004.cz

Sir Morfius a denní tisk

Jednoho rána Sir morfius pročítal ranní tisk, zvláště své oblíbené Kondolenční listy, nad kterými se zaručeně vždy mohl spravedlivě pohoršit. I přes nevyzpytatelnost jeho tváře bylo možno usoudit že článek který četl ho kromobyčejně zaujal.

Psalo se tam že na Psích ostrovech existovala jakási tajná Kočičí strana jejíž členové se většinou rekrutovali z řad bývalých prominentních oprudentů. Byli to dogmatičtí Eunuchiáni. Tito lidé by velice rádi jebali kozla mezi rohy, ale toto potěšení jim osud odepřel. Proto zatrpkli a kompenzovali si svou hemeroidální psychózu cílenou oprudencí okolí, skrývajíc svoji bezuzdnou závist za axiomy Vědeckého Klimakterialismu, popsané v díle Benglsíny Maxové "Kapitán". Tato autorka se stala kultovní postavou hnutí a mezi její další známá díla patří "Veřejná kastrace jako prostředek výchovy mas", "Bez varlat k novým zítřkům", "Feminimalismus proti kočkování ", "Dějiny Eunuchiánství na Psích ostrovech" "Klistýrem k rodinnému štěstí" a v neposlední řadě i kniha "Mlácení prázdné slámy v teorii a praxi" Náš Virtuální Monarcha nevěřil svým očím když četl o tom, jak se tito zlovolní impotentáti snažili svými kontinuálně-violentním ataky vnést alespoň trochu umprdence do mysli každého občana a učinit ho tak neodůvodněně neklidným. Toto jejich spiknutí bylo dobře koordinované degenerálním průjemníkem jejich organizace. Zatímco navenek se tvářili jako slušní lidé dbající zákonů, potají cvičili komanda starých panen s vyholenými pohlavími. Tyto kruté bojovnice bez bázně, hany a spodního prádla byly schopny mezi stydkýmy pysky louskat kokosové ořechy. Zcela běžně používaly i zbraně zakázané Ženevskou konvencí jako otrávený lubrikační gell, feferonkové kondomy, Semtexové robertky, kumulativní drtiče varlat a další. Bojovnice se nezastavily před ničím a jejich krutost byla bezmezná. Před deseti lety na svátek svaté Kolokvíny nečekaně přepadly fotbalový oddíl a všem hráčům brutálně ukously předkožky. Tento den je na Psích ostrovech vyhlášen dnem státního smutku a tragédie Klabzubovy jedenáctky je připomínána Žampiónovým průvodem. Avšak i mezi členkami Kočičích milic panoval rozkol a některé z nich se tajně v záchvatech transvestismu převlékaly za muže, jak zjistili Psí kontrarozvědčíci.

Sir Morfius odložil noviny s pocitem rozladěnosti. Přemýšlel o tom že dějiny lidstva jsou jediným velikým karnevalem mistakementu. Nedorozumění bylo povýšeno na stěžějní prostředek diplomatické komunikace. Lidé zvláště talentovaní v confuzionalismu byli pečlivě vybíráni v konkurzech a školeni na Fakultě Předsudků a Intolerance aby byli co nejlépe připraveni na politickou, diplomatickou a vojenskou kariéru. Jedině tak bylo možno na Zemi zajistit trvale udržitelný chaos a zabránit nebezpečně smysluplné spolupráci mezi národy.

Sir Morfius a denní tisk - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |