Zdravím Tě Dominiku!
Chci Tě povzbudit v tvých problémech. Neboj se, že by jsi blázen, nebo něco podobného. Jsi normální člověk.
Homosexualita je program, něco jako sen, který je člověku neustále projektován. Tak, jako film nás často strhuje tak úchvatně, že nevnímáme skutečnost kolem nás, stejně tak strhuje film zvaný homosexualita. Jak každý ví, to, co nám je promítáno se nezakládá vždy na pravdě!!! Stejně je to s programem homosexuality. Ten film, ale lze vypnout, lze projekci ukončit. Myslím, že právě díky tvá rodina Ti může pomoci, tak se ji určitě nevzdávej!!! Nehleď na to, jestli Ti někdo říká, že jsi ztracený případ a musíš tedy opustit rodinu a žít jako s přítelem. BUDEŠ- LI chtít hledat způsob, ajk film zastavit NALEZNEŠ ho...
Pavel • 01.07. 2003 - 09:53 << RE

Poradna odpověděla: "Však jediné, co rodinu skutečně ohrožuje, je gay, který se pod tlakem společenských norem snaží heterosexuálně adaptovat a rodinu si založí. "

V tomto případě rodinu ohrožují především dogmatici, kteří se domnívají, že homosexuálně orientovaný člověk má předurčen (předepsán) nějaký životní styl a pokud žije jinak, například v manželství, má povinnost svou rodinu opustit a rozbít.

Není tomu tak. Vrozené máš pouze nějaké vlastnosti, ne gay ideologii. Máš odpovědnost za to, abys zvážil přínosy, které přináší tvůj rodinný život, i přínosy, které by ti přinesl jiný život. Zvaž svoje závazky vůči rodině a svoji odpovědnost za ni, uvaž, jestli je i vůči nim poctivé a fér, aby ses vzdálil jinam. Možná ano, možná ne. Pokud bys měl zhynout na depresi, pak bude asi pro všechny lepší, abys žil šťastný a jinde. Zvaž, jestli je poctivější a rozumnější své ženě říct všechno na rovinu a řešit ty otázky společně s ní, anebo ji radši těchhle otázek ušetřit, protože by to neuměla pochopit. Zvaž sám, jestli tuto odpovědnost za tebe může nést nějaký psychiatr nebo sexuolog, zvlášť byl-li by to takový, jehož vnímání a uvažování jsou zastřené soustavou rigidních doktrín.
Host 02.07. 2003 - 15:42 << RE

Reakce na Host 02.07. 2003 - 15:42
Abych se přiznal, nechápu jak jsi z textu poznal, že poradna tvrdí, že ženatý gay má povinnost rodinu rozbít? Nic takového z toho nevyplývá. Ono totiž manželství obvykle vydrží jen to té doby, než se onen pseudoheterosexuální gay do někoho zamiluje a to není povinnost a ani se tomu nedá ubránit...
Alca 02.07. 2003 - 19:42 << RE