004.cz

Leporelo HIV-AIDS pro gay komunitu

Občanské sdružení CODE 004, provozovatel serveru www.004.cz, vydává leporelo prevence HIV – AIDS s názvem – Zvol si své riziko HIV - AIDS. Osmistránkové leporelo je určeno pro gaye a muže, kteří mají pohlavní styk s muži. Tato skupina je v ČR nejohroženější z hlediska zranitelnosti pandemií AIDS a tvoří v ČR v posledních letech každoročně kolem 55% všech zjištěných případů HIV pozitivity. Od roku 1995 jsme byli svědky nepochopitelné nečinnosti a nezájmu státu investovat prostředky do preventivních aktivit určených výhradně pro gay komunitu. Po téměř 10 letech se tak do oběhu dostává další materiál z oblasti prevence HIV-AIDS v gay komunitě. Cílem je informovat tuto ohroženou skupinu před rizikem, které vyplývá z nejrůznějších aspektů intimního styku a to nejen v oblasti HIV, ale i dalších sexuálně přenosných infekcí. Struktura a obsah vychází z nejčastějších dotazů klientů využívajících poradenských služeb, které naše sdružení poskytuje a dotazů návštěvníků serverů 004.cz a kluci.cz.
 
Leporelo vychází v nákladu 17500 kusů za podpory Národního programu prevence HIV – AIDS Ministerstva zdravotnictví. Autorem je Mgr. Petr Kaňka - CODE 004 o.s., recenzenty MUDr. Ivo Procházka, CSc. ze Sexuologického ústavu VFN Praha a prof. MUDr. Vladimír Resl z venerologie FN Plzeň Bory. Internetová verze obsahu leporela se nachází na adrese hiv-aids.004.cz. Další informace poskytneme emailem: . Osobní odběr nebo poslání poštou většího množství letáků je možné dohodnout emailem, nebo si je přímo vyzvednout v Pražském Domě Světla – Malého 8, Praha 3 – Karlín.

 

Projekt hiv-aids.004.cz a leporelo "Zvol si své riziko HIV AIDS" byly podpořeny dotací z Národního programu boje proti AIDS MZČR.

obálka leporela
Obálka: Velikost 8x15cm
Náklad: 17500 kusů

Leporelo HIV-AIDS pro gay komunitu - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |