let,svob. a zaujal mě tento dopis.po přečtení sem zjistil,jak kdybych to psal já..akorát se ženskými jsem na tom asi hůř než kolega.pokud by šel předat můj email a adresa dopisovateli,rád bych ho poznal...měj te se a někdy příště..pávek

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |