004.cz

Musím to mít pořád!

Ahoj poradno, je mně 40 let a asi budu nemocen. Jsem totiž sexuálně hrozně aktivní. Potřebuji mít pohlavní styk několikrát denně a když nemůžu najít vhodný objekt, tak musím onanovat a to někdy až 5 krát za den. Můžete mně poradit co s tím. To přece není normální v mém věku.Díky.

Jakub


Ahoj Jakube

Největší sexuální aktivita je kolem 18-20 roku věku, a pak pozvolna klesá. Přesto ve 40 člověk není odepsán. Pro srovnání: v 15ti letech je stále mnohem menší než ve 40.

Tvůj problém, tak jak jsi ho popsal lze pojmenovat termínem hypersexualita. Intenzita tvé sexuální potřeby by nebyla normální ani pro 19letého mladíka.

Léčbu provádí sexuolog a spočívá v podávání sexualitu tlumících přípravků, které se používá např. u léčby nebezpečných pedofilů. Je-li ti tvá sexuální potřeba na obtíž, objednej se k odbornému lékaři. Léky může předepsat sexuolog a psychiatr. Na základě vyšetření ti předepíše léky, s jejichž pomocí by se ti mohlo problém vyřešit.

Související články:

Musím to mít pořád! - komentáře

Komentář ze dne: 20. 08. 2014 12:27:17     Reagovat
Autor: Janule (email) - neregistrovaný
Titulek: Jsem zamilovaná do gaye
Dobrý den,mám na Vás dotaz.Před rokem sem se zamilovala do gaye i on do mě,co je mě nenechá klidnou,je to, že se oba vzajemně přitahujem a přitom sex spolu nemáme.Obou nás to k sobě silně táhne,už nevím jak dal.Jsem ja v pořádku.Děkuji za odpověd.

Komentář ze dne: 06. 08. 2013 18:42:45     Reagovat
Autor: Jan (email) - neregistrovaný
Titulek: Fantasmagorie s věkem
Ty předsudky o věku je zbytečné číst. Právě kvůli takovým poradnám a hrůzostrašným informacím jsem uvěřil nesmyslným údajům o tom, co prý dělá věk se sexualitou a libidem. Je to přísně individuální. Někdo může ve 40ti skutečně pociťovat pokles sex. pudu, ale naprosta většina mužů stále stříká jako za mlada.

Komentář ze dne: 14. 12. 2005 00:48:41     Reagovat
Autor: M. (email) - neregistrovaný
Titulek: Taky - a je mi dvacet
Mám taky podobný problém. Někdy třeba onanuju i třikrát denně, někdy se vzruším aniž bych chtěl a v tý chvíli bych to dělal snad až do němoty. Jenže není s kým a tak to vždy jistí nějaké WC. Já vím, sem mladej, ale nemám s kým to ukojit.

Komentář ze dne: 18. 10. 2005 12:57:19     Reagovat
Autor: (email) - neregistrovaný
Titulek: JE NAS VICE....
Tak to jse na tom stejně...je mi 35 a myslím že je to jeden způsob bezpečného sexu.Ale kdo to má vydržet....Pokud budeš mít zájem...odepiš.DIK LEOS (Sorry, tohle není seznamka. Redakce)

Komentář ze dne: 01. 10. 2005 00:53:29     Reagovat
Autor: Michal (email) - neregistrovaný
Titulek: !
Cau Jakube!
kdyz te bavi onanovat 5x denne, tak onanuj 5x denne. Nikomu tim neskodis! Dekuj Panu Bohu, ze se nemusis spijet do nemoty nebo zfetovavat, aby jsi citil blaho! Mam pritele a stejne si to musim udelat jeste dvakrat za den sam. Je tu supr! Uzivej si to!
M.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2017 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |