004.cz

Sir Morfius a bibliotéka

Toho odpoledne se Sir Morfius zabýval přerovnáváním mnohých cenných knih ve své unikátní knihovně. Namátkou otevřel Zjevení Korodiášovo, které bylo stěžejní knihou Integrální církve a přečetl několik následujících řádků:

Prastaré věštby Prvotních proroků praví, že bude svět vymknut z kloubů a znetvořen řáděním pokryteckých puritánů, jejichž nestoudnost ve lži a zlovolnosti předčí intriky starého Říma. Tu začnou se v hojném počtu rodit děti obdařené schopností mimosmyslové komunikace. Přijde čas nesmírné krutosti, kdy telepatičtí novorozenci budou vyvražďováni gerontoidními samovládci, snažícími se z posledních sil udržet svou absolutní vládu nad lidskou individualitou. Přeživší z jasnozřivých, dvacet čtyři let poté povstanou a učiní přítrž chtíčům zloby. Jako znamení událostí těchto bude předcházet zázrak. Panenská jeptiška otěhotní a ve zvonici kláštera za úplňku, v přímém televizním přenosu, porodí mrtvou rybu. Nastanou nové doby, kdy lidská mysl nebude již více ohraničena a lidské tělo bude moci být zdokonaleno přirozenou i technickou cestou. Obrovská bronzová socha Daibutsu bude převezena z Kyoto do Prahy, která se stane duchovní metropolí planety (Daibutsu i nadále zůstane nad věcí).

Odložil tu knihu do regálu a zamyšlen listoval nějakými starými pornografickými časopisy s fotografiemi souložících rypoušů sloních. Anofeles si přisedla a s nevšedním zájmem přihlížela. Oba byli velice vzrušeni. Sir Morfius řekl: "Konkubíno moje nejsmilnější, přemýšlela jsi někdy o tom, co je to vlastně láska? Mám za to, že je to stav vrcholné sobeckosti, v němž je člověk ochoten lhát nejen jiným, ale i sám sobě, aby dosáhl ukojení své žádostivosti. Toto přechodné pomatení je provázeno různými trapnými poruchami psychosomatického charakteru. Tak se někdy stává, že se jinak rozumní lidé stanou na jistou dobu slintajícími idioty. Navíc samo slovo láska již bylo nesčetněkrát zneužito tolikerými smrdutými tlamami, že ztratilo svůj původní, ale i jakýkoliv jiný smysl. O co krásnější je poctivá a nesobecká soulož mezi přáteli, kteří si nenalhávají, že jsou ochotni jeden pro druhého zemřít a podobné zhovadilosti. Chceš-li, můžeme se nyní věnovat kopulaci pro ukrácení volné chvíle. Pogo se jistě také rád připojí. " Poté se strhlo nespoutané řádění a ani jeden z tělesných otvorů nezůstal nedotčen. Všechny zásuvky byly zaplněny patřičnými zástrčkami a nakonec za bujných předorgiastických výkřiků došlo k totálnímu propojení všech zúčastněných. Ve finálním okamžiku trojjedinného kolektivního orgasmu vzplanula mohutná korona Eliášova ohně a za monstrózních pyrotechnických efektů se uvolnily gigawatty enegií různých druhů.

Pogo se zhroutil v post-koitálním kolapsu a jeho dva společníci ho museli operativně křísit mohutným chemickým příklepem. Nicméně stálo to za to.

Sir Morfius a bibliotéka - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |