004.cz

Apokryfy ze života Bionického mesiáše předmluva

Nikdo přesně neví kde se vzal a s jakými úmysly přichází. Není ani jisté zdali je reálný nebo je jen halucinací, astrální bytostí která oblažuje vědomí vyvolených.

V doprovodu svých dvorních dam Směšnosti a Hrůznosti, jenž jsou sestry, přichází tento zvrácený šlechtic a Velmistr Obscénosti. Jsa oděn v karmínové roucho nevěstky babylónské nás zavede v nejtemnější průrvy našeho podvědomí, kam paprsek soudnosti nikdy nepronikl. V ta místa, kde zrádně a tajemně bublá a kypí prastará Freudova bažina perverze, kde duše ztrácí trapnou masku civilizace a obnažuje se ve své animální nahotě několika základních instinktů. Zdravý rozum neexistuje, jsou jen různé stupně šílenství. Proto se za zvuku simulovaných Bornejských bubeníků ponořme hlouběji do vlhké džungle našich chtíčů abychom se dočasně vrátili do těch nižších úrovní našeho software, kde ještě není naprogramovaná přetvářka, lež a pokrytectví. Během šíleného, schizoidního a nekonečného tance intoxikační extáze nám záblesk duhového osvícení Samádhí dá nahlédnout do Souhrnu Všech Kosmických Informací.

Blíží se příchod Bionického Mesiáše, který lidstvu přinese zpět jeho přirozenou animalitu jako kvalitativně vyšší stupeň lidství. Chopme se bratři svých MIDI kontrolerů, nadešel čas vraždění neviňátek. Za fanfár trubek posledního soudu vstupuje do našeho podvědomí virtuální monarcha

Apokryfy ze života Bionického mesiáše předmluva - komentáře

Komentář ze dne: 04. 01. 2012 16:27:16     Reagovat
Autor: Lumen (email) - Lumen
Titulek: Pravopisné chyby
Nevím, kdo to psal, ale díky hrubkám i stylistickým chybám se to nedá číst.

Komentář ze dne: 04. 01. 2012 16:27:15     Reagovat
Autor: Lumen (email) - Lumen
Titulek: Pravopisné chyby
Nevím, kdo to psal, ale díky hrubkám i stylistickým chybám se to nedá číst.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |