Ahoj. V červnu mi bude 15.
Mám takový problém. Líbí se mi jeden kluk. Je to bratranec mého kamaráda a podle mě je moc hezký.
Problém je v tom, že nevím jestli je gay jako já.
Chtěl jsem tedy poprosit o radu........jak poznám, jestli je gay? Měl by jsem mu říct, že se mi líbí? Co by jsem měl vůbec dělat?
Filda_15 29.04. 2002 - 21:00 << RE

Reakce na Filda_15 29.04. 2002 - 21:00
Ahojky no je menší šance že bude na kluky. Je to těžký zjistit jestli je na kluky. Právě větčinou kluci na kluky kteří se bojí aby to nikdo o nich nepoznal ze sebe dělají největší heteráky - tj. pořád mluví o holkách, vytahují se ale je to jenom před strachem aby se to o nich nikdo nedozvěděl. Já by sem mu to neřekl rovnou jestli ja na kluky šel bych na to postupně. 1.Např. když bych sním byl sám a byla by ktomu vhodná příležitost tak bych sem se ho třeba namátkou zeptal co si myslí o ' teplouších'. I když první reakce bude záporná ještě to nemusí znamenat že je na holky.

No a pak zase někdy třeba jestli by chtěl zkusit vztah nebo sex s klukem. I když v tomhle věku 13-16 let spoutu kluků i heteráů hledá sexuální uspokojení i u kluků na kluky a je jim to vcelku jedno. No podle těhlech dvou otázek poznáš zda může bejt na kluky nebo ne. A když reakce bude kladnější tak mu to o sobě můžeš říct ale je ktomu lepší nějaký klidný místo kde budete sami - hodně záleží na prostředí a na situaci. Pokud je to doopravdy tvůj kamarád tak to pochopí. Hodně štěstí Fildo :o)
Dexter 08.05. 2002 - 18:44 << RE

Ahoj mám jednoho kamoše do kterýho jsem jse zblaznil ale on neni gay a je zamilovaný do svý učitelky a ja nevím jestly mu to mám říct ze jsem do nej blázen bojím se toho že by se pak semnou nebavyl co mám dělat děkuji za odpověd
Kevin19 30.07. 2004 - 18:48 << RE

ahoj jednou s kamarádem(Honza F.)jsme se u mě doma dívali na porno...nikdo nebyl doma a tak sme si to pustili v obyváku no a jak sme se dívali tak nás napadlo že... no prostě jsme to chtěly skusit no a tak jsme mu ho vykouřila on potom mě...Jsme Gayové???prosím odpovězte.Email nemám tak odpovězte nějak na této stránce...díky
Lukáš Klimeš a Honza Fiala • 21.12. 2004 - 21:31 << RE

Ahoj, mám trošku menší problém, nevím jestli to někdo vykecal, ale ve třídě mi říkají a ptají se jestli nejsem gay ! Já jsem gay ! nevím jak se to provalilo, nikdo to nevěděl ! Mám jim to říci??? nechci ale aby si o mě mysleli bůhví co !!! To by mě asi zničilo !!! poraďte mi prosím !!!
dajinek 14.03. 2005 - 12:44 << RE

Reakce na Lukáš Klimeš a Honza Fiala 21.12. 2004 - 21:31
ahoj, mám podobný problém, taky jsme chtěli zkusit kouření tak jsme to podnikli...ten můj kamarád ale tvrdí, že gay NENÍ!!!!! já mu stejně nevěřím, protože chce ode mě pořád nějaké pokusy na jeho penisu a análu...chce pořád něco praktikovat...u vás to může být jinak...každopádně se za to nemusíte stydět...každý to jednou zkusí !!!
dajinek 14.03. 2005 - 12:55 << RE