004.cz

Rimming

Pokud slyšíte slovo rimming poprvé, tak vám prozradím, že se jedná o praktiku spadající k orálnímu sexu, ale vzhledem k její specifičnosti patří již do skupiny bizarr, neb vyžaduje trochu víc než jen touhu po orgasmu. Rimming je jedním z aktů, které patří k fetišismu a to mnohem více než cokoli jiného např. felace. Je to praktika při níž je drážděn konečník jazykem. Dráždění může být prováděno jednostranně – jeden aktivní druhý pasivní nebo vzájemně a to součinně v poloze 69.

Tuto činnost nedokáže dělat každý a proto zde platí pravidlo, že co mi nebo někomu není příjemné, neměli bychom nikoho k něčemu takovému nutit a stresovat ho sobeckým naléháním. Někdo má rád víc aktivní roli při lízání rekta než když je pasivní. Pak je to mnohem snazší. Nechat se olizovat úplně všude je příjemné pro drtivou většinu, ale sám zacházet do některých oblastí prostě nemusí.

Na začátku je samozřejmě nutná dokonalá hygiena. Dalo by se říci, že mnohem důkladnější než při styku análním. Avšak je třeba upozornit, že jakkoliv dobře umytý zadek si ponechá svůj jemný specifický pach, který nesmí být nepříjemný. Na začátku je tedy zcela normální že se nejprve přesvědčíte, zda váš partner je čistý, než začnete s laskáním.

Pozice pro laskání je opět klíčová. Pro hodně lidí je pozice 69 ideální pro felaci, ale některé může více lákat pro laskání rekta.

Velice erotické může být, když se partner nad obličejem rozkročí a nasedne na obličej.To umožní nejlepší přístup k rektu.

Když jste v této poloze, tak se partner může pokusit předklonit a zkusit laskat na oplátku partnera ve stejnou chvíli, nebo provádět felaci. Když se o to pokusíte, tak se zadek zvedne a ležící musí natáhnout svůj krk, což může být vysilující. Dávejte též pozor, aby si jen mírně sedl, ale aby vás nepřisedl, jinak je velice těžké takhle dýchat.

Jestliže chcete aby vás partner kouřil, když mu laskáte zadek, tak použijte své nohy, abyste zvedli vaše kyčle nahoru a penis dosáhl lépe k jeho puse.

Jestliže provádět rimming ve stejnou dobu a máte dostatečně pružnou páteř, požádejte partnera, aby použil své ruce a zvedl vaše nohy nahoru. Tím zvedne váš zadek do vzduchu a blíže své puse. Takhle by měl být schopen vás laskat bez přílišného předklánění.

Jiná dobrá pozice pro lízání je, když váš partner stojí na všech čtyřech, nebo ještě lépe, když roztáhne nohy široce od sebe.

Čím hlouběji zatlačíte váš jazyk, tím víc je cítit příjemný tlak.

Pokud jazyk zaboříte hlouběji a obličej máte úplně přitisklý, zkuste jazykem napodobit kopulační pohyb a také můžete hluboce něco šeptat, což způsobí příjemné vibrace.

K rimmingu patří i olizování a laskání půlek. Tiskněte je vašima rukama, zkuste cítit jejich povrch.

Jazyk mohou vystřídat i prsty, ale nezapomeňte, že kůže vašich prstů je daleko drsnější než si myslíte. Takže proslinění musí být extrémní. Sliny nejsou tak dokonalý lubrikant jako nějaké syntetické přípravky. K této kombinaci se hodí takzvaný orální lubrikační gel. Lubrikuje a zároveň je zdravý neškodný a můžete ho olizovat. Jeho popis naleznete v rubrice témata 004.cz - erotické pomůcky – lubrikanty.

Polohy při rimmingu

Poloha 69 RIM

Pozice pro laskání je klíčová. Zvolená poloha má veliký vliv na přístupnost análního otvoru a tím i intenzitě prožitku a možnosti použít různé techniky laskání. Poloha 69 není optimální pro dokonalou přístupnost partnerova rekta, ale má své specifické erotogenní schopnosti.

Poloha Back in

Velice erotické může být, když se partner nad obličejem rozkročí a nasedne na obličej. To umožní nejlepší přístup k rektu. Dávejte též pozor, aby si partner jen mírně sedl, ale aby vás nepřisedl. Jinak je velice těžké takhle dýchat a zároveň partnera uspokojovat.

Rimming - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |