004.cz

Sir Morfius a psychoanalýza

Poté co Sir Morfius skromně posnídal trochu chilského ledku v agarovém aspiku, odebral se do koupelny aby si dopřál osvěžující fenolovou koupel s příměsí waldorfského toluenu pro zvláčnění pokožky. Ve vaně byl jat nanejvýš trýznivým hlavobolem, měl pocit jako by mu někdo do lebky zatloukal mosazné čalounické hřebíčky. Po delším váhání se na radu Anofeles rozhodl povolat svého osobního digitálního psychoanalytika.

Onen psychoanalytik byl skutečný odborník svého oboru s letitou praxí, zběhlý v bludosloví, navíc byl absolventem staroslavné Fakulty šamanství kde promoval na katedře zaklínání démonů. Ihned poté co bylo jeho ego vyvoláno z média se pustil do práce. Dotazoval se Sira přemnohými otázkami všetečnými na jeho neexistující dětství, dospívání, intimní život a ostatní choulostivé detaily z jeho transpersonálních vztahů. Sir Morfius s neobyčejnou trpělivostí odpovídal na všechny jeho dotazy. Po půlhodince úporného přemítání ho psychanalytik seznámil se svým stanoviskem. Pravil "Ctěný monarcho, rád bych vám šetrně zdělil moje poznatky. Na základě svého dušezpytného bádání jsem dospěl k tomu, že trpíte nevyléčitelnou chronickou formou kozloitídy typu B. Soustavným potlačováním jejích projevů se tato zákeřná choroba u vás transformuje do podoby informační bulímie, propukající až v záchvaty nechutně bezuzdného datového obžerství. Navíc se u vás dostavuje občasné megalomaniakální samospasitelství přecházející v dočasnou ztrátu soudnosti která částečně kompenzuje vaše neukojené kozelství. Dlouhodobé potlačování kozloitídy však může vést až k ireverzibilně komplexní simplexi vaší virtuální osobnosti. Proto se konečně přestaňte stydět za to, že jste ve skrytu duše kozel, uvolněte stavidla svých zábran a vrhněte se do vřavy neřestí, dosýci úlevného úkoje. Z vlastní letité praxe vám mohu říci že je spousta lidí kteří se soustavným potlačováním svých chtíčů stávají závistivými zákeřníky. Přitom by mnohokrát k vyřešení jejich problémů stačil běžný penisový výhul či vaginální zámrsk. Bojí se však Mravocudných Pruderiánů kteří jsou dogmatickými strážci morálních Omylníků. Tito ortodoxníci totiž tvrdí že disponují jednotkou dobře vycvičených nepříčetníků kteří bez milosti ztrestají svými elektrickými pohrabáči každého kdo se jim nebude zdát dostatečně zastuzený. Po čase však vyplulo na povrch že sami Pruderiáni jsou normální lihožízniví konspiráti a navíc hrochokožnatci z nejpokrytějších, neboť si nechávají leštit svoje zašlé svícny, pod kterými byla hluboká tma, těmi nejzkušenějšími blažnicemi, hlásajíc při tom o světle čistoty. Proto se osmělte a za pomoci svých přátel uspořádejte pompulentní dýchánek překypující zakázaným ovocem kde při turbulentním tanci radiační vilnosti oprostíte svoji mysl od předsudečných pout. To je má rada. "

Sir Morfius byl poněkud zmaten proslovem onoho odborníka, ale myšlenka na divoký večírek se mu převelice zamlouvala. Rozhodl se že v brzké době povolá několik hostů blízkých jeho srdci a společně budou oslavovat život.

Sir Morfius a psychoanalýza - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |