004.cz

Sir Morfius - Virtuální monarcha

Svět je plný úchylných šlechticů, šílených vědců a zneuznaných vynálezců. Málokdo však ví o tajemné bytosti, která sama sebe nazývá Sir Morfius.

Hluboko v neprostupných džunglích Indočíny se nalézá přepychové panské sídlo, jehož smělé duralové věže chlípně ční k nebi a vzletné klenby a oblouky z kevlarových vláken naplní úžasem kohokoliv, kdo náhodou zbloudí v ta místa. Tím více, že odsud není návratu. Zde, v tomto pelešišti hříchu a doupěti neřestí tak prostopášných, že i nejdivočejší lidské orgie se v porovnání s nimi zdají být nevinným dětským skotačením, přebýval poslední z řady Industriálních falokratů, Sir Grungino.

Byl záludný, krutý a perverzní. Jeho mysl byla již otupělá přemnohými exotickými radovánkami. Netěšila ho už ani jeho oblíbená kratochvíle - prznění domorodých panen. Když jeho splín dostoupil vrcholu, zmocnil se ho záchvat zuřivosti. Přebuzen k nepříčetnosti psychickými katalyzátory, pohlavně zneužil nasamplované sboristky, análně analogovými souložemi bestiálně ztýral své vyluzovače a zvukoprzniče a posléze v záchvatu bezuzdného elektronického chtíče spáchal digitální krvesmilstvo na virtuálním syntezátoru. Během této orgiastické a nekoordinované výměny informací zemřel chrabrý a deviantní šlechtic blahem. Jeho ostatky sestávající z blíže neidentifikovatelné plazmatické tkáně a integrovaných obvodů byly rozptýleny termonukleárním výbuchem nad městy Sodoma a Gomora, rodištěm všech jeho předků.

Z tohoto nečistého spojení posléze přišel na svět defektní pseudo-pohrobek, mladý Sir Morfius - Hrabě z Makových Polí. Trvale spojen pupeční MIDI šňůrou se svou matkou, ireálnou bohyní Endorfis, za měsíčných nocí exaltovaným hlasem zpívá luzné písně plné zármutku a žalu. Oporou při záchvatech bahenní zimnice mu jsou jeho věrní služebníci a zároveň jediní přátelé - mumifikovaný pygmejský šaman Pogo Suicider a konkubína a břišní tanečnice, přesličná Anofeles. S nimi pak celé noci rozpráví o mnohých úrovních reality, z nichž každá je stejně opravdová jako sen, co se zdá před probuzením. Tak prožívají svá existenciální dobrodružství, dokud nad ránem před kuropěním neupadnou do mdlého a neklidného spánku, zmoženi modrými obláčky omamného dýmu z perských vodních dýmek a mnohými sklenkami lahodného Molotovova koktejlu.

My tři električtí trubadůři jsme jako jediní z lidské rasy byli poctěni možností dlít v Mistrově přítomnosti a kvilným zpěvem a hudbou hektickou obveselit jeho jasného ducha při šíleném kankánu mentální sodomie. Na tomto běsném digitálním médiu chceme vydat svědectví o životě a skutcích našeho tak geniálně degenerovaného šlechtice. Nuže, vydejme se společně do jeho vnitřních světů, nechť zjeví nám to poznání, že

Sir Morfius - Virtuální monarcha - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |